Skocz do zawartości

MIUI 9 / 10 Global Stable


michaubpl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zakupiłem Mi6. Posiada MIUI Global 8.2, wersja stabilna. Ostatnio po połączeniu się z Wi-Fi dostałem informację z aplikacji "Aktualizacje" iż dostępna jest aktualizacja systemu. Wszystko się pobiera, widoczny jest changelog, jednak po pobraniu dostaję taką oto informację jak na obrazku. Czemu nie można tego pobrać/zainstalować?

 

 

Screenshot_2017-09-07-17-59-39-604_com.android.updater.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kamillm napisał:

@mejki probowales odczekac troche i pobrac ponownie? Najwyzej sciagnij sobie zipa i zaisntaluj.

Tak, sprawdzam rano i wieczorem od około tygodnia i nic. A skąd mógłbym go pobrać? Na miui.com są jakieś wielkie paczki 1,5GB. Ta aktualizacja natomiast miała niecałe 0,5GB

Edytowane przez mejki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, slimdick napisał:

@mejki aktualizacje oficjalne OTA to tylko te pliki zmienione, poprawione, nowe wersje a ze strony pobierasz cały ROM dla tego taka różnica w wielkości.

No ale to musiałbym wtedy zainstalować wszystko od zera, z tego co rozumiem? A właśnie dlatego mnie interesuje czy nie ma możliwości jakiejś aktualizacji .. "z zewnątrz". Bo przyznam szczerze, że nie chciałbym go już czyścić miesiąc po zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, slimdick napisał:

@mejki dla czego od zera? Pobierasz zip, umieszczasz na karcie pamięci i instalujesz z aplikacji aktualizacje. Taka aktualizacja nic nie czyści.

http://en.miui.com/download-326.html

Tak, właśnie stąd pobrałem. Jednak zauważyłem jeszcze jedną ciekawostkę odnośnie oznaczeń ROMu. 

Ja posiadam na swoim telefonie NCAMIEC a ze strony MIUI w rzekomym oznaczeniu GLOBAL, ROM ma oznaczenie jeszcze inne, a mianowicie NCAMIEG. Czy to ma jakieś znaczenie?

@Edit.

Właśnie spróbowałem ponownie pobrać aktualizację od Xiaomi. Tym razem nie wyskoczył już błąd, normalnie się pobrało i zaktualizowało. Potrzebowałem 6 dni ciągłego pobierania od nowa aż w końcu pykło. No cóż.

Edytowane przez mejki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mejki napisał:

Tak, właśnie stąd pobrałem. Jednak zauważyłem jeszcze jedną ciekawostkę odnośnie oznaczeń ROMu. Ja posiadam na swoim telefonie NCAMIEC a ze strony MIUI w rzekomym oznaczeniu GLOBAL, ROM ma oznaczenie jeszcze inne, a mianowicie NCAMIEG. Czy to ma jakieś znaczenie?

Kliknij na Older versions ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi6, 7.7.20 xiaomi.eu

Czy na GLOBAL STABLE jest bug objawiający się samoistnym wyciszaniem muzyki przy słuchaniu na słuchawkach bluetooth? (Spotify). Podczas słuchania muzyki przez bluetooth, gdy zmieniam głośność muzyka samoistnie się wycisza do zera i nie ma możliwości pogłośnienia jej spowrotem. Czy jest tak samo na GLOBAL stable? Bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ferroz napisał:

mam odblokowany bootloader

Kupiony na gearbest? No to nie jest odblokowany, tylko scrackowany. Zainstaluj przez MiFlash global ROM (stable lub dev), w MiFlashu zaznacz by zablokował bootloader, odblokuj oficjalną metodą i wtedy dopiero zabierz się za instalację xiaomi.eu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, TKN napisał:

Kupiony na gearbest? No to nie jest odblokowany, tylko scrackowany. Zainstaluj przez MiFlash global ROM (stable lub dev), w MiFlashu zaznacz by zablokował bootloader, odblokuj oficjalną metodą i wtedy dopiero zabierz się za instalację xiaomi.eu.

To jest pewne że każdy telefon z Gearbest przychodzi scrackowany? Właśnie zamówiłem

Edytowane przez alan0999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, alan0999 napisał:

To jest pewne że każdy telefon z Gearbest przychodzi scrackowany?

Zazwyczaj przychodza z global romem z aktualizacjami po OTA + odblokowanym bootloaderem takze cos jest grzebane. Tak jak napisal @galakty zrobi najpierw miflash odblokuj bootlader i wgraj co tam chcesz, zeby spac spokojnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...