Skocz do zawartości

Kupno Mi Note 3 co i jak ?`


GGancar

Rekomendowane odpowiedzi

witam planuje kupic mi noe 3 w Gearbest bo jest w dosc dobrej cenie . Tylko mam problem jak wyglada płatność ? czy jesli zrobie przelew w banku automatycznie zmieni mi walute ? Jak z paczka ktora idzie najszybciej ? ( kolega zamiwail z chin mi5 i przyszla mu po 3 dniach) . Jak zamowic aby nie placic cła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GGancar PayPal, karta płatnicza, przelewy24 i inne (kolejność nie przypadkowa) - tak wygląda w zależności od tego co sobie wybierzesz. Kolejny raz te same pytania, odpowiedź jest jedna: przede wszystkim przemyśl dobrze zakup i tak jak sugerował @tpawel bez pośpiechu, poczytaj przed zakupem tematy na tym i innym forum. Paczka, która idzie najszybciej oznacza z reguły najwyższy koszt dostawy + dodatkowe koszty w pakiecie, które chcesz uniknąć. Pozostaje również chociażby kwestia gwarancji...

@skay77 na GB jest to "priority line" (przed zakupem, a po jego dokonaniu przy zamówieniu jest "EU Express")  - zebranie zamówień, zapakowanie w jeden przysłowiowy kontener, przetransportowany do UK i stamtąd rozsyłka DPD (w miarę szybko i bez dodatkowych opłat). W zależności od tego co się kupuje i kiedy, przy przedmiotach będą różne formy dostawy, na co trafisz, podobnie jak koszt dostawy. Magazyn masz nawet w Polsce (PL-ED) tylko co z tego, gdy przejrzysz co tam się w nim znajduje. Najlepsze rzeczy niestety tylko CN lub HK :/

Edytowane przez abc00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...