Jump to content

MIUI 9 / 10 Global Stable

Recommended Posts

Cofnęli aktualizację? Wczoraj jeszcze mogłem wykonać a dzisiaj już telefon twierdzi, że dostępnych brak aktualizacji. Na oficjalnej stronie MIUI też nie ma - https://en.miui.com/download-326.html

Edit - okazuje się, że to była...beta! https://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=5663631&page=2#pid35025662

Edited by poziomek90
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@filipO21 Global Dev ma aktualizacje co piątek.  Szczerze, moim zdaniem jest nawet bezpieczniejsza niż stable - dostaje na bieżąco nowe aktualizacje zabezpieczeń. Dzisiejsza wersja

http://bigota.d.miui.com/V10.0.1.0.OCAMIFH/miui_MI6Global_V10.0.1.0.OCAMIFH_1f4296c44e_8.0.zip Można pobrać i ręcznie zainstalować z aktualizatora

@do68 Ja nie używam xiaomi.eu od uhhhh, dawien dawna. Wg. mnie global jest już na tyle dobry, że można go używać. Kiedyś MIUI Polska było niezbędne, teraz... no teraz w sumie prawie niczym się ni

Posted Images

13 minutes ago, mariuszkwapien said:

Cześć dziś dostałem aktualizacje w becie 9.2.15 gdzie częściowo mam ciemny motyw. Nie mogę znaleźć nigdzie w ustawieniach możliwości ewentualnej zmiany lub jakiejś modyfikacji.
Macie może wiedzę jak to ustawienie się nazywa ??
Dzięki

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

To jest wątek o Global Stable. Raczej mało kto używa Bety

Pewnie żadnych nie ma :rolleyes:

https://www.xda-developers.com/xiaomi-mi-6-not-get-official-android-pie-update/
To tyle jeśli chodzi o Pie dla Mi6 :huh:
Niestety, zmiana polityki xiaomi. Żeby tak olać telefony z takimi bebechami. Z gorszymi parametrami dostają wsparcie a tu nie. Coś nie halo. Xiaomi strzeli sobie tym podejściem w stopę... Bo długie wsparcie i cena zrzeszała tylu fanów marki a teraz jedno i drugie coraz gorsze...

Tapatalk by Xiaomi Mi6 Pro Ceramic Black

• Like 2
1 godzinę temu, patrikos23 napisał:

Niestety, zmiana polityki xiaomi. Żeby tak olać telefony z takimi bebechami. Z gorszymi parametrami dostają wsparcie a tu nie. Coś nie halo. Xiaomi strzeli sobie tym podejściem w stopę... Bo długie wsparcie i cena zrzeszała tylu fanów marki a teraz jedno i drugie coraz gorsze...

Tapatalk by Xiaomi Mi6 Pro Ceramic Black

Oni pokazali już co potrafią kończąc wsparcie dla Mi5 :rolleyes:

• Sad 1

U mniej po aktualizacji czytnik działa o wiele sprawniej. Za to bateria gorzej trzyma :D
Czas się chyba przesiąść pomału na Moto Z3. Polityka tej firmy i upierdliwe reklamy w aplikacjach systemowych zaczynają mnie drażnić...

Cześć, mam nadzieję że ktoś mądrzejszy w temacie się wypowie. Mam mi6 od 7 miesięcy i ciągle śmigam na MIUI global 9.2.2.0. Czytałem, że to najlepsza wersja, więc nie aktualizowałem i w sumie to nie miałem na co narzekać. Tylko teraz widzę, że trochę bateria słabiej trzyma i sporadycznie zdarza się, że aplikacja się wysypie albo złapie laga, więc pomyślałem żeby przywrócić do ustawień fabrycznych. No i pojawia się pytanie, skoro już czyszczę telefon to może warto dokonać aktualizacji? Jest według Was sens czy w nowszych wersjach oprogramowania nie znajdę niczego innego poza zmianami wizualnymi?

Tez mam osttania werje 10 i na razie nie aktualizuej do najnowszej wersji. Nie dosc ze obecnie bateria pada duzo szybciej niz na pocztaku jak tel byl swiezy ( pewnie to wina duzej ilosci aplikacji i gier na tel)  a chyba nie da sie w 100% ubic aplikacji zeby nie dzialaly w tle. I o dziwo raz na jakis czas obecnie pojawia sie jakis lag :( prtzez osttanie 2 mieisace musialem 3x zrobic restart, 

Tez mam osttania werje 10 i na razie nie aktualizuej do najnowszej wersji. Nie dosc ze obecnie bateria pada duzo szybciej niz na pocztaku jak tel byl swiezy ( pewnie to wina duzej ilosci aplikacji i gier na tel)  a chyba nie da sie w 100% ubic aplikacji zeby nie dzialaly w tle. I o dziwo raz na jakis czas obecnie pojawia sie jakis lag  prtzez osttanie 2 mieisace musialem 3x zrobic restart, 
Da się w 100% ubic apki.
Dnia 10.03.2019 o 19:34, simcold napisał:
Dnia 10.03.2019 o 16:33, michals19s napisał:
Tez mam osttania werje 10 i na razie nie aktualizuej do najnowszej wersji. Nie dosc ze obecnie bateria pada duzo szybciej niz na pocztaku jak tel byl swiezy ( pewnie to wina duzej ilosci aplikacji i gier na tel)  a chyba nie da sie w 100% ubic aplikacji zeby nie dzialaly w tle. I o dziwo raz na jakis czas obecnie pojawia sie jakis lag emoji20.png prtzez osttanie 2 mieisace musialem 3x zrobic restart, 

Da się w 100% ubic apki.

Powiedz w jaki sposob ubic apki?

• 3 weeks later...

uważam, że właśnie na ostatniej aktualizacji bateria lepiej trzyma - ogólnie aktualizuje na bieżąco co tydzień i jeszcze nigdy nie miałam żadnych problemów z powiadomieniami tylko bateria na równych aktualizacjach raz lepiej raz gorzej trzymała - ale nigdy nie zauważyłam jakiś drastycznych zmian ;-) 

niestety nie używam Gcam ... 

Ja śmigam od dłuższego czasu na Dev i sytuacja jest tak jak koleżanka napisała.
Google Pay mi nie działała bo mam odblokowany bootloader
Cała reszta działa bez zarzutu.
Powiadomienia od ostatniej aktualizacji możesz mieć w stylu miui lub Android i działają poprawnie