Skocz do zawartości

Problem po wymianie wyświetlacza.


ptqorp

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj wgrać MIUI Global Stable w trybie EDL(NIE FASTBOOT). Po co? Żeby przeflashować partycje persist. Pomaga to na wiele rzeczy zauważyłem. Począwszy od zrywania zasięgu LTE, wieczne korzystanie tylko z 2G, przez rozłączanie z miband 2, battery drain, problemy z fingerprint. Jestem na 95% pewny, że pomoże ci to z dotykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2017 o 03:57, kamilp2p napisał:

Spróbuj wgrać MIUI Global Stable w trybie EDL(NIE FASTBOOT). Po co? Żeby przeflashować partycje persist. Pomaga to na wiele rzeczy zauważyłem. Począwszy od zrywania zasięgu LTE, wieczne korzystanie tylko z 2G, przez rozłączanie z miband 2, battery drain, problemy z fingerprint. Jestem na 95% pewny, że pomoże ci to z dotykiem.

Pod MiFlash? Spróbowałbym na swoim Redmi 3 bo u mnie jest problem z drenażem baterii po BT.

Edytowane przez fake4r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fake4r napisał:

Pod MiFlash? Spróbowałbym na swoim Redmi 3 bo u mnie jest problem z drenażem baterii po BT.

Tak MiFlashem, tyklo najlepiej w EDL, nie fastboot (zawsze myślałem że to żadna różnica, ale podobno w EDL robi trochę więcej).  I raczej najnowszy dev, bo więcej poprawek i już Miui9.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...