Skocz do zawartości

MIUI 9 / 10 Global Stable


michaubpl

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, nawróciłem się na Global z xiaomi.eu po ostatnich perypetiach z powiadomieniami. Ładnych kilka godzin zabrała mi rekonfiguracja telefonu, ale generalnie jest git. Wszystko na 9.2.2.0 hula jak trzeba :)

Mam jednak problem z TWRP. Otóż nie mogę wykonać backupu, bo wyskakuje pod koniec błąd przy data: createTarFork() process ended with ERROR: 255. Poza tym po raz pierwszy mam do czynienia z tym, że zanim wejdę do TWRP musze podawać hasło - PIN. Czy to ma jakiś związek z szyfrowaniem partycji? O co kaman tak w ogóle, ktoś pomoże?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Orjon napisał:

Oczywiście, że można. Musisz tylko paczkę jedną doinstalować w TWRP. http://en.miui.com/thread-310923-1-1.html

Orjon ale jak to zrobić na Mi6 Miui9 9.2.2.0 Global Stable , sam szukam sposobu na Root-a ale na tej wersji a w zalinkowanym temacie ostatni wpis też mówi o problemach.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, no tak - nie spojrzałem na to. Dzięki za czujność [mention=16713]QMiui[/mention], moja skleroza...  No to hm, trzeba czekać na jakieś rozwiązanie.
[mention=14895]martin3z[/mention] zasadniczo - dokładnie tak. I potem możesz spokojnie roota instalować.
To pierwsze słyszę żeby TWRP przed rootem robić.

Daj link jak możesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2018 o 17:43, mentos30 napisał:

Witam jakby ktoś pytał o wersje Global 9.2.2.0 co nowego z moich obserwacji:

- nowe powiadomienia

- nowa aplikacja aparatu (z obserwacji lepsze zdjęcia bardziej ostre i przy słabym świetle )

- w edytorze zdjęć zapowiadana opcja wymaż (działa świetnie)

- nowy wygląd ustawień

- szybsze działanie

- doszedł ekran przy przesunięciu ekranu w lewo 

- synchronizacja meili na bieżąco 

- poprawiono tłumaczenia 

 

Jak można ustawić aktualizację maili na bieżąco ? Z tego co widać to jest nigdy albo 10 min., 1 godz. itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, wojasheck napisał:

Gdzie masz te opcje?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

ja mam w ustawieniach poczty i konkretnego konta częstotliwość synchronizacji wp mam tryb push oczywiście w trybie imap

Edytowane przez mentos30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2018 o 22:57, wojasheck napisał:

Gdzie masz te opcje?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

poczta - ­ustawienia - nazwa konta(Twoja) - ustawienia synchronizacji - częstotliwość synchronizacji.

Automatyczna synchronizacja jest przy imap ja miałem na pop3 i tam jest jej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie skróty plików na pulpit za pomocą Solid Explorer (systemowy menadżer nie robi tego) przy próbie otwarcia wyskakuje mi "nie można uruchomić menadżera pulpitu" o co chodzi, w ustawieniach nie mam zablokowane go pulpitu.MMiui9v9.2.2.0 Global Stable. 

Edytowane przez QMiui
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare pytań.
Zastanawiam się nad aktualizacją do 9.2 tylko jak patrzę na http://en.miui.com/getrom-326.html?m=yes&mobile=2 to przy 9.2 pisze China a przy 9.0.2 Global. Ktoś wyżej pisał że jest już 9.2 global więc nie ma różnicy między tymi oznaczeniami?
Drugie pytanko to czy warto wrzucać 9.2 teraz bo jak się domyślam nie jest to jeszcze oficjalna wersja (?). Chodzi mi o to czy wszystko działa, czy wszystko jest spolszczone, nie wywala błędów?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...