Skocz do zawartości

MIUI 9 / 10 Global Stable


michaubpl

Rekomendowane odpowiedzi

@FoxiuuNo to już jest do androida oreo aktualizacja i najnowsza jest to wersja, ale ogólnie telefon jest na niej cieplejszy, aparat wydaje się być gorszy (ale to nie jest pewne, bo nie porównywałem bezpośrednio) i niby bateria gorsza nieco od 9.2.2.0 ale raczej nieznacznie, bo ja dość podobne wyniki wykręcam. Ja bym na razie nieaktualizował (zresztą sam siedzę na 9.2.2.0)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podesłałbym, ale już moje posty zostały pousuwane i dostałem ostrzeżenie za rozpowszechnianie linków do romów (choć przewijają się licznie nawet na oficjalnym forum MIUI) ;)

Także jeśli szukacie miejsca, gdzie znajdziecie linki, to raczej nie tutaj, skoro zasady na to nie pozwalają. 

Pozdrowienia dla moderatora 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto.

Telefon grzał mi się bardziej, bateria trzymała krócej, aparat robił gorsze zdjęcia, OIS jakby działał gorzej (zdjęcia wychodziły niewyraźne, więcej szumów w ciemności).

Obojętnie, czy z wipe, czy nie.

Wczoraj wróciłem do 9.2.2.

 

EDIT: No i przestają działać motywy spoza sklepu. 

Edytowane przez don_kamillo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Was. Wrzuciłem na telefon miui 10, wiadomo jest to beta. Wcześniej siedziałem na miui 9 które też nie do końca mi odpowiadało pod kątem baterii i optymalizacji.
Czy ktoś z was ma albo nosi się z zamiarem wgrania np MIUI 8 bądź nawet MIUI 7 ?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bacu u mnie był na 9.2.2.0 i na 9.5.6.0 tez jest. Czy mógłbyś mi sprawdzić dwie rzeczy? W programie CPU Z (lub innym pokazującym taktowanie procesora w danej chwili) mógłbyś sprawdzić czy jak włączysz tylko program do odczytywania tego taktowania i zostawisz na powiedzmy 5 sekund i nie dotykasz to czy taktowanie spada do 300 Mhz czy tak jak na 9.5.6.0 jest niepotrzebnie zablokowane na 500 mhz? Druga sprawa to jakbyś mógł sprawdzić temperatury baterii, bo w 9.5.6.0 (w stosunku do 9.2.2.0) zrypali albo odczyt albo realnie temperaturę, bo u mnie jak przeglądam neta przeglądarką to dochodzi do 40 stopni nawet a to już praktycznie temperatura ładowania przez quick charge. Tak samo jak leży nieużywany to minimum 30 stopni ma a na 9.2.2.0 miał 25-26 stopni. Kiepska sprawa dla baterii jeśli to prawdziwe odczyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...