Skocz do zawartości

MIUI 9 / 10 Global Stable


michaubpl

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, orte napisał:

Admin czyli Acid?

Wiec zapytam:
Czy to ma związek z tym?

https://miuipolska.pl/instalacja-softu-w-micenter-na-nowe-modele/

Nie doszukuj się spisków... Do czasu pojawienia się oficjalnych romów u nas Acid prosił, aby usuwać wszelkie linki do softów closed beta i ich przeróbek na MIUI10. Jako, że romy dla niektórych modeli już są, to przy tych modelach zakaz zostaje zdjęty. Przy reszcie jest nadal utrzymywany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Foxiuu musisz wrzucić najnowszy Global Beta przez Aktualizacje, w opcjach programistycznych powiązać konto z telefonem. Poprosić o możliwość odblokowania bl, pobrać pogram do odblokowania i odblokować. Pobrać 9.2.2.0 pod fastboot, pobrać MiFlash, uruchomić i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, piotrekj66 napisał:

mam od wczoraj 9.5.8

Nie zauwazylem negatywow, na plus za to:

-bateria jak by lepiej trzyma

-chyba mniej sie grzeje

-odblokowanie odcikiem znow dziala szybciej

Ja rowniez od wczoraj i na chwile obecna rowniez widze te same poprawy ;). Puki co tel smiga, bez zacinek, plynnie, wszyatko ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, kary71 napisał:

U mnie wyraźną poprawa w kwestii baterii. Szczególnie jest to zauważalne nocą. Na poprzednim romie spadło mi o jakieś 15% na nowym ok. 10% więc różnica odczuwalna.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Hmm no właśnie u mnie na poprzednich romach w nocy spadało ok 3% baterii a teraz na tym ok 20%.  Przy używaniu też szybciej spadają % baterii. Tragedia. Bo teraz czekać ze 2-3 miesiące na następny rom..

Edytowane przez Slawek189
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, schreder napisał:

@Slawek189

Full wipe na pewno by pomógł.

Gdybym mógł apki z danymi przywrócić to bym się nie wahał inaczej stracę dużo danych w aplikacjach. Bo nie wiem jak u was ale u mnie nie działa backup z poziomu ustawień bo robi się kopia tylko 1/4 aplikacji. A z poziomu kopii  google jeszcze mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...