Jump to content

Minimalnie ciemniejszy ekran na dole

blablabla
 Share

Recommended Posts

Czyli mam tam samo jak Ty @lukiszpp. Niestety po świetnym AMOLED z Lenovo P2 bardzo mnie to denerwuje. Żeby nie gmail może nigdy bym nie zauważył. Na zdjęciu nic nie widać. ale jak zacząłem się przypatrywać to równe nie jest i jak już się nauczyłem to zauważać to wszędzie widzę. Lipa

Znam ten ból niestety. Ale to kwestia przyzwyczajenia w sumie. Na początku mnie to denerwowało, ale później stwierdziłem, że wylane w to, zazwyczaj tego nie widzę. Poza tym po przygodach z dwiema Xperiami Z2 cieszę się, że to tylko lekko ciemniejszy ekran na dole. Bo na prawdę mogło być gorzej.

Dacie radę uchwycić to na fotce? Chciałbym zobaczyć jak to wygląda. Dajcie jasność na połowę i w ciemnym pomieszczeniu zdjęcie :)

No i oczywiście musicie wyświetlić coś białego po całości ekranu ;3

Edited by PinUP

Problem w tym że teraz chyba u mnie problem nie występuje. Dziwne bo jeszcze kilka dni temu na dole był ciemniejszy ekran. Jeśli znowu się pojawi, dam zdjęcie, o ile będzie to widoczne na nim. Bo myślę że może być średnio jeśli o to chodzi. Różnica jednak nie jest taka mocna i może nie być widać na zdjęciu. 

Witam. U mnie także jest ciemniejszy na dole. W antutu niestety nie było to widoczne, jednakże najlepiej widoczne jest podczas uruchamiania MiFit, kiedy wyświetla się niebieskie (błękitne) tło.

• 3 weeks later...
  • Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...