Skocz do zawartości

MIUI 9 / 10 Global Stable


michaubpl

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie ten update to tragedia jakaś :/  Jedyna pozytywna rzecz jaką zauważyłem to ciut więcej RAMu na pusto i (chyba wcześniej tego nie było) zanikanie zegara z paska powiadomień na głównym pulpicie z widgetem zegara.
Za to wad jest sporo. Ta idiotyczna i nieprzemyślana funkcja oreo niepozwalająca schować powiadomień systemowych. Ok że są ale powinny posiadać opcję typu "ok, rozumiem, spoko a teraz to ukryj", do tego cały obszar powiadomień jakby się zwęził (większe ramki w okół powiadomień) przez co np. powiadomienie ze spotify jest ledwo obsługiwalne. 
Do tego widać opóźnienia/przerysowania niektórych animacji interfejsu i pomyłki przy przełączaniu ostatnio używanych aplikacji (potrafi włączyć dwa razy tą samą). Pojawiają się jeszcze jakieś problemy z Motywami, ale z tym jakoś można żyć. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie raczej wszystko ok. Denerwuje te powiadomienie o działaniu w tle (ale apka Hide Running in the Background Notification pomogło) i nie wiem czy ktoś może mi coś poradzić ale po aktualizacji gdy korzystam z GG wiadomości które mi przychodzą pokazują się w podwójnie - czyli dwie belki z tym samym. Ma ktoś jakąś rade ? Czy komuś się powielają jakieś wiadomości z komunikatorów w powiadomieniach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem idiota... Zostawiłem na noc telefon podłączony do ładowarki i z włączonym wi-fi .. obudziłem się 5 minut temu, nie mogłem odblokować telefonu odciskiem palca.. i już wiedziałem że coś nie gra.. 

Tak, update zrobił się sam.. w nocy, bez niczyjej pomocy.. 

Koniec końców czy tego chcę czy nie zostałem zmuszony do testowania Oreo.. 

Screenshot_2018-03-01-07-12-35-587_com.android.settings.png

Jak by tego było mało to bym się spóźnił na zajęcia, bo telefon ma od teraz za słabe wibracje przy dzwonieniu alarmu... przez co dopiero po 15 minutach się zorientowałem xd dzwoni... 

Edytowane przez filipO21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sceptycznie podszedłem do upgradu po przeczytaniu tego i innych forum.

Wczoraj sie jednak skusiłem przez OTA i bardzo dobrze

Zadne wymieniane z was problemy nie sa obecne u mnie.

Miałem przez chwilę po upgradzie podwójne powiadomienia ze Skypa, ale teraz jest już dobrze.

Bateria moim zdaniem lepiej, zwykle 6h a teraz widzę ze 7 będzie.

Uzywam Nova bo ten widget zagara na poł screenu mnie irytował.

Z thames równiez nie ma zadnych problemów, używam Lineage bo ma najwieksze cyfry w status bar, ale przełączałem z ciekawosci na inne i wszystko było ok

 

Jedyna wada to taka że własciwie 8.0 nic dla mnie nie wniósł......nie widzę żadnych nowych rozwiązań

 

 

 

 

 

Edytowane przez ZXSpectrum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sceptycznie podszedłem do upgradu po przeczytaniu tego i innych forum.
Wczoraj sie jednak skusiłem przez OTA i bardzo dobrze
Zadne wymieniane z was problemy nie sa obecne u mnie.
Miałem przez chwilę po upgradzie podwójne powiadomienia ze Skypa, ale teraz jest już dobrze.
Bateria moim zdaniem lepiej, zwykle 6h a teraz widzę ze 7 będzie.
Uzywam Nova bo ten widget zagara na poł screenu mnie irytował.
Z thames równiez nie ma zadnych problemów, używam Lineage bo ma najwieksze cyfry w status bar, ale przełączałem z ciekawosci na inne i wszystko było ok
 
Jedyna wada to taka że własciwie 8.0 nic dla mnie nie wniósł......nie widzę żadnych nowych rozwiązań
 
 
 
 
 
Taka prawda że u mnie jest również bardzo stabilnie a byłem w grupie jak to ktoś tu nazwał "królików doświadczalnych" bo miałem update dużo szybciej. Jedyne co to wolałem powiadomienia z 9.2.2.0 ale pewnie dodadzą to potem :)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, wojasheck napisał:

Taka prawda że u mnie jest również bardzo stabilnie a byłem w grupie jak to ktoś tu nazwał "królików doświadczalnych" bo miałem update dużo szybciej. Jedyne co to wolałem powiadomienia z 9.2.2.0 ale pewnie dodadzą to potem :)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Cały czas wspominacie o starych powiadomieniach. O co kaman?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pomysł jak permanentnie wyłączyć te powiadomienia? Bo w ustawieniach po wejściu w powiadomienia, zmianie na wył, cofnięcie ekranu i wejściu ponownie jest wł :/  i mam na myśli pomysły inne niż aplikacja "AutoNotyfication" z xda

Screenshot_2018-03-01-15-55-49-809_com.android.settings.thumb.png.54686309a58c1d6ca05f9367b11f164a.png

Edytowane przez Psychoteen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZXSpectrum

Też tak myślałem, po prostu tych błędów nie zauważałem. Świetnie widać jeden z problemów na screenie tego kolegi:

5 godzin temu, michaubpl napisał:

Screenshot_2018-03-01-12-07-30-856_com_miui_home.thumb.png.cfbe3050590f0e55245f73ec5c30c4d7.png

Pierwsze powiadomienie - a raczej jego brak, bo jest białe. Do tego zauważysz w końcu brak quick reply, ciemne tło odtwarzacza Spotify, dziwne powiadomienia z Messengera jeśli masz wyłączone dymki (podwójnie się wyświetlają albo wyświetlają się stare wiadomości), słabsze wibracje, wydaje się minimalnie wolniejszy skaner linii papilarnych, po dłuższym użytkowaniu zdarzają się FC np. bluetooth.

Jednak ja żadnych problemów z wydajnością nie mam - może dlatego, że każdą aktualizację instaluję zawsze z pełnym formatem wszystkiego co się da. Po prostu tak lubię, nic nie tracę bo zdjęcia ciągle synchronizuję z chmurą. Apki na nowo lubię ściągać... :P więc żadnych ścinek animacji nie mam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...