Skocz do zawartości

MIUI 9 / 10 Global Stable


michaubpl

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Slawek189 napisał:

Gdybym mógł apki z danymi przywrócić to bym się nie wahał inaczej stracę dużo danych w aplikacjach. Bo nie wiem jak u was ale u mnie nie działa backup z poziomu ustawień bo robi się kopia tylko 1/4 aplikacji. A z poziomu kopii  google jeszcze mniej.

Polecam aplikację Titanium Backup, ale wymaga ROOTa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach użytkowania 9.5.8.0. odnoszę wrażenie że telefon jakby zwolnił. Są momenty że zamula czego nie było w poprzednich romach. Nie wiem czy nie wprowadzono cichaczem poprawy żywotności baterii kosztem wydajności. Bo bateria na tym romie sprawuje się wyraźnie lepiej.

Też ktoś odczuwa problem z wydajnością?

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foxiuu

Aktualnie między eu i globalem nie ma takiej przepaści jak kiedyś. A czytając problemy mi6 na eu darowałem sobie i zostałem na globalu. Według mnie , jak chcesz się pobawić i masz trochę czasu to zainstaluj eu zawsze możesz wrócić na global ale nie spodziewaj się cudów

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez MD13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ma to zwiazek z aktualiacja czy cos nie tak z siecia ale nie mialem tak wczesniej a teraz pare razy sie zdarzylo.

 

Mam dwie karty bedac w UK korzystam z 02 oraz mam Playa i osttanio ktos dzwoniac na moja karte Play ma ciagle sygnal oczekiwania tak jka bym mial zaraz odebrac a u mnie sie wogule nie pojawia przychodzace polaczenie albo pojawia sie przez ulamek sekundy i tak jka by ktos przestal dzwonic mimo ze dana osoba ciagle ma sygnal i prubuje sie dodzwonic. Maci moze cos takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 9.5.8.0 bateria jest lepsza IMHO niż na 9.5.6.0,telefon się tak nie grzeje. Natomiast u mnie jest problem ze skanerem linii papilarnych. Nie jest już taki szybki i trzeba parę razy przykładać palec.
Też zauważyłem problemy z czytnikiem

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie baterii to muszę powiedzieć, że w moim przypadku jest niestabilnie w sensie raz wynik WOW a raz taki sobie. Generalnie użytkowanie zbliżone więc powinny wyniki wyjść zbliżone a tu raz 2dni od ładowania i ponad 7h sot a raz 1 dzień od ładowania i z 5h SOT. Także coś nie do końca jest tak jak powinno być, ale generalnie i tak moim zdaniem 9.5.8.0 to dość solidna wersja choć temperatury jak dla mnie nadal do poprawy jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...