michaubpl

MIUI 9 / 10 Global Stable

Recommended Posts

14 godzin temu, ferroz napisał:

Jak użyć mi flash

miflash sluzy do wgrywania romow. Nie sprawdzisz tego, mozesz tylko sie domyslac, jesli telefon przychodzi do Ciebie np. z odblokowanym bootladerem i romem global.

Panowie również posiadam ten rom, telefon kupiony z ibg. Czy jest to oficjalny global czy jakiś syf? No i wiadomo kiedy będzie aktualizacja na miui 9?

3 godziny temu, Motaro napisał:

telefon kupiony z ibg. Czy jest to oficjalny global czy jakiś syf?

Ten sklep nigdy nie wgrywa syfu.

• Like 1

Powiedz mi proszę co oznacza wersja "dzienna" aktualizacji ? Daj znać jak się MIUI 9 spisuje, i czy nie ma problemów z baterią itp

MIUI 9 Global wyszedł już?? Co oznacza dzienna aktualizacja? Da się to jakoś przyspieszyc aby dostać aktualizacje w tej chwili? Ustawienia fabryczne może?

Te aktualizacje udostępniane są niektórym losowym użytkownikom aby uzyskać informacje zwrotne o aktualizacji. Jeśli opinia jest pozytywna, to samo wydanie udostępniane jest jako aktualizacja stabilna dla wszystkich użytkowników. Jeśli opinia jest negatywna, aktualizacja zostanie zawieszona. Czasami wielkość aktualizacji różni się w zależności od poprzedniej wersji ROM. 

• Like 1

Zainstalowałem. Pokazuje sie jako wersja stabilna. Inne aplikacje, ikony, animacje. Brak spolszczenia w niektórych systemowych aplikacjach.

Niektóre ikony mają nadal białą obwódkę - jak to zmienić?

Edited by Slawek189

@sebakiller pewnie pojawiła mu się aktualizacja. U mnie także jest, jednakże czekam na opinie innych, albo jutro sobie puszczę aktualizację :D

//Nezu: Bez takich mi tutaj... Szanujmy się... Prowokacja jest na tym forum zabroniona...

Właśnie zainstalowałem. Na pierwszy rzut oka jest mega szybki, oraz zauważyłem animacje przy powrocie z aplikacji na pulpit

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Jest i u mnie

Pierwsze wrażenia jak najbardziej pozytywne. Śmiga aż miło no i w końcu jest przełączanie do ostatniej aplikacji! 95390f308c741be27f1f160057414142.jpg

9 godzin temu, sebakiller napisał:

Sławek już masz aktualizacje OTA? czyli że pojawiła Ci się aktualizacja na telefonie?

Tak, pojawiła się. 

Multiwindow jest nareszcie. Oraz przycisk wielozadaniowości -szybki dwuklik powraca do poprzedniej aplikacji co pozwala na szybkie przełączanie miedzy dwoma aplikacjami :)

Po za tym dużych zmian nie widzę. Po nocy bateria spadła ok 2-3% więc jest dobrze. Gps łapie szybko, może nawet szybciej w budynku.

Na chwilę obecną co zauważyłem, zostały usunięte skróty do ustawień (miałem skrót do Użycia baterii, już go nie ma). Tryb jednoręczny najpierw należy włączyć w ustawieniach aby skrót home+lewy, home+prawy zadziałał. Bateria po nocy na duży plus, jak i szybkość działania.

Przywracaliście ustawienia fabryczne po aktualizacji? Szczerze, to nie chce mi się wszystkiego od początku ustawiać

@sebakiller może daj sobie chwilę, przecież obecna aktualizacja chyba jest kierowana do konkretnych użytkowników (jeżeli się nie mylę).

@sebakiller raczej trafiłeś w punkt kiedy ona przyszła. Ustawienia fabryczne nie mają nic do rzeczy.
Jedyny minus tej aktualizacji to że nie wszystko jest przetlumaczone. Zwłaszcza nowe opcje. Reszta jest na duży plus :)

1 godzinę temu, przemo5040 napisał:

Panowie dodałem link do pobrania aktualizacji i zainstalowania 'ręcznie'

Witam mam pytanie czy podczas aktualizacji ręcznej kasują się wszystkie dane z telefonu 

2 godziny temu, mentos30 napisał:

Witam mam pytanie czy podczas aktualizacji ręcznej kasują się wszystkie dane z telefonu 

Dane nie zostaną usunięte. 

Przed chwilą, robertos76 napisał:

Jak ściągnę aktualizacją, wrzucę na telefon i zainstaluję ją poprzez "Wybierz paczkę aktualizacji" nie będzie problemu? :)

U mnie nie było żadnych problemów wszystko chodzi tak jak trzeba i dane się nie skasowały

• Thanks 1

Zupełnie niczym. Po prostu system aktualizacji udostępnia ją dla użytkowników grupa po grupie(jeśli wszyscy by chcieli ściągnąć na raz to nie wiem jakie musieliby mieć tam łącza ;D). A tu możesz pobrać z ręki i zainstalować.
Czyli po zainstalowaniu paczki wyżej dalsze aktualizacje będą możliwe z poziomu telefonu tak?

57 minut temu, ZiomEkk_ napisał:

Czyli po zainstalowaniu paczki wyżej dalsze aktualizacje będą możliwe z poziomu telefonu tak?

Dokładnie tak.