Skocz do zawartości

MI 4 - spekulacje / na chwilę po przemierze


jozek

Rekomendowane odpowiedzi

I z tym wrzesniem to nie tak. Będzie wtedy TDD-LTE. Na tym u nas nie pojedziesz.

 

Chińscy operatorzy to sami błądzą po omacku. Jedni wspierają tylko TDD, inni deklarują FDD. Jeszcze inni mówią o sieciach hybrydowych TDD+FDD. Dla nas najlepiej byłoby, gdyby wydali wersję która wspiera wszystkich operatorów. TDD oferuje tylko największy, chyba China Mobile. Podobne cyrki są u nich z 3g. WCDMA jest wspierane przez China Unicom, a TD-SCDMA przez China Mobile. I najpierw też wydali wersję mi3 dla China Mobile. Dobrze że w mi4 jest od początku Snapdragon, to przynajmniej na WCDMA nie trzeba czekać.

 

W Polsce komercyjni operatorzy faktycznie korzystają z FDD. Ale podobno aero2 wykorzystuje TDD. Ale nie mogę tego potwierdzić, bo nie korzystam z tego. Najlepiej byłoby gdyby się ktoś bardziej zorientowany wypowiedział w tej sprawie. Chociaż sam wolałbym wersję FDD.

 

 

Tak. Podobno tak ma być.

Tapatalk User from Mi2s

 

Oby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chwile poczekał, aż ciśnienie opadnie. Ktoś gdzieś podrzucił cytat (nie wiem na ile wiarygodny) , że duży odsetek produkcji jakichś elementów mi4 miał wady.

Tak, czy siak jak nie ma bardzo presji zmiany telefonu - warto chyba poczekać. Mnie kusi, ale słabo z gotówką. Czas działa na moją korzyść, bo.... Jak się uda, będę brał pod uwagę wersję LTE

Tapatalk User from Mi2s

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena po 29 lipca może zarówno wzrosnąć jak i spaść, to zależy od tego ile pre-orderów zostanie zamówionych, ilości sztuk sprzedawanych dziennie, oraz od tego ile telefonów zostało już wyprodukowanych i ile znajduje się w magazynach, dla przykładu podam konsole PS4, która zaraz po premierze kosztowała 1700 zł (tyle ile Sony ustaliło), a kilka dni po, cena wynosiła już 1900 zł, ponieważ było ogromne zainteresowanie, a Sony nie nadążało z produkcją i dopiero kilka dni temu (8 msc po premierze) cena konsoli spadła poniżej 1700 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To be clear, TDD-LTE bands will NOT work outside of China mainland, if you require European LTE band support you will need to purchase the FDD-LTE version (date not yet announced). We apologize for any inconvenience caused.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i proste.

Jeśli MI4 64GB rzeczywiście będzie za 400$ (a pewnie wystarczy na to poczekać) to w tej sytuacji nie opłaca mi się naprawiać szyby w moim MI3 za 150$. Trzeba go jeszcze poużywać, sprzedać, dołożyć i kupić MI4.

Te zaokrąglone rogi obudowy to super pomysł jak dla mnie. Właśnie przez te kanty poleciało mi szkło przy upadku :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mi3 jest ładniejszy. Mi4 wygląda jak zopo tylko klawisz włączania przenieść na drugą stronę.

Ktoś pisał że wersja z 16 GB ma dla użytkownika tylko 8 GB RAM. Czy do telefonu można włożyć kartę pamięci? Bo 8gb to mało ale jeśli jest slot na kartę to problemu nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powtarzaj bzdur. To nie Samsung byś miał połowę pamięci na starcie.
Rom będzie prawie taki sam jak dla MI3 więc z 16 na starcie jest ok 12GB. I nie RAM tylko ROM jak już.
Nie ma karty pamięci przecież. Po to masz wersję z 64GB pamięci.
 
//Z25: W Samsungach 16gb na start jest 10gb :P

 

//Acid: Zależy w których... W S4 czy S5 jest chyba około 8G.

 

//Z25: oooo -.- nie zabłysnąłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acid nie wściekaj się, nie znam szczegółów dla tego zadaje pytania. Na forum było poruszone zajęcie pamięci i nie zostało zdementowane czy potwierdzone wiec je ponawiam bo mnie interesuje. Choć mam nowy telefon redmi note to przymierzam się do mniejszego bo ten jest ciut za duży. Dla tego moje pytania, mimo wszystko i tak dziękuję za odpowiedź

zientas

Edytowane przez zientas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi czy MI4 otrzyma aktualizacje do Androida L, na nexusy już można pobrać bez większego wysiłku (XDA), a inne firmy jak HTC, Sony czy Motorola zapowiedziały aktualizacje. Nawet jeden z "rywali" MI4, One Plus One otrzyma nowego androida.

Edytowane przez aQua
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi czy MI4 otrzyma aktualizacje do Androida L, na nexusy już można pobrać bez większego wysiłku (XDA), a inne firmy jak HTC, Sony czy Motorola zapowiedziały aktualizacje. Nawet jeden z "rywali" MI4, One Plus One otrzyma nowego androida.

 

Zapewne tak bedzie, ale trudno wymagac od producenta zeby juz obiecywal aktualizacje jak nie wiadomo jeszcze nawet jak nowy android bedzie sie nazywal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napalajcie się na tego andka L. Jeżeli V6 ma wyjść w sierpniu to oczywiste jest, że będzie to KitKat. A co za tym idzie będzie to baza przewodnia na minimum rok. Po co robić sobie takie nadzieje? MIUI nie lubi zbyt często zmieniać bazy. Powinniscie się do tego juz przyzwyczaić.

Pitu, pitu z LG-D802

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItajcie, 

to mój pierwszy post na forum jako mam nadzieje przyszłego użytkownika MI 4. Mój znajomy wyjeżdza na staż do Chin na cały siecpien, wieć mólby mi kupic MI4. Pytanie moje: czy jest szansa na kupno  w tym okresie za 320$/16GB, gdzie można go kupic? Czy taki telefon będzie działał w polskiej sieci?. Nie zależy mi na LTE, bo wiem że ono nie bedzie działac. Prosze o odpowiedz

Edytowane przez Sk1lls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...