Skocz do zawartości

MIUI 9 / 10 Global Stable


michaubpl

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanie. Czy da się jakoś wyłączyć powiadomienia o roamingu krajowym. Czasem kilkanaście razy w ciągu godziny dostaje powiadomienie o przelaczeniu się w roaming. Jest to mega denerwujące. Roaming krajowy mam włączony w ustawieniach. 69a4495fc8b7cb1102b3c609595d1ea7.jpg75d96834fabc74e81081a0f93e4a05ff.jpg

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie. Czy da się jakoś wyłączyć powiadomienia o roamingu krajowym. Czasem kilkanaście razy w ciągu godziny dostaje powiadomienie o przelaczeniu się w roaming. Jest to mega denerwujące. Roaming krajowy mam włączony w ustawieniach. 69a4495fc8b7cb1102b3c609595d1ea7.jpg75d96834fabc74e81081a0f93e4a05ff.jpg

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka


Jeżeli to Play to włącz roaming danych i powinno być ok.
Ja mam tak ustawione i tylko gdy miałem ograniczenia do transmisji danych w roamingu miałem komunikaty.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2018 o 19:14, skrzyppodlogi napisał:

Nasi chińscy koledzy testują już wersję 9.5.8.0 OCACNFA (Nightly). 

Z poprawek w changelogu jest tylko optymalizacja i usprawnienie działania systemu.

Widziałem właśnie, może i na globala nie długo zawita...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, od jakiegoś czasu temp baterii jest po 39stopni, obudowa itp jest zimna, jeszcze miesiąc temu bez użytkownia miałem 28-30. Teraz nie używając po 39, w trakcie użytkowania 40. Bardzo dziwne i mam odczucie że przez te błędne dane bateria szybciej pada :/ 

Screenshot_2018-05-27-12-33-03-713_com.miui.securitycenter.png
ps aplikacja cpu-z również pokazuje wysokie temp sensorów oraz baterii 39stopni ;/ 

Edytowane przez fax93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.
Z pewnego powodu nastąpiła u mnie ponowna potrzeba wgrania Globala przez Mi Flash.
Wszystko poszło ok, aż do momentu uruchamiania.
Od 30 minut stoi wszystko na startowym logo z ładującymi się kropeczkami (nie ma efektu włączania i wygaszania ekranu).
Czy to normalne przy wgrywaniu tak dużej paczki czy trafił mi się bootloop?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=48022]wozmar[/mention] Ja tam czytałem i widziałem grafikę, że global beta MIUI 10 rusza w połowie czerwca, a dziś tylko premiera.
No ja czytałem, że rusza 8 czerwca global beta, ale nie bylo napisane na które telefony.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko mianowicie zakupilem mi6 z allegro z tego co wiem z miui global. Czy jest koniecznosc instalowania miui polska czy spokojnie moge siedziec na globalu? Zalezy mi glownie na sprawnym systemie bez bledow i bez ciaglych smieciowych aktualizacji. Tylko i wylacznie czysty i piekny system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2018 o 12:15, Foxiuu napisał:

Witam mam pytanko mianowicie zakupilem mi6 z allegro z tego co wiem z miui global. Czy jest koniecznosc instalowania miui polska czy spokojnie moge siedziec na globalu? Zalezy mi glownie na sprawnym systemie bez bledow i bez ciaglych smieciowych aktualizacji. Tylko i wylacznie czysty i piekny system.

Zostań na Global. Ja niedawno wróciłem z xiaomi.eu na oficjalnego globala i jest o niebo lepiej.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...