Skocz do zawartości

MI 4 - spekulacje / na chwilę po przemierze


jozek

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko o MI 4

Z tego co wyczytalem to 22 będzie premiera MI 4

Życzył bym sobie 5 cali nie więcej najlepiej " bez ramek".

Głośniki jak one plus one.

Stereo

Dostępność na ibogu od razu.

No wiadomo ze procek Cualcom a nie MTk bo nam Acid zejdzie.

swiatandroid.pl/xiaomi-mi4-zdjecia/

Android L oczywiście.

A co napisza pozostali cos wiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat to tak dla jaj czy poważna dyskusja? Z tym Android L to już przesada. Niby skąd skoro faktycznie systemu nie ma. Przecież to co jest na Nexusa 5 i 7 to dev preview.

Bez ramek? To jak to się ma wszystko trzymać?

Widziałem porównanie Mi3 do tego zaproszenia na event, które jest z metalu i wielkością przypomina telefon. Mi4 może być lekko mniejszy od Mi3. Ale przy zachowaniu 5 cali. Także ramki będą na pewno cieńsze od Mi3. Choć nie wiem skąd ludzie mają takie pomysły. Nigdy nie pomyślałem że Mi3 ma jakieś grube ramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będą ramki mniejsze niż mi 3 to jest ok.

Mniejszy od poprzednika

Ok.

Z android L to może i fikcja jest na razie

,ale za rok.

Gdyby dali dłuższe życie baterii to byłby git

No i to ART.

A Redmi Note i Kit Kat-fikcja

Acid ,a z tym nowym MTK to coś napiszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grube ramki to macie w Xperii Z1 :D MI3 przy tej wadze i wymiarach dobrze obsługuje się jedna ręką.

 

Za mgsm.pl:

Xperia Z1: 144 x 74 x 8.50 mm

Xiaomi Mi3: 144 x 73.6 x 8.10 mm

 

Różnica zaiste gigantyczna ;)

 

Bardzo chętnie bym widział coś w stylu LG G2 (który przy 5.2" jest wyraźnie mniejszy od Mi3 - 138.5 x 70.9 x 8.9), tylko z ekranem 5" - maksymalny stosunek wielkości ekranu do gabarytów telefonu. Wielkość rzędu 135 x 65 x 8 mm byłaby świetna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś myśli, że flagowy telefon Xiaomi będzie na Mediateku to niech popatrzy na Mipada, tam zastosowano Nvidie K1, a potem niech pomyśli jeszcze raz. Co do samego Mediateku, ich procesory już dzisiaj są wydajne, popatrzcie na najnowszy (który ma dopiero teraz wejść), wydajnościowo dorównuje Nvidii K1, obsługuje LTE i rozdzielczość 2K. Czego można więcej chcieć? Tylko jest jeden problem, Mediatek nie udostępnia kodu źródłowego jako jedyny producent i dopóki tego nie będą robić nigdy nie będą dobrym producentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz :P

 

Ogłosili X4 - z ichniego twittera, po google translate:

 

"Millet phone 4 officially released! Xiaolong 801 quad-core, 2.5GHz processor. 3GB large memory, 16/64GB high-speed flash memory, high performance and low power consumption. 5 inches 1080P, Sharp / JDI OGS fit the whole screen. 3080mAh lithium-ion polymer battery, 8000000/13000000 Sony cameras front and rear. Forwarded to win 10 # 4 # F millet yards, while for the purchase of new microblogging special qualifications."

 

Edit:

 

20140722144602_98628_c_x960_y540.jpg

 

 

Edit 2:

 

Video z render (?) X4. Wygląda fajnie ale... to render, z tego co rozumiem >.<. Przypomina Iphone, ciekawe czy Apple ma patent na takie ucięte brzegi :)

 

http://v.youku.com/v_show/id_XNzQ0MjczNTc2.html

 

Mam nadzieję żę youku działa :)

 

Edit 3: Hehe, odpowiedź na pytanie o patent: inne zaokrąglenie! :D

 

8345c393jw1eill121vuoj21hc0u0djb.jpg

Edytowane przez Mymi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cale szczescie ze nie dali 5,5' i qHD

Prawda

To za wiele nie zmienili, to samo ma oneplus one.

Raczej ten model przeczekam...

 

A co ty byś chciał? Żeby latał, odświeżyli swój flagowy telefon. Można było się domyśleć. Telefon spoko, ale nie ma sensu przerzucać się z Mi3 na Mi4. To bardziej oferta dla nowych użytkowników. Fajna wiadomość, że Miui V6 będzie już za 3 tygodnie.

Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało 15 minut więc już chyba nic nowego nie pokażą, jako że strona jeszcze nie wrzuciła połowy zdjęć które są na Weibo.

 

Ze zdjęc ten tył wygląda trochę plastikowo, szkoda że nie ma żadnych zdjęć w terenie. Fajna waga 149g, fajny aparat. Ciekawe kiedy będzie dostępny do podotykania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka z konferencji

 

Z 7000 ramek w pierwszej produkcji tylko 400 przeszło kontolę jakości, czyli 5.7%. Kilka miesięcy zajęło poprawienie linii produkcyjnej aby procent był zadowalający

 

I jeszcze jedna:

 

Za 99rmb (50zl) na rok dostajemy gwarancje od peknietego ekranu i "water damage". Nie mam na razie szczegółów co to dokładnie daje, tzn jakie są warunki aby dostać darmową naprawę, trzeba czekać ;)

 

Możliwość używania telefonu w rękawiczkach czy z wilgotnymi palcami. Yay :)

Edytowane przez Mymi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...