Skocz do zawartości

MIUI 9 / 10 Global Stable


michaubpl

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mi się wydaję, choć dziwne, że tak wcześnie, zazwyczaj były większe opóźnienia. Pewnie jak nie będzie bugów to wszyscy dostaną aktualizację w ciągu tygodnia/dwóch a teraz pewnie losowo wysłali update.

EDIT:

Znalazłem link do tego romu z ruskiego forum, jakby ktoś chciał.

Edytowane przez Slawek189
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś testował aktualizację do v9.2.3.0 ? Dzisiaj mi się pojawiła możliwość aktualizacji. Region Polska.
Screenshot_2018-02-12-13-30-19-403_com.android.updater.thumb.png.4cd7c292952bbb772b221ac2d4c5a877.png
Zainstalowałeś ten rom jakie wrażenia jak możesz napisać :)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

ja mam. Jest oreo. Dzisiaj się zrobił. Niestety przestały mi działać powiadomienia SMS w aplikacji NOTIFY i FITNESS, ale w MMIFIT działają. Poza tym reszta wyjdzie w praniu.
Masz jakieś inne problemy z tel??
Najważniejsze jak bateria??

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszą też, że to beta stable.

Powiadomienie wisi, ale boję się instalować.

Ktoś potwierdzi ten komentarz?

How is it possible? An update bringed back old orribles notifications! After the new update the most of the themes aren't compatible and for every application running in background there's an unswipable notification telling that! I'm completely disapponted!

P.S.: Also find that sim has sim signal problems.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszą też, że to beta stable.
Powiadomienie wisi, ale boję się instalować.
Ktoś potwierdzi ten komentarz?


How is it possible? An update bringed back old orribles notifications! After the new update the most of the themes aren't compatible and for every application running in background there's an unswipable notification telling that! I'm completely disapponted!

P.S.: Also find that sim has sim signal problems.
 

Co ma znaczyć że stare powiadomienia wróciły?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zaktualizowałem do 9.2.3.0. Na pierwszy rzut oka wszystko jest w porządku. Z niektórymi motywami faktycznie jest problem, np. pozmieniały się ikony niektórych aplikacji, ale nie jest to jakiś wielki bug. Co do nieusuwalnego powiadomienia to it's not a bug, it's a feature ;) Oreo tak ma, że pokazuje powiadomienie jeśli jakaś aplikacja pracuje w tle, można temu zaradzić za pomocą Taskera z rootem, albo bez roota np. aplikacją Hide "running in the background" Notification, do pobrania w GP.  Co do baterii, wydaje mi się, że już jest poprawa (przez noc zeszło mniej niż zwykle), ale bardziej obiektywnie będzie poczekać kilka cykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam podwójne na zasadzie:

- 1 nowa wiadomość
- Dostałeś maila i treść

2 powiadomienia dotyczące jednej wiadomości :/

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka


U mnie jest tak samo, ikonie również cyfra 2 mimo, że jest jedną wiadomość.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników globala, otóż wczoraj dostałem aktualizację androida do 8.0.

Wielu różnic nie widzę, co najwyżej kilka na minus

-nigdzie nie widzę ustawień PIP, 

-dostaję podwójne powiadomienia na pasku dotyczące tej samej wiadomości pierwsze o tym że jest nowa wiadomość, drugie- szczegóły tej wiadomości (da radę to jakoś pozmieniać? W andoroidzie 7 podobało mi się powiadomienie, które rozwijało się ściągając je do dołu)  to samo z messengerem

-nie wyświetla się menu podręczne po 'przytrzymaniu' ikony

-brak powiadomień dźwiękowych o poczcie przychodzącej

 

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mi się zdarzają samoczynne restarty. X dniu dzisiejszym co najmniej 3, które widziałem. Po restarcie sam wstaje i nie potrzebuje kodu do odblokowania karty SIM.
Zachowuje się jakby miał włączony wygaszacz. Dlatego też twierdzę, że co najmniej 3, bo mogły się zdarzyć takie, których nie zauważyłem.

Czy ktoś to też zauważył?33f025e7efa2b793461556129ae2e9ae.jpg

MI 6 wysłało przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników globala, otóż wczoraj dostałem aktualizację androida do 8.0.
Wielu różnic nie widzę, co najwyżej kilka na minus
-nigdzie nie widzę ustawień PIP, 
-dostaję podwójne powiadomienia na pasku dotyczące tej samej wiadomości pierwsze o tym że jest nowa wiadomość, drugie- szczegóły tej wiadomości (da radę to jakoś pozmieniać? W andoroidzie 7 podobało mi się powiadomienie, które rozwijało się ściągając je do dołu)  to samo z messengerem
-nie wyświetla się menu podręczne po 'przytrzymaniu' ikony
-brak powiadomień dźwiękowych o poczcie przychodzącej
 
Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
 
Hej
Problemy o których piszesz to częściowo Oreo a reszta to chyba błędy. Ja nie mam dźwięków przy powiadomieniach Gmaila.
Reszta działa nawet ok.
PIP nigdzie nie znalazłem lecz pojawiła się możliwość zmiany wielkości interfejsu

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...