Skocz do zawartości

Dostępna aktualizacja globala


Mentos

Rekomendowane odpowiedzi

Nowego stable zainstalujesz . A co do developer rom, odblokuj bootloader i hulaj dusza łącznie z MIUI Polska. Niestety zanim się doczekałem stable 9, zainstalowałem MIUI Polska 9, więc nie wiem która lepsza ale z reguły wersje developer mają poszerzone możliwości.

No właśnie zainstalowałem żonie miui9 global stable 9.0.3.0 i niestety nie ma tam wszystkich funkcji z miui 9. Próbowałem zainstalować wersje global developer 7.11.6 ale pokazuję mi się komunikat że trzeba wymazać wszystkie dane użytkownika przy przejściu na starszy rom.. chyba jednak odblokuje jej bootloader i zainstaluje miuipolska.

 

Heh już dostałem zgodę na odblokowanie bootloadera:) którą wersje miuipolska warto zainstalować? I skąd pobrać twrp i jak zainstalować na redmi note 4x? Pomoże ktoś nie chciałbym żonie zrobić cegły z ulubionego telefonu:)

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, moim zdaniem warto aktualizować do Miui 9. Ja zrobiłem to ręcznie, używając pliku wrzuconego kilka postów wcześniej. W odczuciu ogólnym nic się nie zmieniło w stosunku do poprzedniej wersji, ale też nie pogorszyło. Ukrywająca się kulka z szybkimi ustawieniami to to, na co czekałem. No i dzielony ekran, tego brakowało mi po przejściu z Note 4.

Natomiast jestem zachwycony baterią...

Teraz było moje 2 ładowanie dopiero. No i co tu się odjaniepawliło o.O

2dni14h17 min na baterii (i jest jeszcze 19%).

Ekran włączony: 10h5min. Jest to mój osobisty rekord świata, ze względu iż telefonu używam intensywnie. LTE cały czas, synchronizacja cały czas ON, czasem gps z yanosikiem, jak byłem w pracy/domu wifi włączone, odpaliłem czasem Clash of Clans, sms, fb, insta bardzo dużo, trochę rozmów tel (krótkie, a jedna przez 20 min), tapatalk, youtuba wczoraj wieczorem chyba z godzinę oglądałem.

Coś niesamowitego. Na MIUI 8 dochodziłem do 7h SOT max. W Samsungu Note 3 i 4 jak udało mi się 3,5h SOT to byłem szczęśliwy. Szczerze? Mi więcej już nic nie potrzeba...

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mrosi
Dodaj jeszcze pół strony wątku pustych wierszy...
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Roman_M napisał:

Rom V9.0.3 dla .Redmi Note 4X Global  ze snapdragonem można sobie ściągnąć stąd. 

http://en.miui.com/extra.php?mod=rom/download&r=321&mobile=no

Nie trzeba kombinować z ustawianiem regionu. 

Nie chodzi mi o to że sobie można sobie pobrać z danej strony tylko o to jak polacy są traktowani bo wszystkie państwa dookoła nas mają aktualizacje bezpośrednio z telefonu tylko my nie.

Edytowane przez vaxel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, darekkojak napisał:

Witam czy po zmianie regionu, muszę zrobić backup, żeby nie stracić danych? Bo po wgraniu normalnie aktualizacji nic takiego nie trzeba przecież robić. Czy potem normalnie można zmienić region na Polskę. 

JA tak zrobiłem i nic się nie straciło. Tak, już podczas pobierania zmieniłem region na Polskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...