Skocz do zawartości

Dostępna aktualizacja globala


Mentos

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, max35 napisał:

@mariusz.ur

Teraz mam Version: V9.6.3.0. (MIUI9) 

Przed aktualizacją do Version: 8.11.8  robić ustawienia fabryczne?

nie drenuje Baterii  na    Version: 8.11.8 (MIUI10) ?

https://en.miui.com/download-321.html

Trudno coś powiedzieć o baterii na 8.11.8 bo wczoraj aktualizacja zrobiona. W ciągu tych kilkunastu miesięcy użytkowania nie było problemów z baterią. Przy przejściu z stable na Dev wyczyści pamięć. Zrób kopię ważnych danych.

Edytowane przez mariusz.ur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niektórych użytkowników zaczęła już napływać stabilna wersja MIUI 10, oznaczona wersją 10.1.1.0.NCFMIFI. Z tego, co wiem, update jest między innymi na regionie Indie.

Jeśli ktoś jest niecierpliwy i nie chce czekać - link do przejścia z 9.6.3.0, instalujecie na własne ryzyko: OTA

photo_2018-11-12_14-48-03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przed chwilą miałem informację o aktualizacji do MIUI 10, jaką miał 90tomash, ale jak wszedłem przez "ustawienia - informacje o telefonie - aktualizacja systemu" to tam już aktualizacji nie było, więc nie udało mi się zaktualizować.

 

Edytowane przez GRV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc z tapety?

Czy ktoś wie co to za kropka na środku przy lewej krawędzi ekranu? Pojawiło się i nie wiem skąd. Jest to tylko na ekranach głównych i np. w ustawieniach już jej nie ma. Ktoś, coś?eb7df30ed89acee191818a78fbdff4b9.jpge20dda7d95a6a5b0aca5dc1b5a7fdadc.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka




Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nieoficjalna wersja, która pewnie zniknie lada moment ale można instalować jak komuś się spieszy. Pozdrawiam

https://bigota.d.miui.com/V10.1.1.0.NCFMIFI/miui_HMNote4XGlobal_V10.1.1.0.NCFMIFI_707a693088_7.0.zip

Edytowane przez TomoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screenshot_2018-11-13-15-44-23-394_com.android.settings.png

Wygrana wersja 10.1.1.0. Co prawda miui.eu ale puki co bugów nie zauważyłem. Jedyna wada że musiałem przeinstalowac id nowa wszystkie aplikacje typu fb, messenger i inne bo po odpaleniu odrazu się zamykały 

Edytowane przez Zulwiczek1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawki na pewno się pojawią . Tak było z miui8 i miui9 i będzie z miui10. Za krótko jest na telefonach by wyłapać błędy. Poczekamy i poprawią niedociągnięcia. Na początku miui9 brał baterie i góra 8 godzin sot. Teraz 10 do 11 godzin na 3 dniach pracy. Jasne i zrozumiałe. Będzie dobrze.

Edytowane przez slawek.n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...