Skocz do zawartości

MIUI 9 / 10 Global Stable


michaubpl

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też OTA było ale wczoraj wgrałem sobie Global Dev i tam np. nie ma problemu z podwójnymi powiadomieniami w gmailu. Tylko problem jest z messengerem, który pokazuje, że są dwie wiadomości mimo, że faktycznie jest jedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częściowo się rozwiązał można by powiedzieć :P To podwójne powiadomienie w gmailu było bardziej widoczne, niż notification dot na ikonie messengera. Swoją drogą czy ktoś używa może maila w exchange (w moim wypadku po prostu to mail firmowy, który stoi na Zimbrze) dodanego do apki gmail? Denerwuje mnie non stop praktycznie wiszące powiadomienie "Synchronizuję pocztę..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częściowo się rozwiązał można by powiedzieć  To podwójne powiadomienie w gmailu było bardziej widoczne, niż notification dot na ikonie messengera. Swoją drogą czy ktoś używa może maila w exchange (w moim wypadku po prostu to mail firmowy, który stoi na Zimbrze) dodanego do apki gmail? Denerwuje mnie non stop praktycznie wiszące powiadomienie "Synchronizuję pocztę..."
Znalazłeś jeszcze jakieś rażące po oczach rzeczy w Devie?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oficjal czy polska ? Jak oficjalne to en.miui.com ale najlepsze jest to, że nie ma tam 9.2.3.0 czyli OREO. Jest 9.2.2.0 Nugat. Czyżby usunęli aktualizację ? A może jest tylko po OTA ? Ja wracam na miui global stable 9.2.2.0 bo to było jeszcze najlepsze. Miui polska nie wiem czemu ale strasznie gówniane zdjęcia mi robił. Problemy z ostrością itd. Na global dev nie idę bo używam NFC. No cóż no trzeba poczekać na jakieś lepsze wydania stable :) 

Edytowane przez witek_77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest oficjalne global stable tylko beta stable wypuszczone do niektórych użytkowników. Pytanie czy nie powinni się oni czuć jak króliki doświadczalne skoro nie pisali się na żadne bety ani devy.

Na oficjalnej stronie miui wciąż ostatnim global stable jest 9.2.2.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od razu 9.2.3.0 i nie mam żadnych problemów. Nie czuję się jak królik jakoś :D

Trzeba się cieszyć że Xiaomi tak często wydaje aktualizacje.

Ludzie czekali rok czasu na Oreo na S8 po czym wyszło i od razu wycofali bo uceglało telefony. Także ten...

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 18.02.2018 at 8:48 PM, gasie said:

..Pytanie czy nie powinni się oni czuć jak króliki doświadczalne skoro nie pisali się na żadne bety ani devy....

To jak powinni się czuć instalujący MIUI Polska?
To dopiero są króliki w takim razie ;)
China Developer to jest baza do tego softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczescie mam na dysku. Za to zniknęła OTA do 9.2.3.0 ( i dobrze ). Robi się to samo co było z MI5. Początki telefon IDEALNY. Wszystko zasuwało. Z aktualizacji na aktualizację było coraz gorzej. Coraz słabsza bateria, coraz gorzej z GPS, nie działający OIS. Marshmallow przelał czarę gorzyczy i poszedł telefon do sprzedaży. Kupiłem MI6 i wszystko cacy na globalu stable. Na miui polska równiez. Co wydanie to gorzej. Aparat w obecnej chwili to DNO i tyle. Co chwilę coś spierdzielą. Nawet w stable. Z tego wynika, że lepiej by było kupić nowy telefon i nigdy nie aktualizować bo zawsze coś zepsują. Drugi flagowiec którego psuja softem. Może dlatego, że siódemka w drodze :) 

Edytowane przez witek_77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nie narzekam. Na Oreo wszystko śmiga idealnie, a aparat robi dla mnie świetne zdjęcia. Po ciemku zdjęć nie robię. Każdy kto dotyka mojego Mi6 się "jara" i dziwi się jaki tu jest dobry aparat w trybie portretowym.

Co do psucia softem. Coś może w tym być, bo tak samo było na Mi4 (przejście z KitKat na Marshmallow - niby działało, ale jednak gorzej).

Edytowane przez Zenderable
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, dziwna sprawa, najpierw dziwna aktualizacja do 9.2.3.0 potem wycofanie 9.2.2.0 a dodatkowo na stronie romów do pobrania na Mi6 widnieje tylko wersja chińska :shock: jaka była numeracja systemu przed 9.2.2.0 ktoś pamięta? romy z końcówką .tgz do miflash na szczęście pozostały na swoim miejscu, do wyboru do koloru dalej wszystkie najnowsze romy.

Edytowane przez avira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zbiecik

Tylko tu została wycofana wersja 9.2.2.0. Może wykryli jakiś poważny błąd albo mają jakieś gorsze problemy? :P

 

Ciekawa sprawa, jednak ostatnio nie działała całkowicie podstrona pobierania dla Mi6, więc wkradł się znowu może jakiś błąd.

Ja na 9.2.3.0 nie narzekam, jedyny czasami denerwujący dla mnie bug to zbyt cichy poziom głośności na słuchawkach, gdy są podłączone przez mini ja... przejściówkę do jacka. Normalnie głośność przez bluetooth jest odpowiednia.

Edytowane przez Zenderable
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Zenderable napisał:

 

 

Ciekawa sprawa, jednak ostatnio nie działała całkowicie podstrona pobierania dla Mi6, więc wkradł się znowu może jakiś błąd.

Ja na 9.2.3.0 nie narzekam, jedyny czasami denerwujący dla mnie bug to zbyt cichy poziom głośności na słuchawkach, gdy są podłączone przez mini ja... przejściówkę do jacka. Normalnie głośność przez bluetooth jest odpowiednia.

Co do głośności, ja zauważyłem to na 9.2.2.0 ale przy połączeniu głośnika xiaomi bt 4.0 po jack do mi6 - jest ciszej niż na bt, znowu na BT tnie się muzyka ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...