Skocz do zawartości

Żółta plama na wyświetlaczu, a gwarancja w Proline


Lami

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, nie mogę pisać w temacie o proline, więc muszę zapytać tutaj. Około dwa miesiące temu na wyświetlaczu pojawiła mi się dość mocna żółta plama, jakoś tuż przy najgorszych upałach w tym roku i chciałbym wysłać telefon na naprawę gwarancyjną, stąd mam dwa pytania:
1. Spotkał się ktoś może z podobną sprawą i wie jak zazwyczaj rozpatrują coś takiego?
2. Jeżeli wysyłał ktoś telefon na naprawę gwarancyjną do tego sklepu to zazwyczaj jak długo trzeba czekać na powrót telefonu? Zwlekam z tym od tych dwóch miesięcy, bo telefon jest mi zwyczajnie potrzebny, a nie mam przy sobie żadnego telefonu zastępczego.
Z góry dzięki za pomoc :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo naprawia, albo wymienia, albo powiedzą ze sam zes uszkodził. W każdym razie przed jakakolwiek wysyłka weź nagraj filmik i porób zdjecia stanu tel. bo juz nie jedna akcja byla nie mowie ze akurat z serwisu proline ale ogolnie ,iz tel poszedł działający jakoś po czym wrócił działający wcale :D.

Edytowane przez Lamcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam trochę odkopuję temat bo mam ten sam problem i z telefonem i z serwisem proline, zgłosiłem problem do nich mailowo to Pan nie bardzo wiedział o co chodzi z tą plamą i z góry założył że to moja wina, podesłałem mu kilka linków z google to odpisał że proszę wysłać tel do nich telefon, po kilku dniach dostałem odpowiedź że to moja wina i reklamacja jest niezasadna, jak poprosiłem o zdjęcia z ekspertyzy to otrzymałem jedno zdjęcie z plamą i dwa zdjęcia strony telefonu na której nie ma plamy które nic nie wnoszą(plama jest w lewym górnym rogu), żadnych zdjęć rozebranego telefonu tylko tak. Ktoś może podpowiedzieć jak to dalej z nimi załatwić rzecznik praw konsumenta, odpuścić ? 

210033 1.JPG

210033 2.JPG

210033 3.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...