Skocz do zawartości

MIUI 9 / 10 Global Stable


michaubpl

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam jak porównać do 9.2.2 bo miałem ją 1 dzień i zainstalowałem 9.2.3 która to działała u mnie fatalnie dlatego parę dni temu zainstalowałem 9.5 z linku na tym forum. Wszystko mi działa super, bateria spokojnie cały dzień wytrzymuje a dużo używam bo to nowy telefon i się bawie. Motywy mi działają normalnie bez zmiany regionu, ale apka jest z chińskimi ślaczkami więc to pewnie dlatego. Telefon się grzeje ale jedynie jak trochę pogram. Powiadomienia super działają. 

Instaluj mówię ci jest ok

ps. Po przejściu na Oreo robiłem Full wipe 

PS2. Pisze o 9.5.3 stable bo już rozsyłają przez ota 9.5.6 nightly więc patrz co instalujesz 

Edytowane przez olaboga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@olaboga To się trochę nie zrozumieliśmy. Ja odniosłem wrażenie, że Ty masz już 9.5.6.0 i dlatego polecasz "Instaluj wszystko działa".

Jak ktoś już może zaryzykował i zainstalował 9.5.6.0 to mógłby się odnieść do największych bolączek 9.5.3.0, czyli grzanie, drenaż, podobno słabsze zdjęcia niż w 9.2.2.0 i dostępność motywów na regionie Polska albo innym z UE.

PS: na en.miui.com pojawił się link do romu: http://bigota.d.miui.com/V9.5.6.0.OCAMIFA/miui_MI6Global_V9.5.6.0.OCAMIFA_58d018e649_8.0.zip

 

Edytowane przez [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem dlaczego działaja mi motywy na 9.5.3 z linku z poprzedniej strony. Po każdym restarcie telefonu region sam zmienia mi się na Chiny i na dodatek pokazuje że to ustawienie systemowe "Chiny (systemowe)"

Wie ktoś jak to naprawić czy muszę robić downgrade do 9.2.3 i czekać na ota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś rano aktualizację OTA i:

- są poprawki zabezpieczeń z marca

- bateria chyba nieznacznie lepiej się sprawuje 

- telefon wciąż grzeje się do temperatur powyżej 40 stopni przy normalnym użytkowaniu (w sensie nie gry)

- wciąż czytnik linii papilarnych wolniej odblokowuje urządzenie niż na 9.2.2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też śmiga 9.5.6.0 i nie widzę większych zmian.
Znowu wróciło dłuższe naświetlanie zdjęć, poprawki z marca, udoskonalone tłumaczenie itp.
Nigdy nie było u mnie żadnych drenaży.

Mam jednak inny problem.
Nie mogę pobrać załączników z Gmail, ani nic na dysk pobrać.
Macie pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten nowy soft 9.5.6.0 od weekendu i działa ok, nie zauważyłem drenażu baterii czy nadmiernego grzania. Mogę potwierdzić że aplikacja do motywów nie jest dostępna w regionie UE ale można ją odblokować po zmianie np. na indie. Po aplikacji motywu oczywiście zmieniamy na Polskę. Bugów póki co brak.

Edytowane przez Met
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Soplus said:

IMHO w porównaniu z poprzednią wersją są problemy z BT, Tidal przerywa czasami (chyba, że to wina nowej wersji Tidala).

 

4 hours ago, masterhak2 said:

Mam tak samo ze spotify po sparowaniu telefonu z radiem w samochodzie, co jakiś czas przerywa z reguły pomaga odblokowanie telefonu, albo kilkukrotne przełączenie utworu, wczesniej problem nie występował.

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Nie wiem czy jest ta opcja w globalu ale mi w wersji dev pomogła (tez mi tidal przerywał i wifi zamulało)  Jak ręką odjął.

Ustawienia-Sieci-Więcej-Resetuj ustawienia sieciowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Soplus napisał:

IMHO w porównaniu z poprzednią wersją są problemy z BT, Tidal przerywa czasami (chyba, że to wina nowej wersji Tidala).

To raczej nie jest tylko problem tej wersji, muzyka na bt u mnie przerywała już na poprzednim romie. W sumie to może być też problem zasięgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...