Skocz do zawartości

MIUI 9 / 10 Global Stable


michaubpl

Rekomendowane odpowiedzi

On 3/25/2018 at 11:58 AM, Slawek189 said:

9.5.3.0 - Czy u was tez czasami, nie za kazdym razem telefon traci zasięg po zakończeniu polaczenia? Po okolo 5-10 sekundach wraca, mam w play.

Mam to samo, nie zawsze ale się zdaża. Dodatkowo ostatnio teelfon przestał się ładować. Dopiero po resecie było ok.

Kolejny - który zauważyłem to działanie Tidala, w Androidzie 7 muzyka samą się włączała po np. zakończonej rozmowie , tutaj bywa różnie.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2018 o 18:15, Wako1986 napisał:

Po tej wersji 9.5.3 będą działać normalnie późniejsze aktualizacje ota??

 

I co znaczy wersja nightly?? 

No właśnie pytanie zasadnicze a zero odpowiedzi dla mniej doświadczonych :) 

Jak zainstalujemy z tej paczki nadal będą aktualizacje z poziomu telefonu OTA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pytanie zasadnicze a zero odpowiedzi dla mniej doświadczonych  
Jak zainstalujemy z tej paczki nadal będą aktualizacje z poziomu telefonu OTA ?
Będą OTA ale że jest to nightly to będziesz dostawać nightly czyli takie pół-beta wersje, więc trzeba będzie uważać

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, EmPe napisał:

Panowie nie wiecie co się dzieje, że wciąż nie ma aktualizacji do 9.5.3? Miała być na MI6 na początku kwietnia, a tu już drugi weekend i lipa. No chyba, że tylko u mnie się nie pojawia ;)

Też czekałem z niecierpliwością na update do 9.5.3, z uwagi na denerwujące bugi w 9.2.3 i się nie doczekałem.

Pobrałem beta global 8.4.12 i wszystkie denerwujące bugi zniknęły, jest też kilka nowości (np. "przyspieszenie prędkości gier").

Jedyny minus to konieczność resetu danych z całego telefonu.

 

Czy orientujecie się czy na global beta również działają aktualizację OTA? I czy przy każdej aktualizacji wymagane jest resetowanie danych telefonu (czy może było to wymagane tylko dlatego że przechodzilem z global stable na global beta)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też czekałem z niecierpliwością na update do 9.5.3, z uwagi na denerwujące bugi w 9.2.3 i się nie doczekałem.
Pobrałem beta global 8.4.12 i wszystkie denerwujące bugi zniknęły, jest też kilka nowości (np. "przyspieszenie prędkości gier").
Jedyny minus to konieczność resetu danych z całego telefonu.
 
Czy orientujecie się czy na global beta również działają aktualizację OTA? I czy przy każdej aktualizacji wymagane jest resetowanie danych telefonu (czy może było to wymagane tylko dlatego że przechodzilem z global stable na global beta)?
Global beta dostajesz normalnie w każdy piątek aktualizacje przez OTA.


Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Panowie nie wiecie co się dzieje, że wciąż nie ma aktualizacji do 9.5.3? Miała być na MI6 na początku kwietnia, a tu już drugi weekend i lipa. No chyba, że tylko u mnie się nie pojawia
Gdzieś na forum był link do pobrania w sam wrzuć sobie aktualizacje.


Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradzcie dobrzy ludzie co robic Dostalem dzis swoja mi6 i zaktualizowalem do 9.2.2 teraz wyskakuje powiadomienie o aktualizacji do 9.2.3 ale naczytalem sie o problemach z ta wersja i nie wiem co robic. Oreo kusi ale boje sie ze po instalacji 9.2.3 nie dostane ota do 9.5 i bede sie bujal z tymi bugami nie wiadomo jak dlugo. Moze naprawili juz ta 9.2.3 co myslicie? Instalowac?

Gdybyscie cofneli sie w czasie i wiedzieli to co wiecie teraz to zostalibyscie na 9.2.2 czy nie?

Edytowane przez olaboga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradzcie dobrzy ludzie co robic Dostalem dzis swoja mi6 i zaktualizowalem do 9.2.2 teraz wyskakuje powiadomienie o aktualizacji do 9.2.3 ale naczytalem sie o problemach z ta wersja i nie wiem co robic. Oreo kusi ale boje sie ze po instalacji 9.2.3 nie dostane ota do 9.5 i bede sie bujal z tymi bugami nie wiadomo jak dlugo. Moze naprawili juz ta 9.2.3 co myslicie? Instalowac?
Gdybyscie cofneli sie w czasie i wiedzieli to co wiecie teraz to zostalibyscie na 9.2.2 czy nie?
Ja zostałbym na 9.2.2.0 lub wygrał sam 9.5.3.0 jeżeli ma dobre opinie :)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, olaboga napisał:

zainstalowalem 923 nie wytrzymalem :) i juz podczas wstepnej konfiguracji bylem w szoku jakie sa literowki po polsku i ile znakow w ogole brakuje Pozatym reszta dziala narazie tylko czasem trafia sie scinka na moment

U mnie w 9.2.3 występowały podwójne powiadomienia (zdublowane, np. 2 razy o tym samym mailu), poza tym krótki czas na baterii miałem i problemy z muzyką przez bluetootha (czasem stopowała się muzyka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramat jest ten rom 9.2.3 wszystko mi tnie nawet klawiatura czasem nie reaguje, o powiadomieniach nie wspomnę. Ściągam 9.5 bo szkoda nerwów na to gowno

Zainstalowałem to 9.5 i jest napisane Global Stabilna a nie nightly jak wcześniej pisaliście tak że powinny być normalnie ota stable

I motywy mi normalnie na tym dzialaja

Edytowane przez olaboga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minutes ago, Namaste said:

xiaomi Mi6, Android 8.0, Miui Global 9.2.3.0 Stabilna. Stan aktualizacji zabezpieczeń 2018.01.05 czy jest to normalne dla wersji stabilnej taka data zabezpieczeń ? Po sprawdzeniu aktualizacji systemu dalej jest ta sama data aktualizacji zabezpieczeń 2018.01.05

W 9.5 jest z lutego więc tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Namaste

Jeśli chcesz mieć aktualne zabezpieczenia to musisz używać wersji developer. Pewnie w ten piątek będą zabezpieczenia z kwietnia.

Jednak nie wiem czy to jakaś wielka różnica dla przeciętnego użytkownika. Jeszcze nie zdarzyło mi się złapać jakiegoś wirusa na Androidzie itd. Nie wiem też, czy przypadkiem po prostu czasami nie zmieniają daty w build.prop i tyle z aktualnych zabezpieczeń... :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramat jest ten rom 9.2.3 wszystko mi tnie nawet klawiatura czasem nie reaguje, o powiadomieniach nie wspomnę. Ściągam 9.5 bo szkoda nerwów na to gowno
Zainstalowałem to 9.5 i jest napisane Global Stabilna a nie nightly jak wcześniej pisaliście tak że powinny być normalnie ota stable
I motywy mi normalnie na tym dzialaja
To jest nightly. Co z tego że jest napisane że Stable. Jak wyjdzie oficjalnie to będzie "dzienna".

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, shadow14pl said:

A wgl wiadomo kiedy wypuszcza na OTA 9.5?

Miało być na początku kwietnia ale chyba wstrzymali bo ci co dostali ota skarżyli sie na forum miui na battery draining Będzie to będzie ja już nie czekam bo na tym z linku telefon chodzi całkiem fajnie, chyba wszystko mi działa łącznie z tematami bez zmiany regionu. W AnTuTu ponad 211tys więc jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Region Polska, ze zmian w tematach miałem wcześniej tylko ustawione inne ikonki, drenażu ani grzania baterii na 9.2.3.0 nie doświadczyłem, nie miałem też problemu z BT przy łączności w aucie na system głośnomówiący.. wczoraj wieczorem kilak razy odświeżałem sprawdzenie aktualizacji a dziś rano ikonka z powiadomieniem o 9.5.6.0.. i trochę boję się instalować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minutes ago, Brokulis said:

Region Polska, ze zmian w tematach miałem wcześniej tylko ustawione inne ikonki, drenażu ani grzania baterii na 9.2.3.0 nie doświadczyłem, nie miałem też problemu z BT przy łączności w aucie na system głośnomówiący.. wczoraj wieczorem kilak razy odświeżałem sprawdzenie aktualizacji a dziś rano ikonka z powiadomieniem o 9.5.6.0.. i trochę boję się instalować...

Instaluj wszystko dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...