Skocz do zawartości

MI 4 - spekulacje / na chwilę po przemierze


jozek

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza sprzedaż już za tydzień. Ciekawe jak to będzię wyglądało, czy ludzie znowu się rzucą :)

 

Edit:

 

Wow, myslalem ze konferencja konczy sie o 4. Fitness tracker za 40zl? Nieźle. Podobami się opcja auto blokowania telefonu 

Edytowane przez Mymi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy produkt obstawiałem smartwatch, ale fitness tracker też spoko.

 

Szkoda że Mi-4 nie jest w wersji 16/32/64gb albo 32/64 tylko, bo 16gb to nieporozumienie, ja wiem że walczą ceną ale w tej chwili dają wybór - albo za mało pamięci jak w przypadku 16gb, albo za dużo czyli 64gb, nic pomiędzy ;)

 

 

Nie chciałbym by ludzie w moim telefonie widzieli iPhone...

 

A jak odpalasz przy nich pulpit to nikt nie mówi że to jak apple? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, a moi mniej technologiczni znajomi jak się bawili np. Mi-2 albo nawet Note'm i jak widzieli brak AppDrawer'a tylko wszystkie ikonki na pulpicie to słyszałem jednogłośnie - "to jak w iphonie" xD

 

btw. czekałem do 4 na start streama, wkurzyłem się że zamiast live streama jest pokaz slajdów zdjęć z imprezy ;x

 

Fajnie że z Mi-4 nie wepchali na siłę jakiś mega hiper bebechów i rozdzielczości ekranu typu qhd. 

 

Teraz czekam na szczegółową hmm recenzję tej konferencji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zaokrąglone rogi, to jest bajeczna sprawa!!!! Na pierwszy rzut oka, robią mega robotę! Dlatego za obudowę, lubuje moje Mi2 :-D.

Co do specyfikacji.... ani to niemiłe zaskoczenie, ani pozytywne. Ot, taka kolej rzeczy, do przewidzenia sprawa.

Mnie już kusi zmiana na 1+1, ewentualnie jak już szał ciał opadnie, to - Mi4.

Chyba potrzebuje jednak większego ekranu. Jestem pewien że Mi2 i inne już 'zabytki' powoli odchodzą w cień. I ten super mega hiper cudowny support Xiaomi staje się bajką.

Tapatalk User from Mi2s

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jestem w szoku. Miałem już kupować MI3, ale w tym wypadku wolę poczekać, aż ciśnienie na MI4 trochę zejdzie i go zakupić, bo na razie na ibuygou.com pre-order 16GB kosztuje 400 USD czyli tyle, ile teoretycznie ma kosztować wersja 64GB.

Edytowane przez aQua
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Na pewno czesc z was sledzilo premiere mi3 oraz ceny na ibuygou.com. Planuje zamienic swojego Sgs III na Mi4 lub Mi3. Teraz moje pytanie brzmi: po jakim czasie ceny Mi3 na ibuygou spadly? Moze z Mi4 bedzie podobnie. Narazie cena 400dolarow za 16 GB wg mnie jest nieco za duza a pamieci za malo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji 16gb ledwo 8 jest do dyspozycji użytkownika? Trochę bieda :D też nie rozumiem czemu nie dadzą 32/64

 

Dokładnie, tak samo jak z tym prockiem - zapowiadali nie wiadomo co, a raptem ciut lepiej się prezentuje niż 3-jeczka... mnie zawiodła trochę ta premiera, mam nadzieję ze na miui v6 się nie zawiodę i zobaczymy kilka ciekawostek no i dużo bardzie stabilny ROM niż obecnie, bo ostatni stable dla REDMI 1S to tragedia ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie po sklepach jest 400$.

Prosto od xiaomi jest faktycznie ok. 320$. Ceny takie jak Mi3 na starcie.

Dokladnie o to mi chodzilo. Jako mieszkam w polsce a nie w chinach i na tyle co przesledzilem forum poleca sie zakup ibuygou gdzie cena wynosi 400 dol za 16gb. Taka byla tez cena Mi3 na starcie na ibuygou? Czy wiesz piotrze po jakim czasie dali lepsza cene? Śledzę ibuygou od ok miesiaca wiec nie wiem jak ta cena sie obniżala po premierze mi3:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież za 400 USD jest wersja 64 GB, a za 320 USD 16 GB.

chyba nie:

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie o to mi chodzilo. Jako mieszkam w polsce a nie w chinach i na tyle co przesledzilem forum poleca sie zakup ibuygou gdzie cena wynosi 400 dol za 16gb. Taka byla tez cena Mi3 na starcie na ibuygou? Czy wiesz piotrze po jakim czasie dali lepsza cene? Śledzę ibuygou od ok miesiaca wiec nie wiem jak ta cena sie obniżala po premierze mi3:/

Nie wydaje mi się, aby xiaomi obniżyło cenę w tym roku. Szczególnie, że tak na 100% nie wydali jeszcze tego telefonu, ponieważ nie ma wersji ze wsparciem FDD-LTE. W jednym wątku na forum en.miui.com widniało ogólnikowe "September".

Ale na podstawie doświadczeń z Mi2s obstawiałbym około 9 miesięcy zanim pojawią się pierwsze obniżki od xiaomi. Ale to jest wróżenie z fusów i nie powinieneś traktować tego jako jakikolwiek wyznacznik dla siebie.

 

Osobiście zaczekam na wersję LTE 64GB. 

Edytowane przez piotrekp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...