Skocz do zawartości

MIUI 9 / 10 Global Stable


michaubpl

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, don_kamillo napisał:

Podziwiam te wasze SOTy. U mnie ostatnio na 9.2.2 miałem 6h i byłem wniebowzięty, a wy narzekacie na 5h.

Nie mam gier, w domu i w pracy zasięg mam.

Wczoraj zaktualizowałem do 9.5.8, ale widzę, że nie będzie szału.

co ty gadasz :o?
A jakaś synchronizacja odpalona, albo dalej nie wyłączyłeś NFC? Jeszcze może GPS odpalony na max. 
MI czasem pomaga zwykły restart telefonu, albo czyszczenie do fabrycznych ustawień. 
5h mam gdy gram dużo

Edytowane przez fax93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NFC mam włączone ze względu na płatności telefonem. To tak żre baterię? Synchronizacja włączona, jak zawsze (ale teraz zmieniłem na tylko po WiFi). GPS wyłączony jak zawsze, podobnie jak większość aplikacji Google.

Ustawienia fabryczne (w sumie nawet Miflashem) robiłem z tydzień temu.

 

Zaktualizowałem do 9.5.8, zobaczymy jak będzie. Ale już widzę, że temperatura dużo niższa, niż na 9.5.6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, votius napisał:

Ja też zainstalowałem 9.5.8.0 na Xiaomi.eu przed tym Full Wipe w TWRP i kompletnie 0 problemów.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

ja bez full WIPE za dużo rzeczy do zainstalowania . przez całą noc 4% baterii zjechało czyli zapowiada się dobrze, większych zmian nie zauwazyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Mógłby ktoś sprawdzić jak wygląda sprawa na Global Stable z dźwiękiem w nagrywanym wideo stockową aplikacjią?

Na Global Beta 8.4.19 jak i 8.6.28 słychać straszne szumy na nagranym filmie, co dziwne podczas nagrywania "krótkie wideo" dźwięk jest w porządku.

Z góry dziękuję!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, don_kamillo napisał:

Ja też robiłem przejście z 9.2.2 na 9.5.8. Bez wipe. Temperatura w normie. Bateria +/- tak samo.

Dokładnie u mnie to samo, ja nigdy nie patrze na OTA bo dużo korzystam z netu i mój wyniki to około 3 h, ale i tak ładuje telefon przy 40-50% ponownie także nigdy nie zjechałem jeszcze poniżej 40 % baterii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=6069]p3jot[/mention]sprawdzisz dla mnie czy podczas nagrywania filmów słychać szumy? 
Nagrywam filmiki, nie zauważyłem niedociągnięć żadnych.
Zrób backup i wygraj nowy soft. Jak coś ci nie podejdzie to cofniesz i po sprawie.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Też macie problem z powrotem do MIUI9 z MIUI10? Dycha instaluje się i startuje bez problemu, zaś MIUI 9 i wszystkie inne custom romy po niby pomyślnej instalacji wywalają z powrotem do TWRP. Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleciał miflash i to samo miałem. Nawet od razu po flashu system nie wstawał tylko MiRecovery się odpalało. Wyczyściłem pamięć wewnętrzną i zadziałało. Ale mam czasem mały problem c custom romami np. LineageOS. Czasem nie chce wstać i od razu TWRP się odpala. Lub jak zainstalowałem system + gapps, odpaliłem system, wstępna konfiguracja. Przypominało mi się o magisku to instaluję i cyk bootloop. Drugie uruchomienie i pamięć wewnętrzna wyczyszczona. To o co w tym chodziło to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pietr

Jakie miflash. Ja mialem tak samo wgrywajac custom rom rob tak. Najpierw format data pozniej wipe wszystkiego instalujesz firmware jezeli jest zalecane pozniej rom a potem gapps nie zapomni potem o wipe cache i dalvik cache.

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez sebakiller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę cyrki, że tak powiem. Zrobiłem wipe wraz z formatem pamięci wewnętrznej i zaczął działać każdy custom rom i MIUI9. Ale stwierdziłem, że jednak pozostane z MIUI10 to więc instaluję. I telefon wisi na logu MI od 30 min. Pewnie dalej trzeba będzie formatować pamięć xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na MIUI 9 / 10 Global Stable
Też macie problem czasami z wysyłką sms, dochodzą z opóźnieniem czasami albo wcale, nie zawsze tak jest. Operator Play, ale tylko na MI6 mam taki problem.

Problem operarora.
Ja mam sieci bazujące na play i są takie jaja. Jak wymuszę [w zależności od lokalizacji] inną sieć to działa wzorowo.
Dzwoniłem nawet na infolinię swojego operatora i kilkukrotnie dostałem ta sama informację:
Play jest przeciążony w mojej okolicy, stąd problemy z smsami i internetem. Zalecają ręczne przełączenie na np. TMobile. I po problemie.
Play najnormalniej nie wyrabia w wielu rejonach polski.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć albo Global Dev i miui 10 (beta) gdzie dostajesz co tydzień aktualizacje lub Global Stable i aktualizacje co dwa miesiące. Nie ma Bety na Stable.

tak żeby na globala zainstalować z poziomu telefonu, nie miui beta dev, czy cotygodniowa miui polska


Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...