Skocz do zawartości

MIUI 9 / 10 Global Stable


michaubpl

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już mam dość.. zaczełem się zastanawiać nad instalacja miui polska.. nie ma aplikacji która by się nie cięła, nie było zawieszenia, błędu animacji, laga itp itd.. nie wiem jak długo jeszcze wytrwam na tym sofcie w wersji Alpha.. nazwanym global Stable... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, filipO21 napisał:

Ja już mam dość.. zaczełem się zastanawiać nad instalacja miui polska.. nie ma aplikacji która by się nie cięła, nie było zawieszenia, błędu animacji, laga itp itd.. nie wiem jak długo jeszcze wytrwam na tym sofcie w wersji Alpha.. nazwanym global Stable... 

Ciekawe kiedy to Xiaomi naprawi bo to jakaś porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się odważył na takie stwierdzenie, że Xiaomi robi rewelacyjny sprzęt za śmieszną cenę, ale oprogramowanie do tego sprzętu to poracha. I nie ważne jaka wersja (może wyjątek stanowią romy sprzed kilku miesięcy). Na wielu forach ludzie narzekają. Dramat

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, avira napisał:

Ja tak samo, wystarczyło zostać na 9.2.2.0 i jest super, no bateria według mnie trochę gorsza niż poprzednio ale i tak okej. Wiadomo każdy ma inne wymagania i zastosowania.

Na tą chwilę zostałem na 9.2.2.0 jak poczytałem wszystkie opinie , i dlatego się wstrzymuję z instalacją

i jak tutaj kolega mówi robią dobre tleefony ale oprogramowanie to śmiech momentami :D

Mi na 9.2.2.0 bateria trzyma rewelacyjnie używanie netu powiedzmy w miarę to 48 h wytrzyma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze jest to ze świeci mi się znaczek " 1" przy aktualizacji wchodzę na szukanie i wyskakuje brak. wcześniej była teraz znikła :Di cały czas mam stabilną 9.2.2.0 i jestem zadowalany

Najgorsze jest to że porównywalna jest cena z S8 który bardziej mi się podoba ale że ma mniej ramu to wygrywa Mi6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko usuneło z www ale i zdalnie z fona - mi ota do 9.2.3.0 pobrało się samo ale na szczescie wymagało potwierdzenia aktualizacji wiec miałem tylko ikone aktywną do pobranego już po wifi pliku ota. dzisaj zagladam - nie ma powiadomienia, odswiezanie update na wersji 9.2.2.0 nic nie zwraca nowszego a z fona z folderu "downloaded_rom" zniknał plik zip tej wersji.. czekamy zatem do dobrej wersji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi usunęło 9.2.3.0 ze swojej strony. Mało tego, ta wersja w naszych telefonach już nie nazywa się stabilna (stable) tylko dzienna (nightly). Widocznie to g...no nie nadaje się nawet na betę. 
Coś podobnego. U mnie jest 9.2.3.0 i jak byk nazywa się stable.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,  bateria działa gorzej.  Wcześniej miałem do  2dni teraz dzień z kawałkiem.  Czytnik palca wolniej działka Tz jest dźwięk odblokowania  a chwilkę później włącza się ekran.  Reszta jest w miarę ok po wipie. Z powiadomieniami  nie mam problemów.  Przy uruchomieniu telefonu wyskakują raz ale później się już nie pokazują te z oręż.  Jedynie Gmail przez kasuje dwa powiadomienia mimo że dostałem jednego maila. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...