ZduneX25

MIUI 7.10.26

Recommended Posts

Co tydzień instaluje ręcznie przez TWRP bez żadnych problemów. Tylko teraz zacząłem się zastanawiać nad brakiem OTA

Nie wiem czy to stosowny temat ale spróbuję. 

Czy na tym romie wyświetla stan naładowania urządzenia podłączonego przez bluetooth? 

W mi6 zamienili apke aparatau na tą z mi maxa 2
https://miuipolska.pl/forum/applications/tapatalk/index.php?/topic/29094-Nowa-aplikacja-aparatu
Ale po dodaniu moda z trybek odszumiania i kompresji jpg
https://miuipolska.pl/forum/applications/tapatalk/index.php?/topic/27933-Modyfikacja-aplikacji-aparatu---usuwanie-odszumiania-oraz-kompresja-JPG-100%
Apka powraca do oryginalnej z poprzednich wersji.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

U mnie w dalszym ciągu (już chyba od 2 poprzednich aktualizacji) na Redmi 3S  w aplikacji "Pliki" w zakładce "Kategorie", w kategorii "Pobrane" niewidoczne są wszystkie pliki, a mianowicie np. plik zip (wczorajsza aktualizacją). Przechodząc do zakładki "Ostatnie" sytuacja jest taka sama. Przechodząc do zakładki "Pamięć", szukany plik znajduje się w wewnętrznej pamięci telefonu w katalogu Download. Wyszukując pliku za pomocą paska wyszukiwania, plik jest odszukiwany.

2 godziny temu, tomaszeset napisał:

Macie też takie krzaczki?

U mnie czysto... Masz zrzut żebyś wiedział jakiego guzika Ci brakuje ;)

Screenshot_2017-10-27-13-34-02-841_com.android.fileexplorer.png

• Like 1

3 hours ago, mates21 said:

Zainstalowane na Mi5 - poki co nie widze "usterek". :)

Gdyby ktos chcial to wrzucam dodatek na blokowanie reklam z dzisiejsza aktualizacja pliku host: http://www89.zippyshare.com/v/A2hTJj0w/file.html
Moze komus sie przyda bo sam zawsze po aktu dogrywam go pobierajac swiezy plik host :)

Z nieba spadł mi ten post. Całkiem fajnie podawana jest informacja w trakcie instalacji.

Czy tylko podmieniasz plik host i tworzysz nowego zipa? Próbowałem w ten sposób dogrywać kilka plików dzwonkowych do systemu i nie zawsze się udawało (nie za każdym razem pliki te dogrywały się w system\media\audio\ringtones).

Dzięki.

Mam problemy z dźwiękiem powiadomień np. Whatsapp.  Nie mam powiadomień podczas zablokowane ekranu. Wiadomość się pojawia ale brak dźwięku.

Edited by dawid25_2005

1 godzinę temu, robaks napisał:

U mnie w dalszym ciągu (już chyba od 2 poprzednich aktualizacji) na Redmi 3S  w aplikacji "Pliki" w zakładce "Kategorie", w kategorii "Pobrane" niewidoczne są wszystkie pliki (...) Wyszukując pliku za pomocą paska wyszukiwania, plik jest odszukiwany.

Zainstaluj sobie jakiś porządny menadzer pików do czasu aż czegoś z tym nie zrobią, szkoda nerwów. Ten z miui ma ostatnio problemy z odświeżaniem. Polecam ten ze sklepu: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alphainventor.filemanager albo darmowy MIXplorer https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1523691 

• Thanks 1

@wanarek Systemowy menadżer mi w zupełności odpowiadał pod względem swojej prostoty, ale chyba nie będę miał innego wyjścia jak go zmienić. Wcześniej miałem Es File Explorer, ale po pełnym wipe stwierdziłem , że jak nie mam zamiaru tym razem rootować telefonu, to nie ma co się bawić z innym bardziej rozbudowanym menadżerem a tu d... :-). Na pewno sprawdzę menadżery podesłane przez Ciebie w linkach.

Czy ktoś w swoim miui miał taka aplikacje zainstalowaną" aaa usuń mnie"? Przeglądałem zainstalowane aplikacje i szok. Wywaliłem i zapomniałem zrobić zrzut ekranu.

@KiESWY Dawno temu ktos wlasnie podawal tu zipa z sama blokada reklam (bez reszty dodatkow). Do dzis mam to na dysku i podmieniam tylko plik host w srodku na nowy, zmieniam nazwe zipa (wpisujac date kiedy aktualizowalem plik host) i wrzucam na telefon po instalacji romu. :)

5 minut temu, mates21 napisał:

@KiESWY Dawno temu ktos wlasnie podawal tu zipa z sama blokada reklam (bez reszty dodatkow). Do dzis mam to na dysku i podmieniam tylko plik host w srodku na nowy, zmieniam nazwe zipa (wpisujac date kiedy aktualizowalem plik host) i wrzucam na telefon po instalacji romu. :)

Też mi tego brakowało nie trzeba później apek usuwać dzięki , macie taki bug w ikonkach urządzenia hehe 

Screenshot_2017-10-27-14-57-43-906_com.android.settings.png

Chłopaki mam pewniem problem z Kenzo

Mam TWRP Red Wolf i chciałem zainstalować dzisiejszą aktualizację. 

Włączyłem niby wszystko OK efekt taki ze telefon się po instalacji zrestartował i wyłączył włącza się na sekunde logo MI i gaśnie

w TWRP ( volup + power ) wejść nie mogę bo efekt ten sam czyli logo Mi na sekunde i wyłącza się

Czy ktoś coś pomoże ? 

6 godzin temu, Uri0550 napisał:

Suuuper. Czyli muszę czekać miesiąc na możliwość odblokowywania bo 7.10.19 mi zablokował...

nie trzeba czekać miesiąc, też mi ostatnio zablokował i zrobiłem tak jak pierwszy raz po otrzymaniu zgody i wszystko poszło ok

Nie wiem co jest. Wgrywać dodatki, używam adwaya a reklamy jak były tak są. W każdej wersji. Nie zawsze ale w większości przypadków. Tak samo na mojej mi5 dalej nie działa dioda gdy przyjdzie SMS albo nieodebrane połączenie.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

14 minut temu, uremytoy napisał:

Nie wiem co jest. Wgrywać dodatki, używam adwaya a reklamy jak były tak są. W każdej wersji. Nie zawsze ale w większości przypadków. Tak samo na mojej mi5 dalej nie działa dioda gdy przyjdzie SMS albo nieodebrane połączenie.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Mi tez dioda nie działała. Wyłączyłem i włączyłem diode pulsujaca i zmienilem kolor diody na niebieski i powiadomienia zaczęły działać.  

czy macie problem z netem z sieci po aktualizacji 7.10.26?

dzis zainstalowalem aktualizacje i nie moge odpalic transmisji danych. resetowalem apn, wprowadzalem recznie i nic. siec PLAY

Mam problemy z dźwiękiem powiadomień np. Whatsapp.  Nie mam powiadomień podczas zablokowane ekranu. Wiadomość się pojawia ale brak dźwięku.

Dodaj do tego telegram.

Też odnotowałem to na mi5s+.

Telegram i Whatsapp milczą. SMS powiadamiają.

Dla testu rezalem telegram, postawiony od nowa - problem występuje nadal.

Co więcej, dioda oraz mifit też nie reagują na powiadomienia.

[mention=1167]Zdunex25[/mention] co za ikonki na zrzucie w pierwszym screenie?

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

Po zaktualizowaniu romu w redmi note 3pro telefon nie uruchamia się.. mignie dosłownie logo mi i wyłącza się.. nie da się wogole uruchomić systemu. chciałem ponownie odblokować bootloader za pomocą oficjalnego sposobu ale pokazuje mi że muszę jeszcze raz wysłać prośbę o odblokowani. jak podłączam pod kompa to miga tylko czerwona dioda i nic więcej.. może ktoś pomóc??

Telefon w fastboot podpinasz?
Podepnij w fastboot i odblokuj w miunlock, chyba że zgody nie masz to ją uzyskaj.

Czy zgoda na odblokowanie bootloadera z tamtego roku będzie działać teraz, bo z tego co pamiętam to chyba zawsze było mówione, że jest ważna miesiąc?

Czy zgoda na odblokowanie bootloadera z tamtego roku będzie działać teraz, bo z tego co pamiętam to chyba zawsze było mówione, że jest ważna miesiąc?
Zgoda jest na konto xiaomi.
Dostajesz raz, używasz potem.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

@marcinj6, vol- i power.
@terbit nikt nie wie, musisz sprawdzić sam czy masz tą zgodę a jak nie to ją uzyskaj. rzekomo jest na zawsze ale czasem wygasała.

Edited by Orjon

@marcinj6 to wyślij formularz dostępny na stronie Xiaomi, musisz tylko sobie simkę przełożyć bo numer telefonu musisz podać i kod ci przyjdzie. myślę że w 5 minut zgoda będzie i będziesz mógł odblokować.

tylko problem w tym że telefon nie wchodzi w tryb fastboot:/

oki udało mi się wejść w tryb fastboot. teraz nie mogę znowu formularza wypełnić.. za każdym razem jak przepisuje kod qaptcha to mi jakiś błąd po chińsku wyskakuje..

Edited by marcinj6

W takim razie wypełniasz źle.

@marcinj6 albo jak masz spację między imieniem a nazwiskiem to ją skasuj, przez to pewno.

Edited by Orjon

właśnie za pierwszym razem wypełniłem dobrze wszystko i pokazało mi się żeby wpisać kod który ma smsem przyjść ale przyszedł ale zdążył wygasnąć.. i teraz nie mogę wysłać  formularza przez ten błąd..

Obok tego pola jest przycisk resend (albo coś po chińsku), kliknij w to to ci przyjdzie ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.