Skocz do zawartości

MIUI 9 / 10 Global Stable


michaubpl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
8 minutes ago, RSL said:

W ogóle mam wrażenie, że Xiaomi zabiło Mi6. 

Coś jest na rzeczy, bo już Mi 5 nie dostanie aktualizacji do MIUI 11. Kończą z chwalebną praktyką bardzo długiego wspierania aktualizacjami. No cóż, podejrzewam, że tak się kończy wypuszczanie pierdyliard modeli, gdzie dla każdego trzeba pisać osobno soft i optymalizować

Edytowane przez poziomek90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi6 właśnie nie ma zbyt dużego wsparcia. Jedyny stabilny custom to wg mnie AEX 6.2 na Androidzie 9. Póki co korzystam i jest wg mnie super ale jak to z andkiem 9 jest niestety bateria słabo trzyma... A szkoda bo na dłuższą metę to problem, np korzystając z nawigacji. Polityka Xiaomi idzie w złym kierunku. Za to czym zasłużyli sobie na tak wielu fanów teraz stracą podwójnie bo polecieli na kasę.

Tapatalk by Xiaomi Mi6 Pro Ceramic Black

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, Panowie, ale jaki w zamian, jaki następny? Mój Mi6 ma niemal równo rok. Brałem, bo stosunek cena/jakość była świetna.

Mnie się nie widzi wydawać 2 kafli na telefon. 

Czy wsparcie jest duże/małe, to kwestia subiektywna ;)  W temacie customów uważam, że jest spory zastój, a ostatni innowacyjny custom skończył się na Paranoidzie 3.99 z funkcjami Halo i Pie. Teraz wszystko na jedno kopyto, a nawet mniej niż kiedyś, bo nie ma motywów, a substratum parę razy zwiesiło mi telefon.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z widocznych zmian, które zauważyłem:

- Lekko zmieniono wygląd górnej belki. Jest nieco większa, poziom naładowania baterii jest wewnątrz ikony zamiast obok i dodano ikonę VPN.

- Dodano skróty z panelu sterowania podczas przełączania programów. Na szczęście, w ustawieniach można to wyłączyć.1712474885f997990f370924d9276b59.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie problem w aktualizacją MIUI ? Pojawiła mi się aktualizacja MIUI V10.2.1.0 i niestety od wczoraj nie mogę jej pobrać. Cały czas wyświetla mi pobieranie informacji i brak jakiegokolwiek postępu, albo pobieranie aktualizacji 0% i stoi w miejscu, też tak macie ? W jaki sposób to pobrać, bo rozumie że sporo osób zaczęło pobierać i zaczął być problem, ale dzisiaj mam to samo. Zmieniłem region i mam tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, shadow14pl napisał:

Probowales zatrzymac aktualizacje, uruchomic telefon ponownie i rozpoczac pobieranie od nowa?

Wszystko to tradycyjnie robiłem i nic, stało w miejscu.

Dzisiaj wieczorem próbuje ponownie i bez żadnych problemow szybko mi zaktualizowało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...