MatkaKotów

Telefon "myśli", że ciągle są podłączone słuchawki

Recommended Posts

Dzień dobry. Mam Redmi note 4x 3/32 ze snapdragonem. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, ale ostatnio wystąpiła usterka - tak jak w tytule, telefon cały czas wyświeta  na górnym pasku ikonkę słuchawek i nie słychać dźwięków za wyjątkiem dzwonków alarmu i przychodzących połączeń. Resetowałam telefon, próbowałam też podłączać i odłączać słuchawki.W pierwszej chwili po odłączeniu wtyczki jack ikonka słuchawek znikała na ok pół sekund a potem pojawiała się znowu, po kilku takich próbach przestała znikać. Co można zrobić w takiej sytuacji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem to samo. W moim przypadku w wejściu na słuchawki były paprochy dosyć duże. Po wyczyszczeniu wejścia wszystko wróciło do normy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na 99% źle czyścisz. Problem z gniazdem słuchawek jest taki sam jak zawsze. Poszukać w tym dziale wątków o tym, bo było już kilka i były odpowiedzi na ten problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam ten sam problem dodam , że wejście słuchawkowe jest czyste.  I weajcie działa jak wepne słuchawki z mikrofonem to mi wyświetla że są podłączone. Jak odlacze przelaczaja się na zwykłe słuchawki , reset nic nie pomaga. Dodam że na starym redmi note 2 miałem podobne problemy ale tam wystarczyło wyciągnąć na chwilę baterie i włożyć z powrotem i po problemie a tutaj lipa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.