Skocz do zawartości

MIUI 9 / 10 Global Stable


michaubpl

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 13.11.2017 o 18:49, Motaro napisał:

Też wam się tak bateria pogorszyła? Mam global i na 8.5 miałem od 6 do 7 godzin ekranu a teraz maksymalnie 5.

Witaj, 

Mi z 5-6h SOT spadła do około 2-3h. Po aktualizacji z miui (chyba) 8.5 Global do miui 9.0.1.0 (NCAMIEI) Global. Czy jest ktoś w stanie doradzić co z tym fantem robić? Przywrócić ustawienia fabryczne? Czekać na update'y? Można cofnąć aktualizację z miui 9 do poprzedniego globala? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EmPe jak Ci się udało taki czas zrobić? U mnie po aktualizacji (przechodziłem z 8.2.2.0) bateria zaczęła strasznie lecieć. Zainstalowałem cały rom, zrobiłem fabrykę i teraz jest już nieźle, choć mam wrażenie, że nieco gorzej niż na 8.2.2.0. Użytkowanie zawsze takie samo, tzn ok 50/50 LTE i WiFi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



[mention=40684]EmPe[/mention] jak Ci się udało taki czas zrobić? Użytkowanie zawsze takie samo, tzn ok 50/50 LTE i WiFi 

Szczerze to nic nie robiłem poza aktualizacja. Ta bateria w ogóle mnie zaskakuje od samego początku, ale z tego co czytam to nie tylko u mnie jest tak dobrze, tym bardziej jestem zdziwiony skąd takie różnice. U mnie również LTE i WiFi mniej więcej po 50% do tego dużo słucham muzyki przez słuchawki. Dziwna sprawa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się aktualizacja xiaomi.eu oznaczona jako 9.0.5.0 NCACNEI

Nie wiem tylko dlaczego pomimo posiadania najnowszej wersji cały czas krzyczy, że jest aktualizacja:

bb147fb3da73c726ddc82e9c31e4b8a6.jpg05b21becd48e63cbb26230edd8a3d458.jpg

A przy próbie pobrania, klikając na zielony button "Pobierz (1.2GB)", pojawia się komunikat, że system jest aktualny i nie pobiera wracając do ekranu z niebieskim buttonem "Sprawdź dostępność aktualizacji". @ZduneX25 zerknij w wolnej chwili o co chodzi ;)

Edytowane przez emarcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jestem nowym użytkownikiem Xiaomi Mi6 i mam MIUI 9.0.10 Global i nie widzę innej aktualizacji. Widzę że piszecie o wyższych wersjach i nie wiem czy ja coś źle robię czy poprostu mój telefon nie dostaje aktualizacji.

Zależy mi na szybkich odpowiedziach z powiadomień a tutaj tego nie mam.

Możecie mi doradzić co zrobić??

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up
Na polskim regionie nie miałem aktualizacji. Ale zmieniłem na Tajlandie i od razu mi wskoczyła.
9.0.2.0
Dziękować działa od razu thx

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Jak zmieniłeś region???
Jeśli to głupie pytanie to sorki. Latami siedziałem na Samsungach i tam region można było zmienić przy reinstalacji romu lub zgadzając się na utratę wszystkich danych. Xiaomi mam od dwóch tygodni. Zielony jestem.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka


Dodatkowe ustawienia i tam wybierasz region

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, bacu napisał:
Czy z tego wynika, że są tu wideorozmowy? Bo ja takiej funkcji nie znalazłem

Ta funkcja pozwala na lepszą jakość rozmów wykorzystując LTE. Działa nie w każdej sieci i lepiej w dużych aglomeracjach z racji zasięgu.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez mrosi
Nie ma to jak zacytować post tuż nad swoim, wraz z obrazkiem. Brawo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...