Skocz do zawartości

MIUI 9 / 10 Global Stable


michaubpl

Rekomendowane odpowiedzi

Na obu ustawieniach nie działa, telefon z polskiej dystrybucji ! Ktoś, coś ?

Android Pay w autostarcie i 4 zielone ptaszki w uprawnieniach?

U mnie śmiga aż miło, nie ważne czy telefon odblokowany, czy tylko wybudzony. Powyżej 50zł terminal woła o PIN, wcześniej się to nie udawało w większości przypadków.

Karta MasterCard z mBanku.

Tap, tap, tap, Tapatalk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje odczucia po kilku dniach używania tego systemu w porównaniu do 8.2.2.0:

- Ten rom działa szybciej. Co do baterii to jeszcze za krótko aby stwierdzić.

-  W Chrome do tej pory czasami ładowanie strony się przywieszało i musiałem kilka razy odświeżyć aby zaskoczyła, teraz tego nie ma.

- Rzecz która mnie cieszy to wreszcie GPS znajduje mi od razu, na 8.2.2.0 czasami potrzebował do 2 minut na fixa, tutaj co najwyżej 15 sekund.

-Jedno co popsuli to aplikacja explorer dłużej się wczytuje oraz ustawienia oszczędzania są teraz bardzo ubogie.

Jeśli MIIUI9 będzie działał jeszcze szybciej oraz będzie trzymał jeszcze lepiej aplikacje w pamięci to miazga. A jakie są wasze spostrzeżenia?

Edytowane przez Slawek189
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość wyciągnięcia pliku .apk klawiatury MIUI z dodatkow MIUIPolska i zainstalowanie jej na Global Stable? Jeśli nie to jest możliwość, żeby ktoś taki plik przygotował?
To chyba połączenie klawiatury xperia z MIUI coś w ten deseń

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, sebakiller napisał:

To chyba połączenie klawiatury xperia z MIUI coś w ten deseń

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Tak wiem, ale po zainstalowaniu klawiatury Xperia (port), większość emotek jest w postaci kwadratu, a w klawiaturze MIUI tego nie ma, więc stąd to pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyłączyć w aparacie "oznaczenie" na zdjęciach że zostało wykonane aparatem mi6 ? Po aktualizacji włączyło się...

OK zamiast w ustawieniach jest teraz w "tryb aparatu" na główym pulpicie aparatu... xiaomi uwielbia przenosić ustawienia ... 

Edytowane przez karamba2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, karamba2 napisał:

Jak wyłączyć w aparacie "oznaczenie" na zdjęciach że zostało wykonane aparatem mi6 ? Po aktualizacji włączyło się...

OK zamiast w ustawieniach jest teraz w "tryb aparatu" na główym pulpicie aparatu... xiaomi uwielbia przenosić ustawienia ... 

Aparat - Tryb i u góry wyłączyć Dual  camera watemark .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nie mam już pomysłu co mogę zrobić, więc opisze sytuacje. Kupiłem MI6 6/64 z gearbest, przyszedł z romem Miui Global 8.5 Stable 8.5.1.0 (NCAMIEG). Chciałem odblokować BT i w tym celu włączyłem debugowanie i wszedłem w mi status żeby podpiąć konto i wyskakiwał błąd 86006:(chińskie ptaszki), więc według rad wrzuciłem najnowszy rom global beta z en.miui.com i wrzuciłem go przed systemową apke updater i niby wszystko ok, konto się ładnie podpięło  więc pobrałem mi unlock tool z miui.com/unlock i wszedłem w fastboota, zalogowałem się na swoje konto i przy 50% się zatrzymuje z błędem "Couldn't verify device" i nie wiem co jest grane. Na starszej wersji mi unlock na 50% wyskakuje, że not connected to mi phone,czyli tak jakby w trakcje rozłączało fastboota. Wygląda to trochę tak, że jest połączone w fastboot ok, bo pokazuje w cmd urządzenie, a po tym jak próbuje w mi unlock odblokować, wtedy już cmd po wpisaniu fastboot devices nie pokazuje urządzenia tak jakby się zawieszało albo coś w tym stylu. Macie jakieś pomysły co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...