Skocz do zawartości
  • 0

Xiaomi z b20, dobry aparat i bateria


bartekffw

Pytanie

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Najgorsze jest takie niezdecydowanie, nikt przecież za Ciebie nie wybierze i nie zdecyduje, ale będziesz ciągnął tematy, zamiast zwyczajnie samemu się zastanowić. Nie ma jednej właściwiej odpowiedzi na twoje pytanie "czy jest sens pchać się w B20" - uświadom to sobie, nikt tego nie wymyślił bez powodu, a świat zarówno jeśli chodzi o technologie, jak i chociażby łatwość przemieszczenia bardzo posunął się do przodu. Dziś nie używasz LTE, jutro czy za tydzień zaczniesz, bo w sumie czego by tego nie robić gdy np. masz od swojego pracodawcy firmówkę z niezłym pakietem, który tak czy siak jest opłacony (przykład); podobnie z lokalizacją - dziś siedzisz wygodnie w domu, a jutro czy za tydzień jesteś już gdzieś indziej... Odwracając problem, chcesz przyoszczędzić na nowym telefonie, nie pakuj się w "B20" :>

Wpisz "B20" w Google - masz w wynikach "tabletowo", "wykop", "gizchina" - to w zupełności wystarczy żeby sobie wyklarować jakąś opinię i podjąć męską decyzję.

Szukania niestety nikt Cię nie nauczy, ale to równie proste - przeglądasz tematy w tym dziale, przeglądasz portfolio Xiaomi (i innych), na forum praktycznie do każdego modelu znajdziesz tematy dotyczący ich codziennego użytkowania z masą wpisów i one są najlepsze + najbardziej wartościowe, chociaż też do wszystkich opinii warto podchodzić z dystansem. Po czymś takim naprawdę łatwo coś sobie wybrać, a już na pewno ograniczyć wybór do jakiś konkretnych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
11 godzin temu, abc00 napisał:

Pod te kryteria podchodzi większość z modeli...

Pod te kryteria nie podchodzi zaden z modeli xiaomi :D
Moze na upartego mi5x/mi 1a - tam aparat jest bardzo sredni.
Redmi ktore maja obsluge b20 maja kiepskie aparaty
Seria mi z dobrymi aparatami nie ma z kolei B20.
Jak sie nie obrocisz d*pa zawsze z tylu :P

Edytowane przez PurpleHaze
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
O kurde o tym nie pomyslalem, ale tak szczerze jakie foto robia te mixy? Cos ala mi6? 

 

I co to za le pro 3, co to ma znaczyc psze Pana?!?

Niby jest lepiej niż na mi mix1, ale chyba to nie poziom mi6. Generalnie do fotek, z Chińczyków najlepiej jakiegoś Huawei/Honor.

Le Pro 3 od wczoraj u mnie. Zobaczę czy zostanie na dłużej ;)

 

Wysłane z Le Pro 3

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To ja mam pytanie. Skoro podobno szukać nie umiem albo podpadłem komuś. A tematów na stronie nie ma bo wszystkie pewnie w koszu.

Telefon ok.1400zl. Niekoniecznie Xiaomi. Bateria ok.1,5dnia.  W miare dobry aparat.

Niby się łapie mi6 czy oneplus...

Chodzi głównie o to - czy jest sens pchać się w B20 skoro LTE nigdy nie używam... Ważne żeby mieć wszędzie zasięg by wysyłać SMS-y czy zadzwonić. Skoro b20 działa na wsiach, to czy sygnał będę odbierał ale bez LTE? Jak to działa? (Tego pytania tu nie znalazłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pytanie skierowałem w konkretnym kierunku. Dostałem jedynie odpowiedzi w stylu ,,Pasmo na którym działa LTE". Dlatego się zastanawiam, czy B20 to tylko internet czy również lepszy zasięg jeśli chodzi o sygnał do dzwonienia czy smsów. Jeśli B20 znaczenie polepszy zasięg dla połączeń komórkowych, no to się nie zastanawiam tylko biorę coś z B20. Oszczędzać nie zamierzam jeśli o to chodzi.

Dlaczego nie używam internetu LTE? W samochodzie mam modem od szefa, a w telefonie używam 3G tylko do fejsa i przeglądarki. LTE za dużo mi baterii zjada.

Wiem już że mi6 nie ma B20 i miało nie będzie. Szkoda, wybór optymalny. Zostaje mi jeszcze LG G6 jako fajna opcja :) Albo czekać na mi7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@szczwany http://www.orange.pl/kid,4002400661,id,4004890470,article.html

https://www.tabletowo.pl/2017/12/30/wifi-calling-i-volte-co-to-jest-i-z-czym-sie-je/

https://miuipolska.pl/forum/topic/17539-czy-działa-u-nas-volte/

Ludzie z tego co widać korzystają z mi6 i sobie go chwalą pomimo braku B20 czy jack'a, inna sprawa, że narobili multum niby różnych modeli, a w każdym znajdziesz jakieś "ale". Z tym nowym mi7 osobiście nie wiązałbym jakiś większych nadziei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, tpawel napisał:

@MD13 pamiętaj że dolar juz 3,40 i dalej spada

Wysłane z mojego LEX722 przy użyciu Tapatalka
 

Oki. A wiesz co będzie za 3 miechy albo za 5 czy 8 miechów z dolarem? Bo ja nie. Wszystko zależy czy trzymasz się sztywno ceny., czy chcesz czekać i zobaczyć co będzie z cenami, czy potrzebujesz fona na już.Tak czy siak i tak mi7 na dzień dobry nie będzie w cenie 1400zł. Nie stawiał bym na to. I patrząc na mi5 czy mi6 to przez kolejne miesiące cena się trzymała. Opieramy się na prawdopodobieństwie. A z dolarem to jest różnie. Nik nie wiek jak ci z góry zdecydują o kursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...