Skocz do zawartości

redmi 1s wifi samoczynnie sie włącza


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem od jakiegos czasu zauważyłem, ze wwifi sie samo zalacza. Jestem w pracy, wifi wylaczone w tel. po chwili widze ikonke ze probuje znaleźć siec wifi.. i w po sciagnieciu gornego paska wifi jeat aktywne. Czy jest to kwestia przestawienia jakiejs opcji, czy to bug? Mam ostatnia wersje stable z 12.06

edit. mam wrazenie, ze wifi sie zalacza, gdy w poblizu jest jakas siec wifi

Tap tap from MI2

Edytowane przez pablitto83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel sterowania > zasilanie, sprawdź czy nie masz przypadkiem ustawione zmienianie profilu zasilania. Jeżeli tak to pewnie zmienia Ci na takie które ma włączone wi-fi. Raczej to nie jest profil domyślny, więc możesz zedytować ten profil i odznaczyć wi-fi.

Wysłane z mojego HM 1SW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, dzis drugi dzien odkad pozmienialem powyzsze opcje, i dalej samoczynnie zalacza sie wifi. W pracy jest siec wifi, do ktorej nie mam dostępu. Telefon lezy w szafce, jak wyciagam to wifi jest zalaczone, mimo iz zawsze wylaczam je przed praca. Czy jest mozliwe zeby jakas inna apka wymuszala wlaczanie tego?

Tap tap from MI2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yby3y8e5.jpg

w uprawnieniach znalazlem takie cos. 13 aplikacji ma mozliwosc korzystania z wifi, ale jak wejde w to, to dla kazdej ilosc udostępnia /odmowy jest 0. Jest cos jeszcze gdzie moge cos sprawdzic? jest to wkurzające, gdy telefon robi sam co chce, drenujac bateria..

Tap tap from MI2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...