Jump to content

Żółta plama na wyświetlaczu, a gwarancja w Proline


Lami
 Share

Recommended Posts

Hej, nie mogę pisać w temacie o proline, więc muszę zapytać tutaj. Około dwa miesiące temu na wyświetlaczu pojawiła mi się dość mocna żółta plama, jakoś tuż przy najgorszych upałach w tym roku i chciałbym wysłać telefon na naprawę gwarancyjną, stąd mam dwa pytania:
1. Spotkał się ktoś może z podobną sprawą i wie jak zazwyczaj rozpatrują coś takiego?
2. Jeżeli wysyłał ktoś telefon na naprawę gwarancyjną do tego sklepu to zazwyczaj jak długo trzeba czekać na powrót telefonu? Zwlekam z tym od tych dwóch miesięcy, bo telefon jest mi zwyczajnie potrzebny, a nie mam przy sobie żadnego telefonu zastępczego.
Z góry dzięki za pomoc :D 

Link to comment
Share on other sites

albo naprawia, albo wymienia, albo powiedzą ze sam zes uszkodził. W każdym razie przed jakakolwiek wysyłka weź nagraj filmik i porób zdjecia stanu tel. bo juz nie jedna akcja byla nie mowie ze akurat z serwisu proline ale ogolnie ,iz tel poszedł działający jakoś po czym wrócił działający wcale :D.

Edited by Lamcza
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witam trochę odkopuję temat bo mam ten sam problem i z telefonem i z serwisem proline, zgłosiłem problem do nich mailowo to Pan nie bardzo wiedział o co chodzi z tą plamą i z góry założył że to moja wina, podesłałem mu kilka linków z google to odpisał że proszę wysłać tel do nich telefon, po kilku dniach dostałem odpowiedź że to moja wina i reklamacja jest niezasadna, jak poprosiłem o zdjęcia z ekspertyzy to otrzymałem jedno zdjęcie z plamą i dwa zdjęcia strony telefonu na której nie ma plamy które nic nie wnoszą(plama jest w lewym górnym rogu), żadnych zdjęć rozebranego telefonu tylko tak. Ktoś może podpowiedzieć jak to dalej z nimi załatwić rzecznik praw konsumenta, odpuścić ? 

210033 1.JPG

210033 2.JPG

210033 3.JPG

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, nosfera2 napisał:

Orientujesz się może czy ten serwis proline sam realizuje gwarancje i czy może spróbować go wysłać do ABCdata

To zależy z jakiej dystrybucji dostali fona. Proline ma ich bodajże 3, jak nie więcej.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...