Skocz do zawartości

Zmiana ikon w motywie


rybak_lax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem nowym użytkownikiem miui i nie mam jeszcze chyba wystarczającej wiedzy lub umiejętności aby sobie samemu poradzić z tym problem. Otóż, po zainstalowaniu jakiegoś motywu (na screenie przykładowy motyw English IOS7 Theme) część ikon nie pasuje do całego motywu (facebook, google play store, youtube) - strasznie mnie to drażni. Grzebiąc w internecie znalazłem poradniki jak edytować ikony - pomimo tego że dodałem ikony do motywu, następnie zapisałem wszystko tak jak było na początku to jak chce załadować motyw to niestety pojawia się komunikat null: import failed. Nie wiem czy coś robię źle, czy też nie można już po styczniu 2014 edytować na własną rękę motywów ale bardzo proszę o pomoc. 

 

Czy jest możliwość zmiany tych ikon w taki sposób aby pasowały do całej reszty motywu? Jeżeli tak, to w jaki sposób. Z góry dziękuję za pomoc. 

post-3001-0-40634000-1405446238_thumb.pn

Edytowane przez rybak_lax
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to dokładnie chodzi. Zmieniać części motywu potrafię, sęk w tym, że niezależnie jaki motyw ustawie to te niektóre ikony są zawsze takie same, chciałbym je edytować tak, aby pasowały do stylu np. iOS 7.

 

To jest tak, jak by sam motyw nie miał wgranych tych ikon (facebook, youtube itp) i wyświetlają sie niezmienione. Czy jest możliwość dodania pewnych ikon do motywu tak aby zostały zmienione z domyślnych na "iOS'owe"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiesz, autor motywu nie zrobił ikonki do tych programów. Musisz sam je przerobić, znaleźć w internecie lub wziąć z motywu podobna, która nie jest używana lub Ci się podoba :-) Zmien nazwę nowej ikonki na taką jaką figuruje w /data/system/customized_icons i w tym katalogu je podmień.

Tylko ja mam tutaj THL W200? ;-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie czy warto... Odpowiedz sobie sam. Dla tych paru ikon warto męczyć się w ręczne przerabianie ikon?

Wejdź w Kategorie > Własne > Ikony i poszukaj sobie innych. Tu akurat autor motywu nie zrobił dla wszystkich ale motywów ikon w markecie jest tysiące. Jak nie te to inne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...