ZduneX25

MIUI 7.10.26

Recommended Posts

Już [mention=29619]Orjon[/mention] odpowiedział, ale potwierdzę: nie.
Oba wipe - nie pomogło. Problem nadal występuje.

Wysłane z mojego MI 5C przy użyciu Tapatalka

U mnie od kilku już aktualizacji spotify po zminimalizowaniu sam się wyłącza raz po chwili a czasem po paru minutach. Mam ustawione brak ograniczeń dla tej aplikacji, mimo to problem nie ustąpił.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

13 minut temu, szymam napisał:

Czy nowa aplikacja aparatu to tylko aplikacja czy jest jakaś poprawka w zdjęciach?

Albo pogorszenia, w zdjęciach lub w filmach? Zbadał ktoś FPS?

Przy próbie zrobienia głośniej (VOL up) wywala taki błąd. Pojawia się on też przy wielu innych czynnościach, wczoraj przy próbie pisania sms czy przeglądaniu Instagrama.16bedb501d7766548b61275c05d62416.jpg

17 minut temu, krainawilka napisał:

Przy próbie zrobienia głośniej (VOL up) wywala taki błąd. Pojawia się on też przy wielu innych czynnościach, wczoraj przy próbie pisania sms czy przeglądaniu Instagrama.

Coś masz skaszanione. Zastanowiłbym się nad Full Wipe. Zanim to zrobisz, pamiętaj o skopiowaniu danych na komputer...

1 godzinę temu, mrosi napisał:

Przy próbie zrobienia głośniej (VOL up) wywala taki błąd

A ja spróbowałbym najpierw wyczyścić dane tej aplikacji i usunął wszystkie zapisane gesty

Pokusiłbym się o wyczyszczenie instrukcji dla przycisków z Panelu Sterowania

Jak nie pomoże: WIPE

Możliwe że pobrana przez Ciebie instalka ma błędy więc sprawdź MD5 pobranej

Jednak najcześciej ma to związek z Google Play, Google App (odinstaluj aktualizacje, pobierz z apkmirror starszą, wyczyść jej dane)

Edited by _mARk_

1 godzinę temu, krainawilka napisał:

Przy próbie zrobienia głośniej (VOL up) wywala taki błąd. Pojawia się on też przy wielu innych czynnościach, wczoraj przy próbie pisania sms czy przeglądaniu Instagrama.

Taki magiczny link pod "Pokaż treść błędu"...

Witam po ostatniej aktualizacji miui mam problem z powiadomieniami aplikacji Telegram i tylko tej aplikacji co ciekawe a dokładnie brak dźwięku i wibracji ale powiadomienie z paska powiadomień i ekranu blokady jest. Przejrzałem wszystkie ustawienia już i optymalizacje xiaomi i nadal nic, robiłem factory reset i też nie pomogło. Wie ktoś jak sobie z tym poradzić albo jak wrócić do poprzedniej wersji miui na której wszystko działało? Byłbym bardzo wdzięczny.

Wszystko fajnie działa tylko niestety na Redmi Note 3 pro jest totalna klapa z zasiegiem wifi.. na miui8 wszystko bylo ok a na miui9 tylko 2 metry od routera jest ful zasięg. Jak wyjdę poza pomieszczenie z routerem to ledwo łapie zasięg. Może za tydzień to naprawią bo jest masakra:/

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Witam po ostatniej aktualizacji miui mam problem z powiadomieniami aplikacji Telegram i tylko tej aplikacji co ciekawe a dokładnie brak dźwięku i wibracji ale powiadomienie z paska powiadomień i ekranu blokady jest. Przejrzałem wszystkie ustawienia już i optymalizacje xiaomi i nadal nic, robiłem factory reset i też nie pomogło. Wie ktoś jak sobie z tym poradzić albo jak wrócić do poprzedniej wersji miui na której wszystko działało? Byłbym bardzo wdzięczny.
Podpinam się pod pytanie.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

3 minuty temu, fi9o napisał:

Podpinam się pod pytanie.

Ustawienia -> Aplikacje -> Zainstalowane -> Telegram (lub inna aplikacja) -> Inne uprawnienia i/lub Powiadomienia.

Sprawdzone?

Też macie w tej wersji MIUI problemy z wysyłaniem wiadomości z Messengera Lite? U mnie pojawiły się po aktualizacji do 7.1.26 zarówno na Mi5 jak na Redmi4x.

Poza tym raczej wszystko OK i chyba nawet kalibracja OIS na Mi5 znów działa lepiej.

Hej, 

Nie odtwarza filmów w aplikacji video,  

W innej odtwarza, 

Treść błędu to

java.lang.UnsatisfiedLinkError: dalvik.system.PathClassLoader[DexPathList[[zip file "/system/priv-app/MiuiVideo/MiuiVideo.apk"],nativeLibraryDirectories=[/system/priv-app/MiuiVideo/lib/arm64, /system/lib64, /vendor/lib64, /system/lib64, /vendor/lib64]]] couldn't find "libc++_shared.so"
    at java.lang.Runtime.loadLibrary0(Runtime.java:984)
    at java.lang.System.loadLibrary(System.java:1530)
    at org.videolan.libvlc.LibVLC.loadLibraries(LibVLC.java)
    at org.videolan.libvlc.LibVLC.<init>(LibVLC.java)
    at com.miui.globalvideo.vlc.VLCInstance.get(VLCInstance.java)
    at com.miui.globalvideo.PlayerApplication.getMLInstance(PlayerApplication.java)
    at com.miui.globalvideo.activity.BaseActivity.onCreate(BaseActivity.java)
    at com.miui.globalvideo.activity.MainActivity.onCreate(MainActivity.java)
    at android.app.Activity.performCreate(Activity.java)
    at android.app.Instrumentation.callActivityOnCreate(Instrumentation.java)
    at android.app.ActivityThread.performLaunchActivity(ActivityThread.java)
    at android.app.ActivityThread.handleLaunchActivity(ActivityThread.java)
    at android.app.ActivityThread.-wrap12(ActivityThread.java)
    at android.app.ActivityThread$H.handleMessage(ActivityThread.java)
    at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java)
    at android.os.Looper.loop(Looper.java)
    at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java)
    at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method)
    at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java)
    at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java)
    at Android.MODEL(MI 6)
    at Android.VERSION(7.1.1)
    at Android.FINGERPRINT(Xiaomi/sagit/sagit:7.1.1/NMF26X/V8.2.17.0.NCACNEC:user/release-keys)

Ktoś ma pomysł. (Mi6)

Ustawienia -> Aplikacje -> Zainstalowane -> Telegram (lub inna aplikacja) -> Inne uprawnienia i/lub Powiadomienia.
Sprawdzone?
Wszystko jak należy. Problem po aktualizacji się pojawił. Zrobiłem roll back i tam działa jak trzeba(na aktualizacji z zeszłego tygodnia).
Wróciłem do obecnej i tu już nie działa.
Dotyczy to tylko telegrama.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

Dobra, błędów u mnie jest tyle, że wrócę do poprzedniej wersji. Ktoś powie jak? Bo w twrp jak nie zrobiłem wersji zapasowej, to raczej sama się nie zrobiła?

Dobra, błędów u mnie jest tyle, że wrócę do poprzedniej wersji. Ktoś powie jak? Bo w twrp jak nie zrobiłem wersji zapasowej, to raczej sama się nie zrobiła?
Normalnie. Flashujesz poprzednią wersję i robisz full wipe tracąc wszystkie aplikacje.

Z Tab2

5 godzin temu, marcinj6 napisał:

Wszystko fajnie działa tylko niestety na Redmi Note 3 pro jest totalna klapa z zasiegiem wifi

Potwierdzam

Cześć, mam pytanie czy macie może problem z płaceniem przez AP z banku BGŻBNP?

Czekam na kartę która obsługuje AP. Zobaczymy

Wysłane z Mi5

U mnie na mi5 jakby autoobracanie znowu się zwaliło (zwykle na YT to mi dokswiera) oraz wiele apek wywala się z błędem (nie mam jeszcze screena kodu błędu). Do tej pory, a mam mi5 od czerwca 2016 nie crashowaly się żadne apki. Plus apka od aktualizacji co jakiś czas sama z siebie wywala się mimo, że z niej nie korzystam. Reszta jakby okej

Na mojej Mi5 nic złego się nie dzieje. Telefon mam od xon24 już ponad rok i zawsze instaluje nowego dev od@Acid

Wysłane z Mi5

Mam pytanie czy podczas przejścia z 7.6.10 na 7.10.26 trzeba robic wipe dalvik i wipe cache? Czy mozna bezposrednio instalowac?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odkąd robię aktualizację przez OTA w Redmi 4x zostają mi stare pliki z Romami w pamieci, czy można ustawić żeby od razu kasowało tak jak w przypadku aktualizacji z pliku zip?

Edited by genior

2 minuty temu, kamiljuras1900 napisał:

Wam też na Redmi 3 s bateria szybko schodzi?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Od 100 % do 90 % jest błyskawiczny spadek .Później jest już normalnie .

@a_lewicki - spodziewać się można zawsze, a w praktyce "będzie kiedy będzie" lub "będzie albo nie będzie"...

@marcinj6 - nie trzeba, ale warto żeby uniknąć części problemów, do tego wipe dalvik/cache to nie full wipe...

@genior - Ustawienia >> Opcje aplikacji - Zainstalowane >> trzy kropki na górze przy szukajce >> Domyślne aplikacje >> Przeglądarka

Odnośnie OTA zgłoś sugestię bezpośrednio na xiaomi.eu

Czy w mi5 działa już GPS przy szybkim ładowaniu? Będzie kiedyś możliwość nagrywania 60 fps w 1080p i czy w trybie zwolnione tempo będzie dźwięk i możliwość zwolnienia wybranego fragmentu filmu?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

45 minut temu, abc00 napisał:

@marcinj6 - nie trzeba, ale warto żeby uniknąć części problemów, do tego wipe dalvik/cache to nie full wipe...

A robić to przed, czy po instalacji aktualizacji?

1 godzinę temu, widmo1980 napisał:

Od 100 % do 90 % jest błyskawiczny spadek .Później jest już normalnie .

moim zdaniem to bardziej objaw zużytego ogniwa niż samego softu - od dawna to obserwuję, im szybciej schodzi ze 100 tym już bardziej zużyty

Guest
This topic is now closed to further replies.