Skocz do zawartości

MIUI 9 / 10 Global Stable


michaubpl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A tak offftop mały. Nie wiem czemu, ale odkąd mam MI6 (a mam już 1,5roku) nie odczuwam potrzeby wymiany telefonu. Po prostu jestem z niego zadowolony. MI5 było spoko, ale pocisnąłem szybko bo co chwilę jakiś problem. Wychodzi na to, że to była wina naszego rodzimego miui. Poprzednim moim takim telefonem był LG G2. Reszta szybko zostawała wymieniana :) Na przyszły rok może na coś sie skuszę, ale poczekam na snapa 855 i jakies aparaty jeszcze lepsze. Póki co między 835 a 845 była ewolucja tak jak między 845 a 855. Za to między 835 i 855 już jest rewolucja :) Jedyne co to aparaty xiaomi wreszcie zaczęło montować dobre więc myślę, że przyszły rok zaowocuje w wymianę telefonu. Czyli snap 855, aparacik dobry, notch mi obojętny, sieci 5g nie potrzeba mi bo nim to dojdzie to zdąże wymienic telefon.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczuwam podobnie, Mi6 to telefon niemal idealny. Byłby idealny gdyby nie brak jacka i MIUI, ale to w sumie niewielkie problemy. Słuchawki na BT i lineageos rozwiązują sytuację. Telefon chyba zmienię jak na dobre rozkręci się 5G i moda na klony iphone x minie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamil Kupiec 8.1, czekam na oficjalną wersję z 9. Ogólnie było fantastycznie, ale odkąd są wydania nightly zamiast weekly to pojawiają się różne dziwne problemy. Od początku nightly lekko laguje przy wolnym scrollowaniu, wcześniej tego nie było, ale da się żyć. Z tydzień temu crashowały ustawienia przy próbie zmiany koloru akcentu, ale już działa. Już chyba nie będę aktualizował aż do wydania LOS 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...