Skocz do zawartości

[ROM][OFFICIAL][sagit][8.1.0] LineageOS 15.1


zajec

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Cześć, mam pytanie odnośnie działania baterii w Waszych Mi6 na LOS.

Mam taki problem, że bateria po kilku ładowaniach od instalacji nowego ROMu trzyma bardzo krótko (instalacja na czysto). Chwilę po instalacji systemu telefon potrafił osiągnąć okolice 5h SOT, natomiast po 2-3 dniach czas nagle spada do 1-1,5h. Po kolejnej instalacji ROMu znowu jest super przez chwilę i później znowu problem...

Dodam, że na przestrzeni tego okresu cały czas miałem zainstalowane te same aplikacje i niczego nie zmieniałem w ustawieniach.

Ktoś wie w czym może być problem? Czy Wy też się z tym zmagacie?

A tak z innej beczki, udawało Wam się zainstalować OpenGaaps przy LOS 15.1 na Mi6? U mnie za każdym razem po instalacji nie startował system. Udało się dopiero przy MindTheGapps.

PS. TWRP - oficjalna najnowsza wersja, firmware fw_sagit_miui_MI6Global_V10.0.1.0.OCAMIFH_1f4296c44e_8.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
9 minut temu, Adamk102 napisał:

Koledzy jak bezpiecznie zmienić miui 10 Stable xiaomi.eu na los16? Chciałbym dokładnie instrukcje . Czy istnieje opcja by zachować jakieś dane (zdjęcia,MP3) z góry dziękuję za pomoc

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Przylaczam sie do zapytania ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adamk102

 

Co to jest oprogramowanie układowe? Czy jest to pełny pakiet ROM lub OTA?

Firmware nie jest ROMem ani Pakietu OTA, jest zbiorem niskopoziomowych sterowników, które pomagają systemowi operacyjnemu robić, co tylko chce. Zawiera różne rzeczy, takie jak modem, Bluetooth, Bootloader, DSP itp.

Źródło xda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=37995]Adamk102[/mention]
 
Co to jest oprogramowanie układowe? Czy jest to pełny pakiet ROM lub OTA?
Firmware nie jest ROMem ani Pakietu OTA, jest zbiorem niskopoziomowych sterowników, które pomagają systemowi operacyjnemu robić, co tylko chce. Zawiera różne rzeczy, takie jak modem, Bluetooth, Bootloader, DSP itp.
Źródło xda
To też znalazłem, kilka postów wyżej ktoś napisał że z EU nie przechodzi natomiast z globala tak.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...