michaubpl

MIUI 9 / 10 Global Stable

Recommended Posts

Cofnęli aktualizację? Wczoraj jeszcze mogłem wykonać a dzisiaj już telefon twierdzi, że dostępnych brak aktualizacji. Na oficjalnej stronie MIUI też nie ma - https://en.miui.com/download-326.html

Edit - okazuje się, że to była...beta! https://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=5663631&page=2#pid35025662

Edited by poziomek90

Xiaomi coraz to bardziej leci w kulki... Nastepny moj telefon nie bedzie kupiony od nich ... Bardzo slabe wsparcie, myslalem ze bedzie lepiej... Pora zbierac pieniadze chyba na nowego One Plus, tam przynajmniej caly czas sa aktualizacje

Cześć dziś dostałem aktualizacje w becie 9.2.15 gdzie częściowo mam ciemny motyw. Nie mogę znaleźć nigdzie w ustawieniach możliwości ewentualnej zmiany lub jakiejś modyfikacji.
Macie może wiedzę jak to ustawienie się nazywa ??
Dzięki

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

13 minutes ago, mariuszkwapien said:

Cześć dziś dostałem aktualizacje w becie 9.2.15 gdzie częściowo mam ciemny motyw. Nie mogę znaleźć nigdzie w ustawieniach możliwości ewentualnej zmiany lub jakiejś modyfikacji.
Macie może wiedzę jak to ustawienie się nazywa ??
Dzięki

To jest wątek o Global Stable. Raczej mało kto używa Bety

Na temat wątku wiem default_wink.png ale szukałem info może ktoś coś ...

Poszukaj w opcjach developerskich, tak przynajmniej jest na xiaomi.eu. To może i na global dev też

• Like 1

Poszukaj w opcjach developerskich, tak przynajmniej jest na xiaomi.eu. To może i na global dev też

Dziękuję

Ja zainstalowałem wczoraj 10.2.1.0 (OCAMIXM) - pojawiła się wczoraj i zaciągnąłem. Jak na razie oki. Choć spektakularnych zmian nie ma :)

Pewnie żadnych nie ma :rolleyes:

https://www.xda-developers.com/xiaomi-mi-6-not-get-official-android-pie-update/
To tyle jeśli chodzi o Pie dla Mi6 :huh:
Niestety, zmiana polityki xiaomi. Żeby tak olać telefony z takimi bebechami. Z gorszymi parametrami dostają wsparcie a tu nie. Coś nie halo. Xiaomi strzeli sobie tym podejściem w stopę... Bo długie wsparcie i cena zrzeszała tylu fanów marki a teraz jedno i drugie coraz gorsze...

Tapatalk by Xiaomi Mi6 Pro Ceramic Black

• Like 2

1 godzinę temu, patrikos23 napisał:

Niestety, zmiana polityki xiaomi. Żeby tak olać telefony z takimi bebechami. Z gorszymi parametrami dostają wsparcie a tu nie. Coś nie halo. Xiaomi strzeli sobie tym podejściem w stopę... Bo długie wsparcie i cena zrzeszała tylu fanów marki a teraz jedno i drugie coraz gorsze...

Tapatalk by Xiaomi Mi6 Pro Ceramic Black

Oni pokazali już co potrafią kończąc wsparcie dla Mi5 :rolleyes:

• Sad 1

Też macie problem z czytnikiem po ostatniej aktualizacji? Global. 

Sam przycisk home działa w pełni ale bardzo słabo odczytuje odcisk palca 

Edited by Foxiuu

U mniej po aktualizacji czytnik działa o wiele sprawniej. Za to bateria gorzej trzyma :D
Czas się chyba przesiąść pomału na Moto Z3. Polityka tej firmy i upierdliwe reklamy w aplikacjach systemowych zaczynają mnie drażnić...

Cześć, mam nadzieję że ktoś mądrzejszy w temacie się wypowie. Mam mi6 od 7 miesięcy i ciągle śmigam na MIUI global 9.2.2.0. Czytałem, że to najlepsza wersja, więc nie aktualizowałem i w sumie to nie miałem na co narzekać. Tylko teraz widzę, że trochę bateria słabiej trzyma i sporadycznie zdarza się, że aplikacja się wysypie albo złapie laga, więc pomyślałem żeby przywrócić do ustawień fabrycznych. No i pojawia się pytanie, skoro już czyszczę telefon to może warto dokonać aktualizacji? Jest według Was sens czy w nowszych wersjach oprogramowania nie znajdę niczego innego poza zmianami wizualnymi?

Tez mam osttania werje 10 i na razie nie aktualizuej do najnowszej wersji. Nie dosc ze obecnie bateria pada duzo szybciej niz na pocztaku jak tel byl swiezy ( pewnie to wina duzej ilosci aplikacji i gier na tel)  a chyba nie da sie w 100% ubic aplikacji zeby nie dzialaly w tle. I o dziwo raz na jakis czas obecnie pojawia sie jakis lag :( prtzez osttanie 2 mieisace musialem 3x zrobic restart, 

Tez mam osttania werje 10 i na razie nie aktualizuej do najnowszej wersji. Nie dosc ze obecnie bateria pada duzo szybciej niz na pocztaku jak tel byl swiezy ( pewnie to wina duzej ilosci aplikacji i gier na tel)  a chyba nie da sie w 100% ubic aplikacji zeby nie dzialaly w tle. I o dziwo raz na jakis czas obecnie pojawia sie jakis lag  prtzez osttanie 2 mieisace musialem 3x zrobic restart, 
Da się w 100% ubic apki.

Ja nie narzekam. Mi 10 dziala bardzo dobrze, bez zadnych lagow czy zaciec. Bateria tak jak i we wszystkich smartfonach, raz b dobrze raz zle, glownie jest ok jak sie nie gra :D. Skoro macie problemy to cos macie nie tak ;)

Dnia 10.03.2019 o 19:34, simcold napisał:
Dnia 10.03.2019 o 16:33, michals19s napisał:
Tez mam osttania werje 10 i na razie nie aktualizuej do najnowszej wersji. Nie dosc ze obecnie bateria pada duzo szybciej niz na pocztaku jak tel byl swiezy ( pewnie to wina duzej ilosci aplikacji i gier na tel)  a chyba nie da sie w 100% ubic aplikacji zeby nie dzialaly w tle. I o dziwo raz na jakis czas obecnie pojawia sie jakis lag emoji20.png prtzez osttanie 2 mieisace musialem 3x zrobic restart, 

Da się w 100% ubic apki.

Powiedz w jaki sposob ubic apki?

Powiedz w jaki sposob ubic apki?
Wyłączasz autostr + grenify. Ja jak wyłączę raz Messenger a lub whatsa to nie przyjdzie nic dopóki znów go nie włączę

27 minut temu, marglcia napisał:

ja jestem od początku jak tylko kupiłam mi6 na global dev - teraz na 9.3.28

Jak bateria i powiadomienia? 

Gcam uzywasz? 

uważam, że właśnie na ostatniej aktualizacji bateria lepiej trzyma - ogólnie aktualizuje na bieżąco co tydzień i jeszcze nigdy nie miałam żadnych problemów z powiadomieniami tylko bateria na równych aktualizacjach raz lepiej raz gorzej trzymała - ale nigdy nie zauważyłam jakiś drastycznych zmian ;-) 

niestety nie używam Gcam ...