Sign in to follow this  
alewol

Czy instalować oprogramowanie MiuiPolska/xiaomi.eu

Recommended Posts

Cześć,

Niedawno kupiłem telefon Xiaomi Mi4c z zainstalowanym softem Android 5.1.1 LMY 47V i MIUI Global 8.1.3.0.0 (LXKCNDI) wer. stabilna.

Proszę o odpowiedź czy w/w soft to przerobione oprogramowanie, a jeśli tak, czy mógłbym zainstalować oprogramowanie MIUIPolska/xiaomi.eu na tym telefonie.

Z góry b. dziękuję za odpowiedź.

Oprogramowanie jest przerobione, instalacja eu jest nie tyle możliwa co konieczna bo na ten telefon Globala nigdy nie będzie i nie było. Mi4c to telefon przeznaczony na rynek chiński, nie europejski, dlatego Global nigdy na nim się nie znajdzie. Musisz instalować eu.

Sprawdź czy masz odblokowany bootloader, jeśli tak to może to być potencjalnie scrackowany bootloader. Zainstaluj najlepiej najnowszy China dev (wersja fastboot stąd - http://en.miui.com/a-234.html ) przez Miflash, zablokuj przy tym bootloader (opcja flash all and lock - zrób backup danych bo ci znikną), odblokuj go oficjalna metoda i bierz się za instalacje eu. 

Instalacja eu od razu, bez China, spowoduje blokadę bootloadera więc i tak musiałbyś odblokować go oficjalnie, a ponadto mogłyby się, gdyby bootloader był jednak scrackowany, dziać pewne nieprzewidziane rzeczy... Instalacja China a potem Eu wyklucza tą konieczność (w sensie nie będziesz musiał odblokowywać 2 razy i bootloader będzie taki jak powinien).

tapnięte z Redmi 4a

Edited by Orjon

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this