michaubpl

MIUI 9 / 10 Global Stable

Recommended Posts

Szybkie pytanie. Czy da się jakoś wyłączyć powiadomienia o roamingu krajowym. Czasem kilkanaście razy w ciągu godziny dostaje powiadomienie o przelaczeniu się w roaming. Jest to mega denerwujące. Roaming krajowy mam włączony w ustawieniach. 69a4495fc8b7cb1102b3c609595d1ea7.jpg75d96834fabc74e81081a0f93e4a05ff.jpg

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Szybkie pytanie. Czy da się jakoś wyłączyć powiadomienia o roamingu krajowym. Czasem kilkanaście razy w ciągu godziny dostaje powiadomienie o przelaczeniu się w roaming. Jest to mega denerwujące. Roaming krajowy mam włączony w ustawieniach. 69a4495fc8b7cb1102b3c609595d1ea7.jpg75d96834fabc74e81081a0f93e4a05ff.jpg

Jeżeli to Play to włącz roaming danych i powinno być ok.
Ja mam tak ustawione i tylko gdy miałem ograniczenia do transmisji danych w roamingu miałem komunikaty.

Dnia 18.05.2018 o 19:14, skrzyppodlogi napisał:

Nasi chińscy koledzy testują już wersję 9.5.8.0 OCACNFA (Nightly). 

Z poprawek w changelogu jest tylko optymalizacja i usprawnienie działania systemu.

Widziałem właśnie, może i na globala nie długo zawita...

Mam problem, od jakiegoś czasu temp baterii jest po 39stopni, obudowa itp jest zimna, jeszcze miesiąc temu bez użytkownia miałem 28-30. Teraz nie używając po 39, w trakcie użytkowania 40. Bardzo dziwne i mam odczucie że przez te błędne dane bateria szybciej pada :/ 

Screenshot_2018-05-27-12-33-03-713_com.miui.securitycenter.png
ps aplikacja cpu-z również pokazuje wysokie temp sensorów oraz baterii 39stopni ;/ 

Edited by fax93

29 minut temu, schreder napisał:

@fax93

Miałem tak na 9.5.6.0 i po powrocie na 9.2.2.0 (ostatni nougat) telefon jest chłodny.

Jest możliwość znalezienia paczki 9.2.2? Na oficjalnym nie ma :/ tylko 9.5.6 i dev 

Dziękuję 

Mam problem.
Z pewnego powodu nastąpiła u mnie ponowna potrzeba wgrania Globala przez Mi Flash.
Wszystko poszło ok, aż do momentu uruchamiania.
Od 30 minut stoi wszystko na startowym logo z ładującymi się kropeczkami (nie ma efektu włączania i wygaszania ekranu).
Czy to normalne przy wgrywaniu tak dużej paczki czy trafił mi się bootloop?

Wyłącz, włącz recovery zrób wipe i powinien wstać

• Like 1

Czy w menu kopia zapasowa, wykonuje wam faktycznie kopię zapasową aplikacji? Bo mnie wykonuje backup jedynie kilku-kilkunastu aplikacji.

Nie wykonuje. Albo wykonuje z błędami. Albo przywraca z błędami.

Jest tak od zeszłego roku, jakoś od listopada, jak pamiętam.

Wcześniej miałem tak na Mi4s. 

Chinczykom już udostępniana jest wersja 9.6.2.0 OCACNFD przez OTA. Coś kiepsko idzie deweloperom europejskiej wersji. 

Edited by skrzyppodlogi

Może w piątek się pojawi Dev

Może w piątek się pojawi Dev

Czy to już Miui 10??

MIUI 10 ma być zaprezentowane 7 czerwca w wersji Global wraz z mapą aktualizacji, wersji beta

• Like 1

[mention=48022]wozmar[/mention] Ja tam czytałem i widziałem grafikę, że global beta MIUI 10 rusza w połowie czerwca, a dziś tylko premiera.
No ja czytałem, że rusza 8 czerwca global beta, ale nie bylo napisane na które telefony.

Witam mam pytanko mianowicie zakupilem mi6 z allegro z tego co wiem z miui global. Czy jest koniecznosc instalowania miui polska czy spokojnie moge siedziec na globalu? Zalezy mi glownie na sprawnym systemie bez bledow i bez ciaglych smieciowych aktualizacji. Tylko i wylacznie czysty i piekny system.

Dnia 10.06.2018 o 12:15, Foxiuu napisał:

Witam mam pytanko mianowicie zakupilem mi6 z allegro z tego co wiem z miui global. Czy jest koniecznosc instalowania miui polska czy spokojnie moge siedziec na globalu? Zalezy mi glownie na sprawnym systemie bez bledow i bez ciaglych smieciowych aktualizacji. Tylko i wylacznie czysty i piekny system.

Zostań na Global. Ja niedawno wróciłem z xiaomi.eu na oficjalnego globala i jest o niebo lepiej.  

Siema wszystkim. 

Mam takie małe pytanie. 

Co daje nam zmiana regionu w miui? (oprócz obsługi motywów) 

Jeżeli było już takie pytanie to przepraszam ale nie mogłem nic znaleźć. 

Pozdrawiam 

Ja zauważyłem, że można zmieniać codzienne tapety ekranu blokady. Oprócz tego, zmienia się strefa czasowa i pewnie inne apki się jakoś dostosowują

• Thanks 1