Skocz do zawartości

Problem z Aero2, brak zasięgu


PinUP

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo, mam problem z Aero2 (bdi) w Xiaomi Mi6, MIUI w wersji global stable. Otóż gdy włożyłem dwie karty, jedną z Play, druga Aero2(sam rzeźbiłem bo nie wymieniają na nano) pojawił się problem, Play działa bez problemu w obu gniazdach, natomiast aero jest tak jakby zablokowane. Karta jest widoczna, ale pasek zasięgu jest pusty i na dole jest taki mały "x", a gdy rozwinę belkę jest tam "tylko polaczenia alarmowe". Próbowałem ręcznie wybrać sieć, mieliło dość długo, gdy chciałem  wybrać Aero2 3g pokazał się błąd i  tyle. Zaraz po włożeniu karty  i włączeniu telefonu przez chwilkę był zasięg w obu kartach. Zasięg w miejscu w którym jestem jest na pewno, Mi6 raczej obsługuje te same zakresy co RN4 mediatek - tam działało więc wydaje mi się, że jest problem z konfiguracja, ale sam nie jestem w stanie rozgryźć o co chodzi. Wiem tylko że oba gniazda działają (sprawdzałem za pomocą dwóch innych SIM) i karta aero też działa - w aż 3 innych telefonach, w tym w RN4. Czy wgl ktoś z Was ma BDI w swojej M6stce? Działa? ;3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo, mam problem z Aero2 (bdi) w Xiaomi Mi6, MIUI w wersji global stable. Otóż gdy włożyłem dwie karty, jedną z Play, druga Aero2(sam rzeźbiłem bo nie wymieniają na nano) pojawił się problem, Play działa bez problemu w obu gniazdach, natomiast aero jest tak jakby zablokowane. Karta jest widoczna, ale pasek zasięgu jest pusty i na dole jest taki mały "x", a gdy rozwinę belkę jest tam "tylko polaczenia alarmowe". Próbowałem ręcznie wybrać sieć, mieliło dość długo, gdy chciałem  wybrać Aero2 3g pokazał się błąd i  tyle. Zaraz po włożeniu karty  i włączeniu telefonu przez chwilkę był zasięg w obu kartach. Zasięg w miejscu w którym jestem jest na pewno, Mi6 raczej obsługuje te same zakresy co RN4 mediatek - tam działało więc wydaje mi się, że jest problem z konfiguracja, ale sam nie jestem w stanie rozgryźć o co chodzi. Wiem tylko że oba gniazda działają (sprawdzałem za pomocą dwóch innych SIM) i karta aero też działa - w aż 3 innych telefonach, w tym w RN4. Czy wgl ktoś z Was ma BDI w swojej M6stce? Działa? ;3
APN dla BDI ustawiłeś? Dobrze ta karta obcięta? Nienaruszyles Chipa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta dobrze obcięta, chip cały. Działa na innych urządzeniach normalnie. Tu mam problem tego typu, że tak jakby nie mogę złapać zasięgu. Gdy przełączam na ręczne wybieranie normalnie pokazuje mi nadajniki Aero2 2g 3g i LTE. Gdy próbuję połączyć się z którymkolwiek wyskakuje błąd. Myślę czy hard reset telefonu mógłby coś pomoc? Może jakieś ustawienie mi blokuje? Tak jak pisałem, chwilę po włożeniu karty pokazywało mi zasięg na obu. 

Edytowane przez PinUP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Karta działała bez problemu parę lat , od tygodnia zaczął znikać zasięg ostatnie trzy dni zero zasięgu (, do dzisiaj wszystko śmiga jak należy ,) nie zmieniałem ostawień na innym smart fonie karta działała na moim redmi4 zero zasięgu.

Odezwę się za parę dni czy nadal działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...