Skocz do zawartości

MIUI 9 / 10 Global Stable


michaubpl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wystartowała aktualizacja do MIUI 9 Global Stable. 

Dodaje link do pobrania i zainstalowania ręcznego:

http://bigota.d.miui.com/V9.0.1.0.NCAMIEI/miui_MI6Global_V9.0.1.0.NCAMIEI_6f040fa634_7.1.zip

Najnowsza aktualizacja 9.0.2.0:

http://bigota.d.miui.com/V9.0.2.0.NCAMIEI/miui_MI6Global_V9.0.2.0.NCAMIEI_8e643002bc_7.1.zip

 

Screenshot_2017-10-28-16-46-26-280_com.android.updater.pngScreenshot_2017-10-28-16-46-15-322_com.android.updater.png1511248946280.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te aktualizacje udostępniane są niektórym losowym użytkownikom aby uzyskać informacje zwrotne o aktualizacji. Jeśli opinia jest pozytywna, to samo wydanie udostępniane jest jako aktualizacja stabilna dla wszystkich użytkowników. Jeśli opinia jest negatywna, aktualizacja zostanie zawieszona. Czasami wielkość aktualizacji różni się w zależności od poprzedniej wersji ROM. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, sebakiller napisał:

Sławek już masz aktualizacje OTA? czyli że pojawiła Ci się aktualizacja na telefonie?

Tak, pojawiła się. 

Multiwindow jest nareszcie. Oraz przycisk wielozadaniowości -szybki dwuklik powraca do poprzedniej aplikacji co pozwala na szybkie przełączanie miedzy dwoma aplikacjami :)

Po za tym dużych zmian nie widzę. Po nocy bateria spadła ok 2-3% więc jest dobrze. Gps łapie szybko, może nawet szybciej w budynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną co zauważyłem, zostały usunięte skróty do ustawień (miałem skrót do Użycia baterii, już go nie ma). Tryb jednoręczny najpierw należy włączyć w ustawieniach aby skrót home+lewy, home+prawy zadziałał. Bateria po nocy na duży plus, jak i szybkość działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sebakiller raczej trafiłeś w punkt kiedy ona przyszła. Ustawienia fabryczne nie mają nic do rzeczy.
Jedyny minus tej aktualizacji to że nie wszystko jest przetlumaczone. Zwłaszcza nowe opcje. Reszta jest na duży plus :)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie niczym. Po prostu system aktualizacji udostępnia ją dla użytkowników grupa po grupie(jeśli wszyscy by chcieli ściągnąć na raz to nie wiem jakie musieliby mieć tam łącza ;D). A tu możesz pobrać z ręki i zainstalować.
Czyli po zainstalowaniu paczki wyżej dalsze aktualizacje będą możliwe z poziomu telefonu tak?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...