Skocz do zawartości

odtwarzanie streamu radia


stefan011

Rekomendowane odpowiedzi

Hello

 

Czy ktoś mógłby mi polecić apkę, dzięki której można odtwarzać stream radia?

Wymagania:

- nie może ubijać apki w tle (mam wyłączone oszczędzanie energii, włączone pływające okna, wyłączoną optymalizację MIUI, apki dodane do autostartu a pomimo tego po 30 minutach radio jest wyłączane.

- apka musi mieć możliwość włączenia ignorowania zmiany źródła dźwięku jak to jest w Powerampie (krótkich dźwięków typu powiadomienia oraz dźwięków z innych odtwarzaczy typu  reklama czy film z internetu lub facebooka) 

 

VLC, Media Player Classic i 321 Player nie spełniają oczekiwań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, stefan011 napisał:

- nie może ubijać apki w tle (mam wyłączone oszczędzanie energii, włączone pływające okna, wyłączoną optymalizację MIUI, apki dodane do autostartu a pomimo tego po 30 minutach radio jest wyłączane.

Czyli nie wszystko, tak przy okazji. Jeszcze kłódki na appce brakuje... Dlatego wyłącza się odtwarzanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, stefan011 napisał:

kłódka też jest - zapomniałem wpisać

Nie mniej te wszystkie czynniki są zależne od MIUI i nie ma aplikacji (nie sądzę, abym się mylił), która pozwoli na ustawienie tego w swoich ustawieniach.

Pokombinowałbym na ustawieniach MIUI, zwłaszcza uprawnień (Ustawienia -> Aplikacje ->Zainstalowane -> Uprawnienia/Inne uprawnienia), bo - jak przypuszczam - z każdą aplikacją będzie tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

14 minut temu, mrosi napisał:

Nie mniej te wszystkie czynniki są zależne od MIUI i nie ma aplikacji (nie sądzę, abym się mylił), która pozwoli na ustawienie tego w swoich ustawieniach.

Pokombinowałbym na ustawieniach MIUI, zwłaszcza uprawnień (Ustawienia -> Aplikacje ->Zainstalowane -> Uprawnienia/Inne uprawnienia), bo - jak przypuszczam - z każdą aplikacją będzie tak samo.

ok, dzięki

w uprawnieniach mają włączone wszystko co jest możliwe

już się pogodziłem z tym, że te apki nie działają, ale może ktoś używa jakiejś innej to chętnie przetestuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...