Skocz do zawartości

MIUI 9 / 10 Global Stable


michaubpl

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy z Globalem i TWRP w recovery: czy ktoś z was używa sklonowanych aplikacji i jednocześnie poprawnie wykonuje w TWRP backup partycji data? Pisałem o tym problemie wcześniej i wygląda na to, że błąd (createTarFork() process ended with ERROR=255) jaki mi wywala w czasie backupu ma właśnie z tym związek (w telefonie jest dodatkowy użytkownik data/user/999).

Nie wiem tylko czy to u mnie w fonie tak jest czy to powszechny problem. Na xiaomi.eu tego nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nowo zakupiony Mi6, miał bodajże wersje 8.5 Global Stable, zaktualizowałem ją do wersji 9.0.1 bo tyko taką telefon wykrył jako aktualna. Dolecowo chce miec roota, zeby miec roota musze odblokowac bootloader, a zeby odblokować bootloader musze miec wgraną wersje Global Beta (8.1.18 aktualnie najnowsza).  

Tu pojawia sie problem wszedzie gdzie czytam to przejscie z wersji Stable na wersje Beta trzeba zrobić poprzez fastboot ale ten pokazje bład: erase boot error (czyli niemam odblowanego bootloadera). A jak mam go odblokować skoro nie moge systemu zmienic?

Na telefonie Mi Unlock Status pokazuje bład: 86006  (czyli jak czytam w poradnikach ze mam zmienic system na Global Dev).

Jak wyjść z tej sytuacji czyli jak zainstalować wersje Global Dev? Czy poprzez plik recovery to jest bezpieczne? Na moim poprzednim Mi3 zawsze wszysko robiłem z fastboot. Dziekuje za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pojawił mi się komunikat aby pobrać aktualizację do 9.2.2.0 OTA zajmuje 510 MB. Aktualizacja bez problemów.
Jak wrażenia po aktu? Coś zarąbali poprawili?? Mi właśnie też się pojawiła informacja o aktu, ale na razie nie aktualizuje.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, wojasheck said:

Pobierz Global Dev i przez aplikację Aktualizacje wybierz paczkę. Wymaże Ci przy okazji dane :)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Pobrałem aktualizaje i pokazuje bład: can't verify update (na forum miui czytam to samo ze musze odblokowac bootloader zeby tego błędu nie było.

Przy okazji mam inne pytanie, na stronie internetowej MI UNLOCK gdy klikne opcje unlock now, nie pokazuje zadnej strony z wpisywaniem danych, tylko natychmiast przechodzi do strony pobierz aplikacje, czyźbym miał juz tą jakś zgode od miui/xiaomi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, MD13 napisał:

Jak wrażenia po aktu? Coś zarąbali poprawili?? Mi właśnie też się pojawiła informacja o aktu, ale na razie nie aktualizuje.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Za krótko go mam aby coś konkretnego napisać, ale jeśli chodzi o pierwsze wrażenia. Zmienili trochę systemowe aplikacje, wygląd informacji o aplikacjach. Dodali skarbiec aplikacji, telefon działa tak samo płynnie, chociaż odblokowanie telefonu jeszcze przyśpieszyło. Wydaje mi się, że aparat lepiej łapie ostrość. Zobaczę jeszcze jak bateria będzie się sprawować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej, jest gdzieś polski wątek o aktualizacjach? Wczoraj kupiłam telefon a dziś już aktualizacja 8.1.25. Gdzie mogę znaleźć na bieżąco info co dane aktualizacje wnoszą? Czy można wyłączyć powiadomienia o aktualizacji? (tzn żeby nie było nfo na pasku ale jak wejdę w zakładkę aktualizację to żeby tam się pokazywała.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 hours ago, Slawek189 said:

Za krótko go mam aby coś konkretnego napisać, ale jeśli chodzi o pierwsze wrażenia. Zmienili trochę systemowe aplikacje, wygląd informacji o aplikacjach. Dodali skarbiec aplikacji, telefon działa tak samo płynnie, chociaż odblokowanie telefonu jeszcze przyśpieszyło. Wydaje mi się, że aparat lepiej łapie ostrość. Zobaczę jeszcze jak bateria będzie się sprawować.

Latarka lepiej działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to efekt placebo, czy faktycznie coś przy 9.2.2.0 NCIAMEK Stabilna, poprawili z aparatem? apka może niekoniecznie na plus, ale jakby lepiej naświetlał, łapał ostrość i hmm, nie dawał tak wysokiego ISO a długiego czasu na auto .. ale nadal mają sporo do poprawy :( też macie ten pasek powiadomień taki hmm, spłaszczony ? ;d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie apka aparatu zaczęła świrować... Po przejściu na manualne ustawienia, i zrobieniu 3-4 zdjęć pod rząd, następuje zawieszenie się aplikacji. Po wyjściu z niej i ponownym wejściu do apki, nadal czarny ekran, i nie działa nic, oprócz zmiany ISO/ i czasu.. reszta przycisków nie działa.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie apka aparatu zaczęła świrować... Po przejściu na manualne ustawienia, i zrobieniu 3-4 zdjęć pod rząd, następuje zawieszenie się aplikacji. Po wyjściu z niej i ponownym wejściu do apki, nadal czarny ekran, i nie działa nic, oprócz zmiany ISO/ i czasu.. reszta przycisków nie działa.. 
Spróbuj wyczyścić aplikację aparatu.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem po ostatniej aktualizacji.
Przy łączności komórkowej nie działają powiadomienia z niektórych apek, np. gmail czy slack, ale taki messenger lite śmiga ok. Na W-Fi wszystko działa ok i każda apka wysyła powiadomienia.
Ma ktoś pomysł, z czego to może wynikać?

Edytowane przez Miss Adams
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od dwóch dni jestem posiadaczem mi6 z wersją miui 9 wersja stabilna

wcześniej używałem redmi 3s, mam pytanie ponieważ poniżej przedstawiam screeny jednego z ekranów ( jest on po lewej stronie od głównego) i nie potrafię go za chiny wyłączyć czy ktoś ma na to jakiś sposób???

i czy też dodatkowo nie działają wam emotikony w wysłanych smsach na telefonie odbiorcy ??

Screenshot_2018-02-08-16-15-34-136_com.mi.android.globalpersonalassistant.png

Screenshot_2018-02-08-16-15-37-946_com.miui.home.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...