Skocz do zawartości

MIUI 9 / 10 Global Stable


michaubpl

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, bacu napisał:

Miał ktoś może podobny problem przy próbie ręcznej instalacji? Dodam tylko, że mam czysty MIUI8 global stable z zablokowanym bootloaderem.

Usuń paczkę i wgraj na nowo na telefon. 

Edytowane przez mrosi
Po co przewalasz cały cytowany post, łącznie z obrazkiem...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka możliwość. Z tego co gdzieś wyczytałem tak mieli zrobić. Podobno ma wyjść jeszcze inna ostateczna wersja o innych symbolach. Tak jak to widać na stronie tutaj gdzie na początku wersja stable dla chin miała wersje 9.0.3 a teraz ma 8.5.5.5.0 (MIUI9)

Edytowane przez mentos30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.11.2017 o 15:56, BarthezzVTi napisał:

Właściwa aktualizacja do MIUI 9 dla Mi6 ma wyjść na początku grudnia. Więc tak naprawdę teraz ci co dostali aktualizacje są tak naprawdę beta testerami wersji stable :)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Przy Miui zawsze jest się beta testerem ;)

U mnie działa bardzo dobrze ta wersja.

Też czytałem w necie tą rozpiskę. Xiaomi jak widać serie MI nie traktuje priorytetowo. Nawalają coraz więcej tych modeli, chyba chcą przebić samsunga z ilością albo już przebili.

Edytowane przez Slawek189
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się już na oficjalnej stronie http://en.miui.com/download-326.html#480

tylko , ze w opisie wersji Author: MIUI Official TeamVersion: V9.0.1.0.NCAMIEI (MIUI8) jest nadal miui8 a nie 9 

ciekawe czy to literówka w opisie  czy faktycznie 

pobrałem ten plik i jest to ten sam co był w tym poście na  początku ta sama wielkość ten sam opis

Edytowane przez mentos30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, EmPe napisał:

Chyba raczej literowka, u mnie po aktualizacji w telefonie wyswietla ze mam wersje MIUI Global 9.0

A powiedz mi kolego ewentualnie inni użytkownicy  czy w edytorze zdjęć tym wbudowanym umieścili gumkę czy tylko się chwalili na reklamach a w mi6 tego nie zaimplementowali 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak, warto przejść na Global? Jest się do czego przyczepić? Mam teraz MIUIPL, ale chciałbym uruchomić AndroidPay, a nie chcę się bawić w Magisk itp. Dodatkowo męczy mnie co tydzień aktualizacja.

PS Jak to najlepiej wgrać? Trzeba zablokować bootloader. XiaoMiTool da rade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wersja stabilna 9.0.3.0 (NACACNEI) od xiaomi.eu - https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv9.0/

Na pierwszy rzut oka nie ma rozszerzonych powiadomień na ekranie blokady i w belce oraz podczas sprawdzania aktualizacji wywala fc8272c05c2a56a7e5624faadd08bdd653.jpg6689ebd90632b2eded75b909da972d74.jpg

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez emarcin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...