Skocz do zawartości

MIUI 9 / 10 Global Stable


michaubpl

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronę wróciły 9.2.3.0 i developer 8.2.24

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka


Super, dzięki za info!

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Dlaczego? Co zepsuli ? Bo z tego co widzę, to u nas mało info o tym, a na innych forach niby kompletna klapa, pytanie dlaczego ?
Chyba jestem jednym z nielicznych którym wszystko działa, instalować na czysto z wipe i nie bać się :)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Jedyne co moim zdaniem było lepsze na 9.2.2 to powiadomienia rozwijane jednym palcem :)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojasheck Robiłem wipe po aktualizacji (w sumie byłe do tego zmuszony, bo po zmianie motywu telefon wpadł w bootloop). Działa Ci np. opcja "Nie przeszkadzać"? Dokładniej czy możesz ustawić własne dni? U mnie domyślnie wstawia piątek i sobotę i nie da się zmienić tego...

U mnie również nie ma dźwięku powiadomień Gmail, po wejściu w ustawienia Gmaila "Aplikacja Ustawienia przestała działać".

Są zauważalne lagi w systemie i czytnik lini papilarnych zauważalnie wolniej działa niż na wersji 9.2.2.0

Nie umiem zmienić domyślnej aplikacji do SMS, a z oryginalną mam pewien bardzo dziwny problem (jeszcze przed aktualizacją do 9.2.3.0 wysłałem do 2 osób sms grupowy, wszystko było ok ale po aktualizacji jak chcę wysłać sms do drugiego z tych numerów to automatycznie sms jest wysyłany do pierwszego numeru, drugi nic nie dostaje, problem występuje tylko w oryginalnej aplikacji do smsów).

To w sumie jest tylko część błędów...

 

IMG_20180215_191512.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trybu nie przeszkadzać nie używam niestety.
Gmail mi działa tak jak i jego ustawienia.
Wiadomości grupowych nie wysyłam.

Możliwe że 9.2.2 było nieco lepsze, zgadzam się. Niestety nie mogę zrobić downgrade bo mam zablokowany bootloader. b1541b383fec045719c7989d682d3855.jpg

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, wojasheck napisał:
A to ciekawe w sumie, bo w dziale xiaomi.eu jest tyle narzekania że głowa mała
Jak z baterią?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Bardzo dobrze, ostatni cykl wygląda tak:

11a78908f247ae16ec6ce65ffa43a670.jpgb3a90bcf8ac639ec6b27fca8fda809d1.jpg2a519e5201e9d5959ee9ad7020875169.jpg

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Toldo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna aktualizacja dla wszystkich już jest: http://en.miui.com/thread-1897888-1-1.html

Trochę mnie śmieszy, że wypuszczają taką aktualizację nie czytając nawet komentarzy użytkowników.

Teoretycznie 8.0 jest stabilne, ALE praktycznie znajdzie się więcej bugów niż powinno takich jak "białe" powiadomienia, słaba głośność na kablu, coś nie tak z wibracjami, brak quick reply, bootloop po zmianie motywu oraz googlowskie powiadomienia... Teoretycznie na moje użytkowanie telefonu kompletnie to nie wpływa, ale na innych już może wpłynąć i to bardzo.

Czyżby wydali aktualizacje, by portale mogły pisać "Xiaomi nie jest gorsze i wydaje 8.0 dla swoich smartfonów"?

Dodam, że od początku kiedy korzystam z Oreo (jak wyszła pierwsza beta) nie miałem powiadomień o aplikacjach pracujących w tle. Korzystam ze snapa, messengera, fb i instagrama. Nie używam żadnych dymków z msg, może dlatego. Jednak to nie jest bug, tylko "feature" androida oreo, które jest jedyną cechą/nowością które Xiaomi postanowiło chyba przenieść... bo skróty, picture-in-picture, kropki powiadomień itd. dziwnym trafem nie zostało przeniesione :P

Serio w MIUI chyba nie ma sensu zmiana wersji androida, bo nic to nie robi, a dodaje tylko problemy.

Edit.

Przypomniało mi się, jednak dodali autouzupełnianie, bo chyba tego wcześniej nie było :P

 

Edytowane przez Zenderable
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...