ZduneX25

MIUI 7.10.19

Recommended Posts

Pobierałeś tylko przez "aktualizacje" ? Próbowałeś na przykład pociągnąć przez komputer? ...na jakimś innym łączu lub z innego serwera?

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-WEEKLY-RELEASES/7.10.19/

https://androidfilehost.com/?w=files&flid=224500

na AndroidFileHost znajdziesz też sumę kontrolną, sprawdź ją sobie po pobraniu.

Spróbuj ściągnąć ręcznie z miuipolska tak jak wyżej.

tapnięte z Redmi 4a

W Redmi 3s zniknęła z pulpitu ikona konta Xiaomi, myślałem, że na rozwijany pasek zostało to przeniesione, jednak tam też nie widzę. Gdzie tego jeszcze szukać ?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Dnia 21.10.2017 o 17:16, Pawel978 napisał:

@Acid mam problem na romach xiaomi.eu z fc w motywach. Wchodzę w zakładkę w motywach którą wskazałem na screenshocie i dostaję od razu albo po kilku sekundach fc. Na screenie szczegóły. Mam redmi note 3 pro kenzo, próbowałem miflashem china ostatnie i xiaomi.eu potem i dalej to samo, na global brak tego błędu. Co mogę zrobić? Na tyle podoba mi się xiaomi.eu że nie chciałbym z niego rezygnować. Jest szansa że to będzie naprawione (czy sam mogę coś z tym zrobić ewentualnie)?

Za małe te screeny, nic nie widać.

Od paru wersji nie działa mi coś synchronizacja kontaktów, w ogóle nie idzie i w panelu konserwacji wyskakuje, że niby wyłączona jest synvhro a włączona jest cały czas. Jak mogę to naprawić? 

Raczej nie, z "ustawy" root'uje telefon, i nie chce mi się bawić w jakieś narzędzia do jego ukrywania aby działały płatności. 
Ok, sam sprawdzę. Millenium nie ma.problemow o roota. Ale na MIUI nie działało mi do tej pory(na MIUI 9)

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

panowie znacie jakiś program do tego żeby zwiększyć taktowanie procesora ?

Na Kate bateria bardzo szybko pada praktycznie w jeden dzień, gdzie normalnie wytrzymuje 2 dni. Zauważyłem ze w historii baterii​ telefon co jakis czas jest wybudzany przez jakis proces. Ktoś spotkał się z takim zachowaniem ?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

1 minutę temu, HansKloss napisał:

Na Kate bateria bardzo szybko pada praktycznie w jeden dzień, gdzie normalnie wytrzymuje 2 dni. Zauważyłem ze w historii baterii telefon co jakis czas jest wybudzany przez jakis proces. Ktoś spotkał się z takim zachowaniem ?

SoT jaki był a jaki jest?

10 godzin temu, RegimeOfTerror napisał:

Na Mi4 normalnie działa wszystko. GPS też wrócił do normy.

Mówisz... Czyli zapewne zostało mi flashowanie od początku, ale mi się nie chce tego robić :v. 

@HansKloss Za to u mnie na mi4 wydaje się bateria trzymać dłużej. Ciągle pakiety danych i zostaje  20-30% od rana do wieczora a teraz tylko wifi przez dzień i mam jeszcze 50%

Edited by Pyrol

Na Mi5 zaktualizować się kalkulator. Tylko że znalazł go w sklepie play po chińsku.

Wysłane z Mi5

• Like 2

@robaks - zniknęła już dawni temu, szukać w ustawieniach - sekcja konta.

@krk - na forum masz odpowiedni dział dotyczący programów, a w nim subforum "szukam aplikacji". Takie skomplikowane?

@JacekBB no i co? Aktualizuje się - to ok, listę zmian można spróbować przetłumaczyć, działa i co najważniejsze nadal jest spolszczony.

SoT jaki był a jaki jest?
Potwierdzam, na moim MI5 wyraźnie bateria na minus. SoT wynosi 3h z minutami. Na 6.11.10 i takim samym użytkowaniu spokojnie 5h miałem...

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Trzy razy już mi telefon zrobił restart, to się zdarza w jednej konkretnej sytuacji, wybieram numer dzwonię i  w tym czasie od razu otwieram jakąś aplikację. Dokładnie to raz tak było na poprzedniej wersji i już dwa razy na obecnej. 

Hej, kto podpowie co zrobić, żeby mieć widget np taki jak na screenie na początku skoro znów można je podobno przełączać?

6b52c567897fd6f5c623f6bd9f4ed25a.jpg

Cos zrobiles dodatkowo, ze masz wiecej motywow zegara czy prosto po aktualizacji sie pojawily? U mnie caly czas tylko te dwa podstawowe jak byly tak sa mimo sciagniecia nowych motywow z nowymi zegarami. Jak zastosuje caly motyw to zegar sie zmienia, ale nie dodaja sie jako nowe widgety

@ZduneX25, mam pytanko jeszcze o taką funkcję jak: regulacja jasności przycisków nawigacyjnych?

Funkcja jest w LOS, gdzie mogę rozjaśnić baaaaardzo jasność przycisków. Domyślnie są trochę za ciemne. 

P.S. Na odyna, czemu NFC nie ma przełącznika koło wifi/danych mobilnych etc?

Edited by fi9o
Post scriptum

Mi5s Plus i wieczne problemy z GPS... Fixa niby łapie szybko, satelit sporo: amerykańskie, ruskie i chińskie ALE w czasie jazdy co jakiś czas wszystkie satelity znikają na 1-2 sekundy i fix jest łapany na nowo. Mapy i Yanosik wskazują w tym czasie 0 km/h, po czym następuje teleport (prędkość wzrasta do czasem niebotycznych wartości) i "rzucanie" pozycji na lewo i prawo. Dokładnośc też spada co chwila do nieakceptowalnych 70-100 metrów. Powoli mam dość tego telefonu.

Mi5s Plus i wieczne problemy z GPS... Fixa niby łapie szybko, satelit sporo: amerykańskie, ruskie i chińskie ALE w czasie jazdy co jakiś czas wszystkie satelity znikają na 1-2 sekundy i fix jest łapany na nowo. Mapy i Yanosik wskazują w tym czasie 0 km/h, po czym następuje teleport (prędkość wzrasta do czasem niebotycznych wartości) i "rzucanie" pozycji na lewo i prawo. Dokładnośc też spada co chwila do nieakceptowalnych 70-100 metrów. Powoli mam dość tego telefonu.

1 godzinę temu, Tharr napisał:

Wygląda na możliwy problem sprzętowy (niekontaktowanie anteny).

dodam jeszcze, że przy podłączonej ładowarce z gpsa w ogóle nie da się korzystać - co kilka sekund się wiesza aż przestaje działać w ogóle, do resetu telefonu.

Włączenie godzin ciszy wyłącza wibracje...

Włączenie suwakiem trybu cichego wyłącza wibracje...

Włączenie trybu cichego z szybkich ustawień wyłącza wibracje.

A ściszenie do minimum głośności wyłącza tylko dźwięk a wibracje pozostają włączone. A wibracje też powinny się wyłączyć..

Edited by Spili

U mnie na Mi5 dopiero na tej wersji przestały działać płatności NFC w IKO. Ustawienia nie były zmieniany, ciągle jest HCE (zmiana na wewnętrzny układ i z powrotem nie pomogła, restart również).

Guest nonamed

A na moim Mi5S Plus nie ma żadnych problemów z gpsem, po złapaniu fixa trzyma dobrze. Bateria też dobrze trzyma, płatności zbliżeniowe przez NFC i apkę Pekao działają.

Po restarcie telefonu wywala "KLO bug report przestała działać".
System instalowałem wczoraj, oczywiście wipe data robiłem przy instalacji.
Jakiś pomysł jak się tego pozbyć?

30 minutes ago, nonamed said:

A na moim Mi5S Plus nie ma żadnych problemów z gpsem, po złapaniu fixa trzyma dobrze. Bateria też dobrze trzyma, płatności zbliżeniowe przez NFC i apkę Pekao działają.

Instalowałeś China Dev na którymś z etapów upgrade do Androida 7?

U mnie na Mi5 dopiero na tej wersji przestały działać płatności NFC w IKO. Ustawienia nie były zmieniany, ciągle jest HCE (zmiana na wewnętrzny układ i z powrotem nie pomogła, restart również).
Mnie na MIUI9 nie działały ani razu...

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

Na redmi pro po przyjściu smsa na ekranie blokady wyświetla się tylko dymek ale nie pokazuje treści wiadomości jak można to zmienić?

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

2 minuty temu, pikoko napisał:

Na redmi pro po przyjściu smsa na ekranie blokady wyświetla się tylko dymek ale nie pokazuje treści wiadomości jak można to zmienić?

Zmienić motyw...?

Ustawienia -> Aplikacje -> Zainstalowane -> SMS -> Powiadomienia -> Pływające okna i/lub Na ekranie blokady.

Aplikacja SMS -> ustawienia (długo przycisk menu) -> Podgląd na ekranie blokady.

@ZduneX25, mam pytanko jeszcze o taką funkcję jak: regulacja jasności przycisków nawigacyjnych?
Funkcja jest w LOS, gdzie mogę rozjaśnić baaaaardzo jasność przycisków. Domyślnie są trochę za ciemne. 
P.S. Na odyna, czemu NFC nie ma przełącznika koło wifi/danych mobilnych etc?
Los to ma, bo ma pełne źródła kernela, a miui swoich nie daje.

Guest
This topic is now closed to further replies.