ZduneX25

MIUI 7.10.19

Recommended Posts

@FromWP - u mnie w ustawieniach nie ma aplikacji Dokumenty, ani Documents, jest tylko Pliki. Czy aby więc na pewno...? Wiem że wcześniej była i wtedy owszem, ale teraz?

Przed chwilą, Orjon napisał:

@FromWP - u mnie w ustawieniach nie ma aplikacji Dokumenty, ani Documents, jest tylko Pliki. Czy aby więc na pewno...? Wiem że wcześniej była i wtedy owszem, ale teraz?

Możliwe, że w eu zmienili nazwę, przyzwyczaiłem się do ciągle nie działającego "Documents" (działającego do restartu systemu).

• Like 1

Ustawienia -> Aplikacje -> Pliki -> Włącz (na dole) -> z powrotem do Opery -> zapisz.
Tak u mnie wyglądają ustawienia plików w opcjach aplikacji. Coś chyba jest nie takc01c0c9dd84ac5b067be29bd0c4e7f6d.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Nie tu ;)

Ustawienia -> Aplikacje/Zainstalowane -> Pliki i tam dalej. 

Nie tu
Ustawienia -> Aplikacje/Zainstalowane -> Pliki i tam dalej. 
Wygląda na to, że jest włączone, bo nawet się nie da wyłączyć87d7d8af7fedde250ecb344222a6481c.jpg

A spróbuj ewentualnie w aplikacji Documents albo Dokumenty jeśli takową posiadasz..?

13 minut temu, robiq napisał:

Wygląda na to, że jest włączone, bo nawet się nie da wyłączyć

Nie da się, bo to nie to. To eksplorator, systemoawy menedżer plików. Szukaj aplikacji Dokumenty, czy Documents i to trzeba włączyć.

A spróbuj ewentualnie w aplikacji Documents albo Dokumenty jeśli takową posiadasz..?
Co ciekawe w domyślnej aplikacji INTERNET plik udało się pobrać i zapisać w plikach. Chyba będę musiał poczekać na aktualizację, może wtedy to się naprawi.

3 minuty temu, robiq napisał:

Co ciekawe w domyślnej aplikacji INTERNET plik udało się pobrać i zapisać w plikach. Chyba będę musiał poczekać na aktualizację, może wtedy to się naprawi.

Bo systemowa ma z definicji większe uprawnienaia. Poszukaj tych dokumentów, albo sprawdź uprawnienia Opery.

Ha, udało się. w uprawnieniach opery m musiałem przełączyć na dostęp do pamięci! Wstyd, że taki banał mi tyle czasu zajął. Jest też jeden problem, bo folderu zapisu zmienić nie mogę, dalej pojawia się info aby włączyć pliki w ustawienia aplikacje. To już chyba przeżyję.

A i byłbym zapomniał, dokumentów nie mam.

Ha, udało się. w uprawnieniach opery m musiałem przełączyć na dostęp do pamięci! Wstyd, że taki banał mi tyle czasu zajął. Jest też jeden problem, bo folderu zapisu zmienić nie mogę, dalej pojawia się info aby włączyć pliki w ustawienia aplikacje. To już chyba przeżyję.

A i byłbym zapomniał, dokumentów nie mam.
W systemie są dwie pozycje o nazwie "pliki". Muszą być włączone obydwie. Wcześniej przewijając listę widziałem tylko tą pierwszą pozycję, a tej drugiej już nie, bo po prostu nie wiedziałem o jej istnieniu. Dopiero po wpisaniu w wyszukiwarkę zobaczyłem, że są dwie pozycje. Po włączeniu tej mniejszej wszytko działa, folder zapisu można zmieniać.
330777080bf6c0fdf52e0371cb298fad.jpg

Rom dla RN2 można pobrać tylko z serwera alternatywnego1, w pozostałych przypadkach przy próbie ściągnięcia dostaje "brak nazwy" i nic się nie ściąga.

Edited by ajavor

W systemie są dwie pozycje o nazwie "pliki". Muszą być włączone obydwie. Wcześniej przewijając listę widziałem tylko tą pierwszą pozycję, a tej drugiej już nie, bo po prostu nie wiedziałem o jej istnieniu. Dopiero po wpisaniu w wyszukiwarkę zobaczyłem, że są dwie pozycje

Ustawienia / zainstalowane / 3 kropki - pokaż wszystkie i znajdziesz wszystkie, nawet ukryte, aplikacje

Wysłane z mojego MI NOTE LTE

Mam pytanko 

Czy istnieje tu coś  podobnego jak tryb dla  seniora ? 

W sensie że wszystkie ikony są mega duże i jest tylko kilka najważniejszych funkcji wyciągniętych na pulpity 

Jak:

Dialer 

Smsy 

Zdjęcia i ustawienia i nie wiem co tam jeszcze może być kalendarz 

Wydaje mi się że coś takiego widziałem ale nie potrafię sobie przypomnieć czy to na pewno było xiaomi czy Xperia

Edited by 2zerozero7

Mam pytanko 
Czy istnieje tu coś  podobnego jak tryb dla  seniora ?

Tak, jest na wersji global Stable i chyba dev Tryb lite50d8ecfdcff3c53dc9fe425cf15c8114.jpg

Wysłane from Sagit by TapaTalk

• Thanks 1

Na globalu jest, na eu także, tylko po prostu bardziej ukryte, po wyszukaniu na pewno się znajdzie.

tapnięte z Redmi 4a

Ps. A jednak nie, na miui9 nie ma...

Eu wersja 7.9.8 nie znalazłem trybu lite ;( 

Chyba że ktoś podpowie gdzie to ukryte 

???ale wyszukiwarka też tego nie wyszukuje ;(

Eu wersja 7.9.8 nie znalazłem trybu lite ;( 
Chyba że ktoś podpowie gdzie to ukryte 
???ale wyszukiwarka też tego nie wyszukuje ;(
Ale ten tryb był tylko dostępny na oficjalnym global. Na Xiaomi.eu zawsze był usuwany, bo powodował problemy

Wysłane from Sagit by TapaTalk

• Thanks 1

Ja czekam na odblokowanie już bardzo długo ... Na początku jakby w momencie odblokowali tylko zostało odczekanie czasu na możliwość .I później zablokowany został znów.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Dlaczego jak włączę wibracje to telefon dzwoni i wibruje? Aby podczas połączenia tylko wibrował trzeba wyciszyć dźwięki i włączyć wibracje, bez sensu podwójna robota, czy nie można inaczej tego zrobić? Może jakiś program to ułatwi?

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

• Thanks 1

25 minut temu, pikoko napisał:

Dlaczego jak włączę wibracje to telefon dzwoni i wibruje?

Bo jak włączysz wibrację, to jest włączona wibracja. Nie ma to nic wspólnego z dźwiękiem. Masz chyba tryb cichy uruchamiany np. z rozwiniętej górnej belki. To wyłącza dźwięk. Łatwiej chyba nie można.

pobrałem tą wersję MIUI, ale global

santoni_global_images_7.10.19_20171019.0000.00_7.1_global

jestem zawiedziony bo nie widać możliwości regulacji układu siatki puplitu... a podobno czysty android 7.1 coś takiego posiada :( bida bo to podstawowe ustawienie i chyba zmyknę do Linkeage 13 lub 14

18 minut temu, banana1banana1 napisał:

jestem zawiedziony bo nie widać możliwości regulacji układu siatki puplitu... a podobno czysty android 7.1 coś takiego posiada

Samą siatę ikon możesz motywem zmienić. Np. Dark Extended ma 5 w rzędzie. Albo inny launcher. W Miui w telefonach do 5' tego i podziału ekranu niestety brak.

Guest
This topic is now closed to further replies.