ZduneX25

MIUI 7.10.26

Recommended Posts

1 godzinę temu, RASTY777 napisał:

moim zdaniem to bardziej objaw zużytego ogniwa niż samego softu - od dawna to obserwuję, im szybciej schodzi ze 100 tym już bardziej zużyty

Z baterią nie mam problemu.Gdy odłączę od razu jak jest 100 to tak się dzieje.Gdy zostawię natomiast na noc.To ze 100 schodzi bardzo powoli.Na poprzednim romie miałm taki sot:

Screenshot_2017-10-11-12-07-41-501_com.miui.securitycenter.pngScreenshot_2017-10-11-12-07-51-009_com.miui.securitycenter.pngScreenshot_2017-10-11-12-07-59-262_com.miui.securitycenter.png

1 godzinę temu, Tomek_Zawadzki napisał:

Czy w mi5 działa już GPS przy szybkim ładowaniu? Będzie kiedyś możliwość nagrywania 60 fps w 1080p i czy w trybie zwolnione tempo będzie dźwięk i możliwość zwolnienia wybranego fragmentu filmu?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Nie będzie działać qc bo robią się za wysokie temperatury, nie będzie 60 FPS w 1080 i nie będzie takiej edycji zwolnionego tempa jak chcesz. Wróżę z fusów, ale skoro nie było tego to nie będzie 

@krainawilka - tylko zaraz, zaraz żeby nie namieszać:

np. mam 7.10.19 i instaluje 7.10.26 - w twrp instaluje nowy rom + od razu dodatki (dodane do kolejki), po instalacji jednego i drugiego, czyszczenie dalvik/cache i restart

A ty chcesz zrobić coś takiego:

Czy działa komuś  na tym sofcie  aplikacja "WiFi Calling" od  nju mobile ? U mnie cały czas błąd połączenia. Nie może zestawić VPN 

3 godziny temu, abc00 napisał:

@krainawilka - tylko zaraz, zaraz żeby nie namieszać:

To było pytanie poboczne. Pytałem na przyszłość przy aktualizacjach. Czyli rozumiem, że najpierw aktualizuję (ja to robię z poziomu systemu), a potem czyszczenie dalvik/cache. Dzięki.

Dnia 29.10.2017 o 09:02, piecka21 napisał:

U mnie od kilku już aktualizacji spotify po zminimalizowaniu sam się wyłącza raz po chwili a czasem po paru minutach. Mam ustawione brak ograniczeń dla tej aplikacji, mimo to problem nie ustąpił.

W ostatnich apkach, przeciągnij Spoti do góry żeby założyć kłódkę. Miałem taki problem z pół roku temu i pomogło.

Edited by bedewinnygrosika

Witam. Mam problem odnośnie aplikacji domyślnych. Po aktualizacji (nie jestem pewny czy po tej czy po poprzedniej) wszystkie linki z aplikacji otwierają mi się w przeglądarce systemowej a ja jednak preferowałbym Chrome. Jestem pewny, że 2-3 tyg temu wszystko działało dobrze. Linki otwierały się w Chrome. Nic nie zmieniałem w ustawieniach. Szukałem żeby to ustawić, ale nic nie znalazłem. Może ktoś pomóc?

8 godzin temu, RASTY777 napisał:

moim zdaniem to bardziej objaw zużytego ogniwa niż samego softu - od dawna to obserwuję, im szybciej schodzi ze 100 tym już bardziej zużyty

Nie potwierdzam tego, na różnych wersjach są inne zachowania baterii od 100 do 90% i nie jest to regułą, przynajmniej u mnie tak jest i tyczy się to zarówno miui jak i tzw. custom rom.

Na mi5 jak na razie wszystko oki.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

9 godzin temu, widmo1980 napisał:

Od 100 % do 90 % jest błyskawiczny spadek .Później jest już normalnie .

Na tym Romie właśnie takie odniosłem wrażenie. Bateria spada bardzo szybko do 90% i nastąpiło to z chwilą wgrania romu 7.10.26.

Sprawdzone ma mi5s.

Zapomnę to o xiaomi...

Nie widzę potrzeby. Po prostu zrób sobie przerwę na romans z lineageos.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

@magik-thc wyłącz/włącz bluetooth, wyłącz/włącz telefon, pokilkaj w "pozostałych ustawieniach ekranu blokady" lub wyloguj i zaloguj się ponownie do MiFit'a, a potem przywróć odblokowanie opaską.

Mi po wykonaniu aktualizacji opaska bardziej lub mniej wariuje, ale po tych krokach wraca do normy.

W ostatnich apkach, przeciągnij Spoti do góry żeby założyć kłódkę. Miałem taki problem z pół roku temu i pomogło.
Też to próbowałem. Ikona spotify z powiadomień, która informuje nas o aktualnej piosence nagle znika i wyłącza muzykę. Aplikacja faktycznie nie jest zabijania, bo po wejściu w nią piosenka wznawia się ale od początku.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

A u mnie takie kwiatki w dialerze :-/ ktoś wie jak to zmienić na "ludzkie" literki? f17327a7fb3a2b5ef03d0b78b72c177f.jpg

39 minut temu, MarioWRC napisał:

A u mnie takie kwiatki w dialerze :-/ ktoś wie jak to zmienić na "ludzkie" literki?

Zmień motyw na bardziej "ludzki"

Przestał mi wykrywać słuchawki dokanałowe samsunga, chińska taniocha nie sprawia problemów. Wcześniejsze softy wykrywały, słuchawki sprawne (na innym telefonie).

41 minut temu, esem napisał:

Przestał mi wykrywać słuchawki dokanałowe samsunga, chińska taniocha nie sprawia problemów. Wcześniejsze softy wykrywały, słuchawki sprawne (na innym telefonie).

Może po prostu masz kurz w wejściu. Pogrzeb ostrożnie patyczkiem. Ja tak kiedyś w telefonie kilkuletnim miałem, że kurz "ubił" się na dnie i przestało mi łączyć, patyczkiem kłębek wyciągnąłem i działało jak nówka. 

Kurcze, podpowiedzieć gdzie teraz znajdę ustawienie różnych kolorów dla diody powiadomień dla różnych apek? Szukam i znaleźć nie mogę. No i brakuje mi możliwości położenia widżetów do wyciszenia telefonu, włączenia hotspotu itp na pulpicie. MI5x z 7.10.26 - dopiero poznaje ten telefon.

4 minuty temu, Wiskoler napisał:

Kurcze, podpowiedzieć gdzie teraz znajdę ustawienie różnych kolorów dla diody powiadomień dla różnych apek? Szukam i znaleźć nie mogę. 

Nie ma takiego ustawienia. Jest ustawienie "Powiadomienia", bez rozróżnienia poszczególnych aplikacji. Takowe możesz zrobić jedynie za pomocą jakiejś zewnętrznej aplikacji, do zarządzania diodą.

5 godzin temu, mrosi napisał:

Nie ma takiego ustawienia. Jest ustawienie "Powiadomienia", bez rozróżnienia poszczególnych aplikacji. Takowe możesz zrobić jedynie za pomocą jakiejś zewnętrznej aplikacji, do zarządzania diodą.

No to nie dobrze, nie dobrze. A jakąż to apką można by było coś takiego osiągnąć?

W opcjach programistycznych na stałe ustawiło się Optymalizacja pamięci WYŁ, wybór innej opcji nie zmienia na nią.

Zmiana ilości procesów w tle również jest nie możliwa.

Edited by acocieto

Czy działa komuś  na tym sofcie  aplikacja "WiFi Calling" od  nju mobile ? U mnie cały czas błąd połączenia. Nie może zestawić VPN 
Mi dziala

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.