Numb

[Redmi 1/Note WCDMA] Odceglenie i naprawa IMEI

Recommended Posts

Guest mniamek75

no właśnie chyba u mnie coś takiego bylo. może jeszcze kiedyś poprobuje jak będę miał więcej czasu. Najgorsze że zawsze po flash-u na China dev. wywala mi IMEI i muszę kąbinowac żeby go przywracać a bez ID urządzenia nie jest to proste :)

Trochę poszperałem i wynalazłem :)tutaj sposób na nvram warning error

jak na razie zadziałał 

Edited by mniamek75

W instrukcji naprawy NVRAM jest napisane "kliknij Format". Gdzie trzeba kliknąć, bo nie widzę przycisku "format"?

1 godzinę temu, Afrodyta4 napisał:

a kopie imei mozna zrobić prze backup w twrp?

A można, jak najbardziej. Jeszcze jak. 

Okrutnik.

Mojego redmiaka już chyba czeka tylko cmentarz.

Nikt nie wie co poradzić z tym tool dl image fail.

@JestemMortem no niestety, niektórych telefonów nie da się odratować. Ja w sumie nigdy nie miałem problemów z MTK, ale Twojego nie naprawię, bo mieszkam na drugim końcu Polski :P Specjalistą nie jestem, żeby znać sposób na każdy błąd. 

Wgrałem obraz systemu z poradnika wyżej, ponieważ telefon łapał bootlop, tak jak dzisiaj po dłuższej rozmowie telefonicznej Niestety telefon nie chce wstać wisi no logo Mi. Cegła?czy jeszcze raz wgrać?

Dobra wyjąłem baterię i włączył się, teraz Miui Polska przez updatera i miejmy nadzieję, że będzie dobrze

Niestety znowu wywaliły błędy i telefon się wyłączył... Nie wiem już co robić... Zawsze jak wgram Miui Polska to wywalają błędy.

IMG_20170330_221600.jpg

Jakiś miui beta 5.1.x.x na Miui 6 z linku wyżej. Wszystko wgrywam według instrukcji...

Edited by pkobak

Jaki Ty masz w ogóle telefon? Jak jest to Redmi 1S z sygnatury to mój poradnik na niego nie działa xD

Witam.

Próbuję wgrać ale otrzymuję komunikat: Storage type mismatch!

scatter storage type is HW_STORAGE_EMMC

target storage type is HW_STORAGE_NAND

Pacjent RedMI Note WCDMA

Witam ponownie. Soft z poradników jak i z miui en nie daje się wgrać. Po przetłumaczeniu komunikatów z programu wychodzi, że soft nieodpowiedni.

Już tyle wersji próbowałem. Jeśli telefon uwalony na amen to czy v5 czy v6 ale powinno się udać wgrać przez sp flash tool? W końcu startuje od zera?

Sterowniki chyba dobre bo problemy są z samym softem - nieodpowiedni. Taki komunikat j.w. nie występuje już.

Co robić? Telefon potrzebny do pracy. Z tyłu na nalepce od baterii jest 2013121.

Edited by bacablue
Nowa zawartość

Guest
This topic is now closed to further replies.