Skocz do zawartości

Redmi Note 4 Global - aktualna wersja MIUI


JustMc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam telefon Redmi Note 4 4/64 z procesorem SD625. Świeżo po zakupie, to jakies 2 miesiące temu, zaktualizowało mi go do wersji 8.5.8.0 (NCFMIED). Od tamtej pory cały czas pisze że brak nowych aktualizacji. Nic nowego nie wyszło od tamtej pory czy telefon poprostu ich nie widzi? Sprawdziłem czy jest odblokowany programem MI Unlock - takowej blokady brak. Telefon brany w Play na szczęście (chyba) nie brandowany.

 

Dodam tylko że to wersja Global Stable

Edytowane przez JustMc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest. Są dwie wersje softu oficjalnego. Wersje global i developer. Obecna wersja global stable dla Redmi Note 4  procesorem SD to V8.5.8.0.NCFMIED (MIUI8), natomiast dla developer to 7.10.19 (MIUI9). Ja osobiście odblokowałem bootloader po zakupie telefonu i korzystam z wersji developer. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie jak zakończą się testy ... ale to potrwa niestety. Dopiero jak rom będzie naprawdę w miarę stabilny udostępnią użytkownikom. Jak bardzo chcesz to możesz odblokować bootloader i wtedy decydować jaki soft będzie dla Ciebie optymalny. Tylko poczytaj o tym co i jak, żeby nie narobić sobie kłopotu.

Edytowane przez 225rgnusmas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...