ZduneX25

MIUI 7.10.26

Recommended Posts

Hm, wysłali ci już górny limit SMS, musisz poczekać, spróbuj za jakiś okres czasu (godzina? pół godziny?)

Chyba powinien się normalnie uruchomić, tak mi się wydaje - ale uprzedzam, tylko wydaje, nie mam kenzo.

Czy trzeba robić za każdym razem wipe przy przechodzeniu na najnowszą wersję romu? Przechodzę z ostatniej tygodniowej xiaomi.eu. 

2 minuty temu, XMilo napisał:

Czy trzeba robić za każdym razem wipe przy przechodzeniu na najnowszą wersję romu? Przechodzę z ostatniej tygodniowej xiaomi.eu. 

Nie.

11 minut temu, marcinj6 napisał:

aha.. a jak odblokuje bootloader to telefon się normalnie uruchomi czy będę musiał coś jeszcze zrobić?

jestem dokładnie w tej samej sytuacji co Ty , jeśli rozwiążesz prosto temat dawaj znać. 

11 minut temu, talib1990 napisał:

jestem dokładnie w tej samej sytuacji co Ty , jeśli rozwiążesz prosto temat dawaj znać. 

cały czas czekam na możliwość wysłania formularza..

Zarówno w poprzedniej wersji, jak i w tej Dioda Powiadomień działa mi bez zarzutu. Takie kolory jakie ustawiłem na połączenia, sms czy powiadomienia, to takie zawsze mam.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

czy do mi 5 będzie w przyszłości nowa aplikacja aparatu ?

Pewnie tak.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

Panowie..tak w ramach informacji-dzis zainstalowałem sobie 7.10.26. Wcześniej byłem na Globalu. Zauważyłem że bateria jakoś słabiej trzyma, Aktualizacje po wejściu w nie zwieszają sie, i nie mogę znaleźć gdzie ubija się procesy(wcześniej to było dłuższe przytrzymanie home) Teraz do szukajki Google przenosi. Gdzie to teraz jest?

Bez OTA dla kenzo w tym tygodniu. Wszyscy muszą zainstalować tę wersję z TWRP z uwagi na wgrywanie oryginalnego bootloadera i możliwość jego zablokowania w niektórych przypadkach - co trzeba potem samemu odblokować.
Z tego co piszą 'szybcy' , a teraz 'wściekli' , użytkownicy zablokowanych kenzo, istnieje spore ryzyko pozbycia sie phona na czas uzyskania zgody na odblokowanje.
To nie jest , delikatnie mówiąc ... pożądane.
Napisz proszę, czy istnieje sposób sprawdzenia czy i jak :
1. bootloader jest orginalny
2. zgoda na odblokowanie aktywna

Dzięki

Pozdrawiam
Z.K.

• Like 1

2. Na pewno poprzez stronę do odblokowywania - jeśli masz po zalogowaniu stronę do pobrania MiUnlock, to znaczy że masz zgodę.

1 godzinę temu, zibi_k napisał:

Z tego co piszą 'szybcy' , a teraz 'wściekli' , użytkownicy zablokowanych kenzo, istnieje spore ryzyko pozbycia sie phona na czas uzyskania zgody na odblokowanje.
To nie jest , delikatnie mówiąc ... pożądane.
Napisz proszę, czy istnieje sposób sprawdzenia czy i jak :
1. bootloader jest orginalny
2. zgoda na odblokowanie aktywna
Dzięki
Pozdrawiam
Z.K.

Jak raz odblokujesz to przecież możesz odblokowywać ile chcesz bez aplikowania drugi raz o zgodę, przyjmując że używasz tego samego telefonu i konta co wcześniej. Więc jaki czas? Coś mi umknęło?

@marcinj6 @talib1990

Miałem kiedyś zbliżoną sytuację i ponowne odblokowanie sprawiło, że wszystko działało jak należy. 

Edited by srgn1

13 minut temu, srgn1 napisał:

Jak raz odblokujesz to przecież możesz odblokowywać ile chcesz bez aplikowania drugi raz o zgodę, przyjmując że używasz tego samego telefonu i konta co wcześniej.

Jeden dodatkowy warunek był do tej pory potrzebny. Przynajmniej jednorazowe skorzystanie z tej zgody (czyli odblokowanie jednego telefonu). To wystarczało, ale zgoda która nie była skonsumowana potrafi wygasać.

Edited by FromWP

Niestety u mnie nie dało rady jeszcze raz odblokować , z racji, że dane były mi potrzebne i chciałem telefon mieć gotowy na już został wgrany Global . Sprawdzimy jak to będzie działać - może przy nim zostanę ....

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Mam pytanie jak mam odblokować bootloader ponownie jeśli telefon(redmi note 3 pro) nie chce sie włączyć po zaktualizowaniu romu na 7.10.26 ?

Zgode mam tylko podczas odblokowywania dochodzi do 50% i wywala błąd że nie moze zweryfikować.

wyłączyłem wszystkie antywirusy i zapory i nadal się nie da.. ma ktoś jakiś pomysł bo za pierwszym razem zrobiłem to na chińskim devie. a teraz moge tylko wprowadzić telefon w tryb fastboot i tyle.

Udalo sie odblokowac. Telefon wrocil do zycia:) wystarczylo zaktualizowac mi flash unlockera:)

Czy dałoby radę wrzucić aplikacje Pliki z poprzedniej wersji do wgrania po twrp - tą która od startu pokazywała poprawną ilość plików w katalogach??

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

16 minut temu, siesiu napisał:

Czy dałoby radę wrzucić aplikacje Pliki z poprzedniej wersji do wgrania po twrp - tą która od startu pokazywała poprawną ilość plików w katalogach??

Xiaomi udostępniło to jako oddzielną aplikację do zainstalowania (apk). Możesz sobie wrzucić Mi File Manager 1.9.4.1 z apkmirror https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/mi-file-manager/ To praktycznie to samo, tylko najprawdopodobniej będzie po angielsku, ale ilość plików pokazuje poprawnie.

• Like 1

Przecież jak wam zablokuje bl w kenzo to można nieoficjalnie odblokować w 2 minuty.
Jak ? Możesz napisać jakiś konkret- pewnie wielu ułatwi sytuację .

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Xiaomi udostępniło to jako oddzielną aplikację do zainstalowania (apk). Możesz sobie wrzucić Mi File Manager 1.9.4.1 z apkmirror https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/mi-file-manager/ To praktycznie to samo, tylko najprawdopodobniej będzie po angielsku, ale ilość plików pokazuje poprawnie.
Wolałbym oryginał apki z poprzedniej wersji jednak...

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

55 minut temu, bluepinkpanther napisał:

Przecież jak wam zablokuje bl w kenzo to można nieoficjalnie odblokować w 2 minuty.

Podziel się linkiem do xda :P 

13 godzin temu, dash4 napisał:

Panowie..tak w ramach informacji-dzis zainstalowałem sobie 7.10.26. Wcześniej byłem na Globalu. Zauważyłem że bateria jakoś słabiej trzyma, Aktualizacje po wejściu w nie zwieszają sie, i nie mogę znaleźć gdzie ubija się procesy(wcześniej to było dłuższe przytrzymanie home) Teraz do szukajki Google przenosi. Gdzie to teraz jest?

Pierwsze kilka dni po pierwszej instalacji może zużywać więcej baterii. 

Przyciski ustawiasz jak chcesz. Chodzi Ci o kliknięcie lewego klawisza? Tam masz ostatnie aplikacje. 

27 minut temu, Numb napisał:

Pierwsze kilka dni po pierwszej instalacji może zużywać więcej baterii.

Choć zwykle odwrotnie ;)

Z moich doświadczeń: warto po instalacji zrobić dodatkowy restart.

Edited by latet

Witam.

Mam pytanie jaka jest najaktualniejsza wersja Miui na Redmi Note,bo niestety będę musiał go przez jakiś czas używać,a tam jest Miui 7 czy jeszcze starsze.Z tego co pamiętam to trzeba było przy instalacji Miui 8 rozszerzyć partycję.Bardzo proszę o info.

Redmi 4x - bez większych problemów, jak i większych zmian od kilku aktualizacji. Dioda powiadomień jak świeciła tylko na biało, tak świeci.

Można normalnie instalować na RN3P z tym TWRP?

Project Team Win Recovery 3.0.2-2

Edited by danio_96

Guest
This topic is now closed to further replies.